GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internetowy Klub Buraka <pole 20> jóbileurz u bórakuffff :P

04.01.2004
19:12
smile
[1]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Internetowy Klub Buraka <pole 20> jóbileurz u bórakuffff :P

WSTEPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla buraka??!!

Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
Kiedy Burak patrzy w Niebo
prosto z Ziemi, która miękka
kiedy myśli o swej formie,
i przewadze swej nad światem
chociaż jestem człek zwyczajny
taki Burak jest mi bratem
bo doceniam czar natury
że świat się Buraków lęka
chociaż Burak pisze bzdury
chcąc go wyrwać
... muszą klękać ;-) by Angelord

BURAKI:
1. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes
2. Mazio ( https://www.narva.ee/~nedo/)
3. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
4. insmac (cukrowy burak i do tego wymagajacy)
5. HuntERjf (burak od seksu i wychowania mlodych buraczków)
6. Scierwopluj
7. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
8. ainaval a.k.a. a.i.n..
9. Globus III Buraczany
10. Ficket ze wsi Buraczanej
11. Tinejus burakus
12. TrzyKawki (skryty burakofil - bura3K honoris causa)
13. Quicky - jak dobrze miec taki numer :)
14. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa))
15. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
16. KaGieBe (wywiad buraczany)
17. wich3r (Buraczito from Mongolia)
18. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
19. BLADE22 ( Czarny Burak...Obronca rodu buraków )
20. Contro von Versial Burak V
21. BRzYDak (burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
22. Czamberka (buraczek w stringach)
23.xKx (odrzucany przez kobiety :) )
24. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
25. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
26. blood_x (burak dwureczny na emigracji)
27. gris (burak w miodzie)
28. faloxxx (zlosliwy burak)
29. burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
30. Cuphay (Burak cwiklowy)
31. Immothep (Buraculus Pospolitus)
32. Darek21 (burak kanibal)
33. sturm (burak utajony)]
34. yoshu (najwiekszy buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
35.eJay (burak zburaczony do granic mozliwosci)
36. Kamil210(samozwańczy burak)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (kalarep)
7. bartushan (poprostu lubie buraki:)
8. zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10.Sayet(Burakowiec)

Nie-buraki:
1.Swidrygajlow (dumny-nieburak, a moze nieborak) ;)

Gorzej niz buraki (ziemniaki?):
1. NecroCannibal (WiXa DrIvEr DeLuX)

Anty-buraki:
Istota Wiekuista (pogromca burakow)

linka do poprzedniego pola:

04.01.2004
19:14
[2]

xKx [ CLINIC ]

Proponuje wznieść toast :)

04.01.2004
19:15
smile
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

w zwiazku z drugim juz jubileuszem chcialem Wam Buraki podziekowac..

jestesci prawdziwymi Burakami i sloma Wam z butow wystaje.. i dotyczy sie to tez innych warzyw :P

byloby super prawie, ale gdzie jest nasz buraczek w stringach? :> :P ;)

04.01.2004
19:15
smile
[4]

Brisk. [ Chomik ]

Szafa Gra :D

BTW Mazio nie wiem jak Soulcatcher ma sie do tego ale była ustawa że watki seryjne a głównie Karczmy mają byc zakładane w pobliżu 200 postów :D To tak tylko mówie jakby potem co było złego :D

04.01.2004
19:22
[5]

Sayet [ White Star Soldier ]

to szybko wchodzimy na tamten watek i pchamy go do 200

04.01.2004
19:24
smile
[6]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie wiedzialem Brisk - nie bylo mnie chwile..
nastepny zaloze przy 200

:)

04.01.2004
19:42
smile
[7]

Brisk. [ Chomik ]

Nie no ja tylko chciałem poinformować :D A że siedze tylko w Karczmach to sie wie takie rzeczy :D

04.01.2004
19:43
smile
[8]

K@mil [ Wirnik ]

Witaj Mazio, jak bylo na wyjezdzie ? :)

04.01.2004
19:49
smile
[9]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

joł K@mil :)

fajnie.. ale tez smutno..

brakowalo mi Was - jestem chyba uzalezniony od tego pstrykania w klawisze :>.. no i nie bylo Czamber ;) :D

04.01.2004
21:14
smile
[10]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Japonia to jeden z najdroższych krajów świata. Jak się jednak okazuje, cen usług internetowych możemy mieszkańcom Kraju Kwitnącej Wiśni pozazdrościć.

Jakiś czas temu polskie serwisy internetowe obiegła informacja o szokującej ofercie szwedzkiego providera, który łącze o przepustowości 100Mbit/s udostępnia w cenie 895 koron miesięcznie (równowartość 450 PLN). Uwzględniając astronomiczne ceny życia w Skandynawii, mieliśmy prawo poczuć się nieswojo. Jak się jednak okazuje, Japończycy po zaznajomieniu się z kosztami super-szybkiego łącza w Szwecji, mogli by uznać je za zwyczajne "zdzierstwo".

