
amoreg1234 [ użytkownik ]
ile wart jest taki zestawik...
... to jest komplecik DELL'a:
p3 930mhz.
plyta glowna jakas tam :P (della jakas chyba czy cos)
no i 2 kosci ramu dedykowanego (a on jest cholernie drogi) jedna kostka 128 a druga 256. (za 256 zaplacilem prawie 4 banki!!!)
no i takie cus, ile moge za to wyciagnac ?
przy sprzedarzy napewno bym podkresil ze on chodzi o wiele szybciej niz skladak o takich samych parametrach, bo moj kolega mial podobny sprzet (1000mhz, 384 ram...) a jego komp byl slabszy

tomirek [ ]
A HDD? Grafa (jak to Dell to pewnie zintegrowana i bez zlacza AGP na plycie), napedy CD itd.

tomirek [ ]
poza tym do della wchodza tez normalne pamieci ;) - Sam dlugi czas jechalem na Dellu i calkiem milo sie rozbudowywalo :) Pamieci noname smigaly az milo :)))
newage3000 [ Konsul ]
eee to glupota kupowac takiego kompa, chyba ze masz stale duuuuzo pieniedzy ....
amoreg1234 [ użytkownik ]
omg... zadne HDD i grafa, ja mowie ile jest wart TAKI zestaw czesci, czyli to co napisalem.......
a zwykle pamieci nie wchodza na moja plyte
newage3000 --> ja ci nie oferuje sprzedarzy tylko pytam sie ile takie cos jest warte, rozumiemy sie ?
Sudzione [ The Legacy ]
jak wydusisz od kogoś 400zł to dobry jesteś ...
Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]
amoreg1234 --> Myślę, że jakieś 200-300zł to maksimum. Na allegro można dostać Compaq'i w pełnym zestawie z dyskiem, CD-ROmem, muzyką i głośnikami za 500zł.
morph_eus [ Pretorianin ]
No na allegro na czesci sprzedasz t dostaniesz moze nawet z 400 jak dobrze pojdzie to 500 :-)

hugo [ v4 ]
to ja mam podobne pytanko....
na ile cenicie te części (częsci w zestawie ale nie jest to cały komp):
płyta główna: ASUS A7V133 - 1xAGP - 5xPCI - 4xUSB - Promise/Raid (obsługa max. 8 HDD bez dodatkowych kontrolerów)
pamięć: 192MB DIMM 133Mhz - 64MB + 128MB
Procesor: Athlon 1200MhZ - socket A
hugo [ v4 ]
^^up
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
hugo------->gdzie gdzie nic nie widzę;)