
HopkinZ [ Senator ]
Z cyklu: znalezione w sieci: Hey Saddam :)
jak dla mnie bomba :]
cycu2003 [ Senator ]
dla mnie nie

Verminus [ Prefekt ]
Rewelacja - mialem to dac wczesniej ale zapomnialem
Dla nie zaznajomionych to piosenka Outkast "Hey Ya" - nawet teledysk jest taki sam :)

tsunami [ PS3 ]
HEY ALLAH :*D zaczepisty ten flash !!

steward [ Legia Warszawa ]
eee widywało się lepsze w roli głownej z Saddamem :)

bone_man [ Powered by ATI ]
Ja tez to mialem zamiescic, ale zapomnialem ;/
ROX !! :P

SirGoldi [ Gladiator ]
ja tez mialem ale tez zapomnialem :D

Xanthus [ Pretorianin ]
spoko
Trzepiskor [ SETH ]
moze byc
Kajkes [ Vegetan ]
Jestem pełen podziwu dla tego kto to zrobił i ułożył słowa. Bardzo fajne.

eJay [ Gladiator ]
Zarabiste normalnie ROTFL...Hide it like a nuclear weapn:D

Klaczki [ Troublemaker ]
HEhehe zawaliste. Wogole fajna pioseneczke wybrali :D

KaGieBe [ !!! ]
zawaliste :D

xkxtx [ KBR ]
<--------------
i nie musze nic mówić

Szwaroc [ ]
hyhy niezle niezle...
wiecej takich na :