Jak informuje serwis The Inquirer, japońska firma NTT East oferuje od kwietnia łącze o szybkości 100Mbit/s (w obydwu kierunkach) w cenie 5880 jenów, czyli... 200 PLN. Podatek wliczony. Jeszcze korzystniejszą ofertę ma dla Japończyków NTT West, który oferuje podobną usługę za 210 jenów mniej. Nie da się ukryć: wciąż nie jesteśmy drugą Japonią.


grrrrr

ja tez tak chce

04.01.2004
21:16
[11]

zmudix [ palnik ]

Ze swojej strony gratuluje jubileuszu :) Więcej pól życze w przyszłości ;]

smierć kartoflom

04.01.2004
21:31
smile
[12]

Brisk. [ Chomik ]

Mazio ---> to już było :D

zmudix Witam :D

04.01.2004
21:53
smile
[13]

wysiu [ ]

Kazali sie dopisać, to sie dopisuje...:)

04.01.2004
21:56
smile
[14]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Witamy nowy nabytek na naszym polu.. :) Jako, ze kolega malo rozgarniety to go dopisze awansem.. :)

1. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes
2. Mazio ( https://www.narva.ee/~nedo/)
3. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
4. insmac (cukrowy burak i do tego wymagajacy)
5. HuntERjf (burak od seksu i wychowania mlodych buraczków)
6. Scierwopluj
7. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
8. ainaval a.k.a. a.i.n..
9. Globus III Buraczany
10. Ficket ze wsi Buraczanej
11. Tinejus burakus
12. TrzyKawki (skryty burakofil - bura3K honoris causa)
13. Quicky - jak dobrze miec taki numer :)
14. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa))
15. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
16. KaGieBe (wywiad buraczany)
17. wich3r (Buraczito from Mongolia)
18. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
19. BLADE22 ( Czarny Burak...Obronca rodu buraków )
20. Contro von Versial Burak V
21. BRzYDak (burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
22. Czamberka (buraczek w stringach)
23.xKx (odrzucany przez kobiety :) )
24. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
25. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
26. blood_x (burak dwureczny na emigracji)
27. gris (burak w miodzie)
28. faloxxx (zlosliwy burak)
29. burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
30. Cuphay (Burak cwiklowy)
31. Immothep (Buraculus Pospolitus)
32. Darek21 (burak kanibal)
33. sturm (burak utajony)]
34. yoshu (najwiekszy buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
35.eJay (burak zburaczony do granic mozliwosci)
36. Kamil210(samozwańczy burak)
37. wysiu (burak bez dwoch zdan)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (kalarep)
7. bartushan (poprostu lubie buraki:)
8. zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10.Sayet(Burakowiec)

Nie-buraki:
1.Swidrygajlow (dumny-nieburak, a moze nieborak) ;)

Gorzej niz buraki (ziemniaki?):
1. NecroCannibal (WiXa DrIvEr DeLuX)

Anty-buraki:
Istota Wiekuista (pogromca burakow)

05.01.2004
00:18
smile
[15]

Brisk. [ Chomik ]

Alez cisza i spokój :D

05.01.2004
00:18
smile
[16]

Brisk. [ Chomik ]

ps. To ja porobie hałasu i postrzelam do Aliantów :D Ale mnie wciągło w matnie multi DoD'a :D

05.01.2004
00:42
smile
[17]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

a ja ide spac.. :)

dobranoc Buraczki sliczne i te mniej sliczne.. :>

05.01.2004
00:43
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

Te mniej sliczne to było do mnie hehe :D

DobraNoc Szefie Mazio :D

05.01.2004
00:48
smile
[19]

zarith [ ]

hehehe a nocą pola jak zwykle moje:P zagrabię może śnieg albo cuś...

05.01.2004
00:49
smile
[20]

Brisk. [ Chomik ]

Przeciez ja jestem to co Ty sie tu rzadzisz? :D

05.01.2004
00:51
smile
[21]

zarith [ ]

ciiii bo ciebie tez zagrabię:P

05.01.2004
00:52
smile
[22]

Brisk. [ Chomik ]

Zarith to jest grożba czy obietnica :D

05.01.2004
00:53
smile
[23]

zarith [ ]

to zależy czy sprawi ci to przyjemność czy nie:P

05.01.2004
01:15
smile
[24]

zarith [ ]

grab grab:)

05.01.2004
01:29
smile
[25]

Brisk. [ Chomik ]

zarith przyjemność :D OK Ty rządzisz teraz :D

..........DobraNoc....

05.01.2004
01:30
smile
[26]

zarith [ ]

długo sobie nie porządziłem:) doburaczanoc

05.01.2004
01:31
smile
[27]

Brisk. [ Chomik ]

Ale zawsze coś :D

05.01.2004
01:32
smile
[28]

zarith [ ]

no jacha:)

05.01.2004
01:33
smile
[29]

Brisk. [ Chomik ]

Dobra spać ale już :D

......DObraNoc....

05.01.2004
09:11
smile
[30]

zarith [ ]

..bry

grab grab

05.01.2004
09:54
[31]

BRzYDak [ Pretorianin ]

...bry
Witam grabiarza... juz nagrabiles sobie dostatecznie ? :D :P

05.01.2004
09:57
smile
[32]

zarith [ ]

tak... teraz ty łap się za grabie:) *rzuca*

05.01.2004
09:59
[33]

BRzYDak [ Pretorianin ]

upss.. "!&%^#^%*(&%$#&(%^^%^%#$#^$%^$%" upadly mi :P
no dobra pograbe troche teraz ja bo widze ze zgrabialy ci rece :P :D

05.01.2004
10:26
smile
[34]

Brisk. [ Chomik ]

Yoł Buraki :D

WItam Ogrodnika zarith'a :D

05.01.2004
10:29
smile
[35]

zarith [ ]

joł brisk:) pograbisz trochę? mam jeszce jedne grabie:P

05.01.2004
10:31
smile
[36]

Brisk. [ Chomik ]

O nie dziękuje za propozycje ale cos mi sie widzi że ja bede musiał odśnieżać bo cały czas sypie snieg :D

05.01.2004
10:32
smile
[37]

zarith [ ]

to łap się za łopatę *rzuca*, a nie się będziesz głupio chichrał:)

05.01.2004
10:33
smile
[38]

Brisk. [ Chomik ]

Wcale sie nie chichram a juz na pewno głupio *zachichrał* OK jednak głupio :D A łopate mam swoją :D

05.01.2004
10:34
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]

a już na pewno nie głupio - miało byc :D

05.01.2004
10:36
smile
[40]

zarith [ ]

pisze się gópio :P

05.01.2004
10:37
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]

Jak pisał tak pisał :D

05.01.2004
10:39
smile
[42]

zarith [ ]

jas się chichrał tak się chichrał :D

05.01.2004
10:40
smile
[43]

Brisk. [ Chomik ]

Kolejny Filozof sie znalazł :D

05.01.2004
10:48
[44]

zarith [ ]

bycie warzywem stymuluje intelektualnie, nic na to nie poradzę:)

05.01.2004
10:51
smile
[45]

BRzYDak [ Pretorianin ]

grab, grab grabie sobie... tralala... :D

05.01.2004
10:53
smile
[46]

Brisk. [ Chomik ]

Buraki są dziwne :D

05.01.2004
10:55
smile
[47]

zarith [ ]

a co dopiero ja, seler mam powiedzieć:)

05.01.2004
10:59
smile
[48]

BRzYDak [ Pretorianin ]

to ci feler westchnal seler :P

05.01.2004
11:14
smile
[49]

zarith [ ]

no właśnie

05.01.2004
11:15
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

Za duzo kombinujecie :D

05.01.2004
11:17
smile
[51]

zarith [ ]

hehe też byś tak chciał brisk:P

05.01.2004
11:19
smile
[52]

Brisk. [ Chomik ]

Ja nie musze kombinować :D hehe ja się z tym urodziłem :D

05.01.2004
11:35
smile
[53]

Brisk. [ Chomik ]

BTW a wiecie że dzis jest poniedziałek :D

05.01.2004
11:41
smile
[54]

zarith [ ]

coś w radiu mówili:)

05.01.2004
11:43
smile
[55]

Brisk. [ Chomik ]

Ja myslałem że to tylko plotki :D

05.01.2004
11:45
smile
[56]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

poniedzialek juz od wtorku poszukuje kota w worku :)

ziew dobry

nudze sie troche.. a o 14 do pracy na 2 zmiane.. ciezkie jest zycie mazia :) i do tego jeszcze moja Sliczna sie nie odzywa wogole... cos ten poniedzialek kiepsko sie zaczal.. :>

a Wy co? Buraki! Na chwile Was zostawic to statsujecie, az milo.. :P :)

05.01.2004
11:45
smile
[57]

zarith [ ]

tak jak mówiłem, buraki są dziwne:P

05.01.2004
11:47
smile
[58]

zarith [ ]

brisk --> a nie, to ty mówiłeś że są dziwne:)
mazio --> buraczana witka. jak tam sylwester?

05.01.2004
11:47
smile
[59]

Brisk. [ Chomik ]

zarith aha :D

Mazio Yoł! :D

05.01.2004
11:48
smile
[60]

Brisk. [ Chomik ]

zarith no mówie przecież "aha" :D

05.01.2004
11:49
smile
[61]

zarith [ ]

no słyszę przecież:)

05.01.2004
11:50
smile
[62]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Sylwester - pewno nieogolony, brudny, wstal lewa noga, poszedl do pracy na 6, sznurowka mu pekla po drodze, zgubil drugie sniadanie i jak go znam na bank ma kaca.. :)

05.01.2004
11:50
smile
[63]

BRzYDak [ Pretorianin ]

oj sa sa szczegolnie ze takie mocno czerowne...

05.01.2004
11:56
smile
[64]

Brisk. [ Chomik ]

......głodny jestem........

05.01.2004
11:57
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]

Ide zwiedzic lodówke :D

05.01.2004
12:31
smile
[66]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Witam buraki!!

Jejku dzis mialem wypadek samochodowy:(
Śpieszyłem się na egzamin i...
potrąciłem uczelnie!!
Walnąłem w ściane:D jejku burak ze mnie nie kieowca:) grill sie posypał i zderzak tez troszke ucierpiał:/

Ehh chyba wroce na grzadke i nie bede sie juz wybierał w daleki swiat.

05.01.2004
12:33
smile
[67]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Nie lam sie Wich3r... jesli Uczelnia nie ma powaznych uszkodzen to moze Ci daruja ;) Swoja droga zawsze mowilem, ze wszedzie dobrze ale na grzadce najlepiej.. :)

05.01.2004
12:34
smile
[68]

zarith [ ]

zepsułeś grill? a brisk właśnie poszedł po karkówkę do lodówki

05.01.2004
12:42
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]

zaith ale ja nie miałem zamiaru sie z Wami tym dzielić :D

05.01.2004
12:42
smile
[70]

Brisk. [ Chomik ]

ajc sorry ofkorz zaRith :D

05.01.2004
12:44
smile
[71]

zarith [ ]

od ciebie i tak bym nie chciał:P

05.01.2004
12:56
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

Twoja strata o mój zysk :D

05.01.2004
13:13
smile
[73]

Brisk. [ Chomik ]

miało byc "a" a nie "o" :D

ps. Hehe chyba znów przejąłem władze :D

05.01.2004
13:14
smile
[74]

zarith [ ]

rebelia czuwa:) i ostrzy grabie:)

05.01.2004
13:15
smile
[75]

Brisk. [ Chomik ]

heh byłem blisko :D

05.01.2004
13:16
smile
[76]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Buracos Patria nostra in magna pericolo est!! Alea iacta est!! Do pracy... :( Dowidzenia wieczorkiem!! :)

05.01.2004
13:18
smile
[77]

Brisk. [ Chomik ]

No <papa> Mazio :D

hyhyhy a jednak przejąłem władze :D

05.01.2004
13:19
smile
[78]

zarith [ ]

rebelia nadal czuwa:) precz z imperium i imperialistami!

05.01.2004
13:20
smile
[79]

Brisk. [ Chomik ]

Rebelia rebelią ale i tak póki co teraz ja rzadze :D

05.01.2004
13:22
smile
[80]

zarith [ ]

na swoim kawałku pola:). mój kawałek nazywa się hoth i tu rządzę ja:)

05.01.2004
13:25
smile
[81]

Brisk. [ Chomik ]

Jasne jasne :D Rządzić se tam możesz ale i tak wszystkiom ja rzadze :D

Ofkorz jak Mazia nie ma....i Czamber :D

05.01.2004
14:17
[82]

Czamber [ Czamberka ]

jestem, Brisk :) :* hiehie

Witam Wszystkich :)
No tak, ja przychodzę a Mazia nie ma :P i sama mam pilnować Briska? :D

05.01.2004
14:18
smile
[83]

Brisk. [ Chomik ]

Hehe Witam Panne Czamber :D hehe no to pilnowanie takie nudne chyba nie bedzie :D np. Mazio pozwolił mi przebywać w kuchni :D

05.01.2004
14:19
smile
[84]

zarith [ ]

jakby co wezwij rebelię:) nawet sie nie obejrzysz jak przyleci luk na swoim x wingu i zrobi porządek ze złym imperatorem briskiem!! tuu tuu tuu tu tu tuuu tu tu tuuu *odlatuje w strone zachodzącego słońca*

05.01.2004
14:20
smile
[85]

Czamber [ Czamberka ]

Ale pozwolił Ci przebywać w kuchni ze mną? :P Bo jeśli tak, to na pewno nudne nie będzie, ale za to może być trudne :D

05.01.2004
14:21
smile
[86]

Brisk. [ Chomik ]

zarith tylko sie nie rozbij na jakieś zapomnianej planecie :D

Czamber :D JA dostałem całkowita władze w kuchni i moge tam i robić i byc z kim chce :D

05.01.2004
14:23
[87]

Czamber [ Czamberka ]

zarith, dzieki, widzę że ponownie w dzisiejszym dniu jesteś dla mnie wyjątkowo miły :) i bardzo o mnie dbasz ;D

Brisk, a to brzmi ciekawie, a co chcesz w tej kuchni robić i z kim? :P czyżby naleśniki? :D

05.01.2004
14:24
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

O tak Czamber nalesniki i to z bita smietaną :D hehe

05.01.2004
14:55
smile
[89]

Czamber [ Czamberka ]

ehh, gg znów nie działa :( przynajmniej mnie :(

A co do naleśników to takie własnie są moje ulubione :) a już najabrdziej ta bita śmietana :P

05.01.2004
14:56
smile
[90]

Brisk. [ Chomik ]

No ja sie nie dziwie jakoś że głównie bita smietana :D

A GG padło.

05.01.2004
15:02
[91]

Czamber [ Czamberka ]

hiehie, znów ktoś jużmiał mnie chyba dość i zawiesił to gópie gg, pięknie :>
Zawsze się tak dzieje w najmniej odpowiednich momentach ;/

A co do bitej śmietany, Brisk, to czyżbyś miał te same upodobania co ja? :P

05.01.2004
15:18
smile
[92]

Brisk. [ Chomik ]

CZamber no to trzeba wkońcu sprawdzic czy sie zgadzamy w upodobanich zwłaszcza śmietankowych :D

05.01.2004
15:18
smile
[93]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Joł wszystkim
Kto się dzisiaj ze mną napije ??? :D

05.01.2004
15:19
smile
[94]

zarith [ ]

joł! ja:)

05.01.2004
15:26
smile
[95]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

zarith ==> To pijemy, bom zmęczon po ciężkim dniu :D

05.01.2004
15:33
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]

Cuphay Yoł :D Witamy ponownie :D

05.01.2004
15:38
smile
[97]

zarith [ ]

gul gul gul... dobry heniek:) zimny:)

05.01.2004
15:39
smile
[98]

Brisk. [ Chomik ]

Nie mów mi o zimnie bo musze iśc odsnieżać :D

05.01.2004
15:40
[99]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk, czy Ty mi coś otwarcie proponujesz? :D
Żeby zaraz nie było, że masz rączki tutaj, jak to zwykle mówisz ;D

05.01.2004
15:41
smile
[100]

Brisk. [ Chomik ]

Proponowac proponuje ale póki co tylko Panów mi sie udaje namówić a Ty cos nie dajesz sie skusić :D

05.01.2004
15:46
[101]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk, czy Ty mi coś otwarcie proponujesz? :D
Żeby zaraz nie było, że masz rączki tutaj, jak to zwykle mówisz ;D :*

05.01.2004
15:49
[102]

Czamber [ Czamberka ]

grr, nie to miało byc :D

Miało być:
Taa, proponujesz, a potem uciekniesz jak mnie zobaczysz :D
A poza tym jak już Ci sie udaje namowić panow to po co ja Ci tam potrzebna jestem? :P

no...

05.01.2004
15:51
smile
[103]

Brisk. [ Chomik ]

Aha :D Tylko tak sie składa że jakos do tej pory nie uciekłem to i póżniej nie uciekne :D A Panowie to tylko takie skoki w bok :D

05.01.2004
15:52
smile
[104]

zarith [ ]

żeby życie miało smaczek...:PPP ale rączki tutaj:PPP

05.01.2004
15:54
smile
[105]

Brisk. [ Chomik ]

zarith Ty za dużo jednak kombinujesz :D Bedziesz odsnieżał wszystkie grządki za kare :D

05.01.2004
15:55
smile
[106]

zarith [ ]

ok tylko w nocy do mnie nie podchodź :PPP

05.01.2004
15:56
smile
[107]

Brisk. [ Chomik ]

ooo wtedy właśnie bede podchodził hehe :D

05.01.2004
15:57
[108]

Czamber [ Czamberka ]

No pieknie, Brisk, pięknie :)
Zarith, czy Ty coś o tym wiesz ??!! :D

*załamana* :P

05.01.2004
15:59
smile
[109]

Brisk. [ Chomik ]

Alez Czamber ja jestem niewinny :D Nic nie zrobiłem :D

05.01.2004
16:06
smile
[110]

zarith [ ]

brisk --> w takim razie dziś śpię w 'ddw..' na golmaxie. tam mnie nie złapiesz:)
czamber --> ty załamana? a co ja mam powiedzieć? :) *załamany*

05.01.2004
16:07
smile
[111]

Brisk. [ Chomik ]

zarith --> zdziwiłbys sie :D Ja wszędzie mam hmmm kontakty :D

05.01.2004
16:15
smile
[112]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Brisk ==> Nie znałem Cię od tej strony :P

05.01.2004
16:16
[113]

Czamber [ Czamberka ]

no tak, Brisk, tak, jesteś niewinny :) już ja o tym wiem najlepiej, co Ty wyprawiasz po nocach :> ( ale to dlatego, bo opowiadaja mi o tym :P hehe, no dobra, i tak pewnie nikt nie wierzy :D )

zarith, no ja Ci współczuje, naprawdę :) ale w sumie Brisk Ci krzywdy nie zrobi :D A jakby cos się działo, to Cię obronie przed nim :D :P

ale i tak : *załamana tym, że Brisk ma skoki w bok* :P

05.01.2004
16:38
smile
[114]

Sayet [ White Star Soldier ]

witam iscie buraczne towarzystwo.(qrwa znowu neta niemiałem) ale jak sie domyslam tu sie nic niedziało.... co nie???

05.01.2004
16:38
smile
[115]

zarith [ ]

oprócz kilku szokująco wstrząsających odkryć zupełnie nic:)

05.01.2004
16:44
smile
[116]

Sayet [ White Star Soldier ]

a jakie to odkrycia???????????????

05.01.2004
16:52
smile
[117]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Sayet ==> Joł :D

05.01.2004
16:56
smile
[118]

Sayet [ White Star Soldier ]

hehe dobre bedziesz odsniezal wszystkie grzadki za kare lol....

05.01.2004
17:11
smile
[119]

Brisk. [ Chomik ]

Yoł! Sayet :D

Cuphay no to masz okazje mnie poznac z tej strony tylko poczekaj aż Czamber pójdzie spać :D

Czamber alez jakie skoki w bok? :D To wszystko podłe plotki :D

05.01.2004
17:12
smile
[120]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Brisk ==> Dzięki, nie skorzystam :D

05.01.2004
17:13
smile
[121]

Sayet [ White Star Soldier ]

oooooo jush przeczytałem to co sie działo..... Brisk.....noooo nieładnie.......:DDDD

05.01.2004
17:15
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]

Cuphay jak chcesz :D

Sayet jakie nieładnie? jakie nieładnie? :D jestem niewinny :D

05.01.2004
17:16
smile
[123]

Sayet [ White Star Soldier ]

wy wszyscy tak mowicie....

05.01.2004
17:21
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]

buahahaha Patrzcie sie znalazł Sayet Aniołek :D pffffffff :D

05.01.2004
17:24
smile
[125]

Sayet [ White Star Soldier ]

ej no wez bo sie wszyscy dowiedza.......

05.01.2004
17:27
smile
[126]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Sayet ==> I tak już wszyscy wiedzą :D

05.01.2004
17:30
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

Dokładnie :D Wydało sie :D

05.01.2004
17:34
smile
[128]

zarith [ ]

zdecydowanie przenoszę się na noc do golmax-a:)

05.01.2004
17:37
smile
[129]

Brisk. [ Chomik ]

zarith hehe i tak Cie znajde tam :D

05.01.2004
17:38
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

Heh ale cos jest w tym Golmaxie bo Czamber tez tam przede mna ucieka :D

05.01.2004
17:40
smile
[131]

zarith [ ]

nie, co ty, nie spodobałoby ci się:P

ok ide pomordować aliantow w enemy territory a wy grzecznie! i rączki tutaj:P

05.01.2004
17:42
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

zarith hehe masz racje :D

Ja chyba tez ide postrzelać do Aliantów :D

05.01.2004
17:46
smile
[133]

Sayet [ White Star Soldier ]

kurde Brisk zmasciles:D wszyscy wiedzom zem ja jest aniołek.....

05.01.2004
17:55
smile
[134]

Brisk. [ Chomik ]

Wszyscy Sayet wiedzieli ale bali sie mówić :D

05.01.2004
18:02
smile
[135]

Sayet [ White Star Soldier ]

no tak . a ty taka papla.... i wygadales tym co niewiedzieli.


p.s..... kto o tym niewiedział?????????

05.01.2004
18:04
smile
[136]

Brisk. [ Chomik ]

No wszyscy :D Całe pole Buraków :D

05.01.2004
18:04
smile
[137]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Sayet ==> Ja ! :D

05.01.2004
18:09
[138]

Czamber [ Czamberka ]

ehh, Brisk, ja chyba ostro muszę sie za Ciebie "wziąść" bo nie możesz takich rzeczy po nocach wyprawiać :D

05.01.2004
18:11
smile
[139]

Sayet [ White Star Soldier ]

Czamber>>>>> masz racje. przeciez jak jakies buraki młodze stopniem to zobacza to bedzie wstyd......

05.01.2004
18:11
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber oddaje sie całkowicie w Twoje rece :D ps. Mam sie juz przykuć do łóżka? :D

05.01.2004
18:12
smile
[141]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet! Sayet! Ty jednak przeginasz z kombinacjami :D Jednak poodsnieżasz sobie te pola :D

05.01.2004
18:17
smile
[142]

Sayet [ White Star Soldier ]

ale ja tylko swoja i twoja grzadke ok??

05.01.2004
18:21
smile
[143]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet no w zasadzie takie rozwiązanie mi sie podoba :D hmmm OK może być :D

05.01.2004
18:32
[144]

Czamber [ Czamberka ]

hiehie, Brisk, zawieruszyły mi się kajdanki ostatniej nocy, cos Ty robił z moim Miskiem? :P (który juz dawno powinien mi zostac odesłany? :D ) :*

Sayet --> a kto moja posprząta? :P
aha, Brisk nabałaganił, zgubił kajdanki, wziął sobie Miśka i nie tylko :> :P i co ja mam teraz zrobic? :D

05.01.2004
18:34
smile
[145]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber jak to kto Twoja posprzata? :D Ja myslałem że to ta sama grzadka co moja :D A kajdanki są tam gdzie były :D Szukaj dobrze powinny byc przypiete pdo łóżka :D

05.01.2004
18:39
[146]

Sayet [ White Star Soldier ]

no dobra czamber....moze.... a kajdankisa przypiete do lozka z toba....

05.01.2004
18:42
smile
[147]

zarith [ ]

ale porażka w et. dopiero dzisiaj zrozumiałem znaczenie słowa n00b:(. ci goście z którymi byłem w teamie byli jak bezmózgie barany na rzeź:(. zero pomyślunku, zero teamworku, zero efektów. i do tego tak jeszcze kombinowali, żeby zawsze kogoś w teamie brakowało. wchodzę do gry, patrzę nie ma engineera. ok, biorę enga i zaczynam wykonywać obowiązki służbowe. kilka minut później patrzę, engów jest 4 ale za to nie ma żadnego medica ani covert opsa:(. no po prostu dno totalne, tak sie sfrustrowałem że idę na piwo.

05.01.2004
18:43
smile
[148]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet cos mi sie widzi że do końca zimy bedziesz jednak odśnieżał całe pole a sypac sypie cały czas :D

05.01.2004
18:44
smile
[149]

Brisk. [ Chomik ]

zarith dlatego ja zawsze gram sam :D Choc obecnie istnieje szansa że cos "złozymy" w DoD'zie :D Bo pare osób gra w to :D

05.01.2004
18:46
[150]

Sayet [ White Star Soldier ]

Brisk>>>>> mscisz sie na mnie bo jestem nizszy stopniem????

05.01.2004
18:49
smile
[151]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet nie a co? :D za to tez chcesz dostać? :D

05.01.2004
18:55
smile
[152]

Sayet [ White Star Soldier ]

chciałbys. zaraz pojde naskarzyc do Soula....

05.01.2004
18:57
smile
[153]

Brisk. [ Chomik ]

Idź i pozdrów go ode mnie :D

ps. Kapuś :D

05.01.2004
18:59
smile
[154]

Sayet [ White Star Soldier ]

haha teraz nic mi niezrobisz bo jestesmy rowni stopniem.:P;P:D;D ale sie musiałem ostatsowac....

05.01.2004
19:00
[155]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk, no nie mogę ich znaleść, musisz mi pomóc :D

Sayet, no co za propozycje :) od młodszego stopniem? :P ja tak nie moge, bo by mnie zawiesili :D

05.01.2004
19:00
smile
[156]

Brisk. [ Chomik ]

buehehehe chyba raczej teraz Ty mi nic nie zrobisz bo nie masz argumentu że jestem wyższy a ja moge powiedzieć że znęcasz sie nade mna bo jestes dłużej na forum :D

05.01.2004
19:01
[157]

Czamber [ Czamberka ]

kurde, nie wyszlo mi :D z tymi stopniami :D

05.01.2004
19:02
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber aha jak Ci pomoge to znów czegos znależć nie bedziemy mogli :D

05.01.2004
19:05
[159]

Czamber [ Czamberka ]

ehh, Brisk, nie chcesz to nie :P
*Zabiera Miśka i idze poszukać kajdanek * :D

05.01.2004
19:05
smile
[160]

Brisk. [ Chomik ]

chciec chce i to zawsze :D A Ty o tym wiesz dobrze :D

05.01.2004
19:11
[161]

Czamber [ Czamberka ]

Ach, wiem, wiem :D * rozmarzyła się *

No to ja ide pod prysznic :D [jesli buraki biora taki]

05.01.2004
19:12
smile
[162]

Sayet [ White Star Soldier ]

nieprawda. ty jestes starszy postami.....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

05.01.2004
19:15
smile
[163]

Brisk. [ Chomik ]

Sayet pobytem na GOLu też :D No chyba że masz inna jeszcze xywke :D

05.01.2004
19:20
smile
[164]

Sayet [ White Star Soldier ]

no mam


BRISK:PPPPPP

05.01.2004
19:21
smile
[165]

Brisk. [ Chomik ]

no i sie wydało :D To juz kolejna moja xywka :D

05.01.2004
19:34
[166]

Solymr [ Komandor ]

musze sie wam do czegos przyznac
otuz
jestem szlachetnym burakiem pochadzacym z rodu Rethan :P
wiec jestem burakiem :D

05.01.2004
19:47
smile
[167]

Brisk. [ Chomik ]

No tos wpadł po same uszy Solymr :D Witamy :D

05.01.2004
20:09
[168]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk, no co Ty ??!! :D
musi przejść wcześniej jakieś testy :) :P

05.01.2004
20:13
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

ANo tak fakkt :D Zapomniałbym :D

05.01.2004
20:18
[170]

Czamber [ Czamberka ]

nooo, ja zaraz wymyśle jakieś testy :> i tortury :P

Widzisz, Brisk, co Ty bys beze mnie zrobił :P [ hehe, miałbys spokój :D ]

05.01.2004
20:21
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

grrrrrrr :D wtedy to na pewno bym nie miał spokoju :D

05.01.2004
20:26
[172]

Czamber [ Czamberka ]

hiehie, Brisk, no, ale ze mną spokoju też nie masz :P

05.01.2004
20:31
smile
[173]

Brisk. [ Chomik ]

I wcale go nie chce :D

05.01.2004
20:34
smile
[174]

red_baron [ pVd ]

mazio ----> moze cie to zalamie albo cie nie ruszy ale nie jestes burakiem bo jestes FORUMOWICZEM!!! mozesz forum traktowac jako rozrywke, itp. ale do niego przynalezysz...

05.01.2004
20:42
[175]

Czamber [ Czamberka ]

red_baron --> jedno nie wyklucza drugiego, prawda? :)

Brisk, no ja myślę, bo wiesz, ode mnie sie juz nie uwolnisz :P buahahahahaha - śmiech złoczyńcy :D

05.01.2004
20:53
smile
[176]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber no ja mysle :D

05.01.2004
21:04
smile
[177]

sturm [ Australopitek ]

Eeee czy tu mozna statsowac??

05.01.2004
21:10
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]

sturm ---> nie :D

05.01.2004
21:31
[179]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, tu nie jest tak cicho dlatego, że my z Briskiem niby cos robimy :D
Bo przeciez ja jestem grzeczna a on tym bardziej :P

05.01.2004
21:33
smile
[180]

Brisk. [ Chomik ]

No TY to grzeczna byc nie jestes ale ja jak najbardziej wzór cnót wszelakich jestem :D

05.01.2004
21:38
[181]

Czamber [ Czamberka ]

o tak, Brisk, szczególnie jak sam chcesz sie przykuwać kajdankami do łóżka i jeszcze zachęcasz do różnych niecnych rzeczy młodszych kolegów :P no i mnie też :D

05.01.2004
21:41
smile
[182]

Brisk. [ Chomik ]

hehe ale ja do niczego nie zmuszam :D Zawsze można sie nie zgodzić :D

05.01.2004
21:47
[183]

Czamber [ Czamberka ]

ahhh, no, ale kiedy, Brisk nie sposób sie Tobie oprzeć :)

05.01.2004
21:48
smile
[184]

Brisk. [ Chomik ]

No nie byłbym tego taki pewien :D

05.01.2004
22:06
smile
[185]

Darek21 [ gupek ]


nie ma to jak buraczany jubileusz :-) ide zjeść kartofla :-)))

05.01.2004
22:08
smile
[186]

Brisk. [ Chomik ]

Darek21 brawo!! TAk trzymac oto prawdziwy przyjaciel Buraków :D

05.01.2004
22:15
[187]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk, wystarczy, że ja pewna jestem :) I juz nie bądz taki skromny :D :*
W końcu co nieco mi opowiedział ten mój Misiek :)

05.01.2004
22:16
smile
[188]

Brisk. [ Chomik ]

Misiek to łobuz i tyle :D I nie wierzyłbym w to co on tam gada :D

05.01.2004
22:25
[189]

Czamber [ Czamberka ]

No dobra, Brisk, ja tez widziałam :D Tak naprawdę to niedawno założylismy kamerki na Twojej grządce i codziennie Cie podglądam :)
ehh, przyznalam się :)
A Misiek jest mój i jest tak samo jak i ja jest niewinny i uczciwy.. przynajmniej był, choć ostatnio mi sie skarżył, że go deprawujesz :D i namawiasz do nie wiadomo czego :D Misiek do dziś jest w szoku i muszę go tulic do snu, bo sam nie może zasnąć :D

05.01.2004
22:53
[190]

Czamber [ Czamberka ]

ehhh, no tak, i zostałam tu sama :(

05.01.2004
22:56
smile
[191]

Brisk. [ Chomik ]

Jaka sama jaka sama *słychac z pobliskich krzaków i wychodzi Brisk trzymając w ręce (taaaa chcielibyście :D ) trzymając w rece lornetke :D hehe cześć Czamber :D hehe *rozmarzył sie* :D

05.01.2004
23:06
smile
[192]

sturm [ Australopitek ]

Ja sie tak przygladam i widze ze sam nie wiem co tu sie wyprawia!!:D
Ciagle jakies perwersje...
I nikt nie narzeka....
Chyba mi sie to podoba....:D

05.01.2004
23:13
smile
[193]

sturm [ Australopitek ]

No tak...Brisk. i Czaber podgladaja sie wzajemnie i nawet nie odpowiedza:D

05.01.2004
23:19
[194]

Czamber [ Czamberka ]

Ja tam nikogo nie podglądam :P Brisk mi sie otwarcie sam pokazuje :)
A poza tym gdzie, co, jakie perwersje? :) hehe, o czym Ty myslisz? :D

05.01.2004
23:40
smile
[195]

Brisk. [ Chomik ]

Dokładnie :d Ja jestem otwarty i propozycje a potem na ich spełnianie jesli chodzi o Czamber :D

05.01.2004
23:48
smile
[196]

sturm [ Australopitek ]

O bosheee!!!Otwarcie??Brisk. co Ty jej pokazujesz tak otwarcie??Moze wrzuc fotke "tego" na forum??:D

05.01.2004
23:50
smile
[197]

sturm [ Australopitek ]

Czaber -->Jakie perwersje sie pytasz??:) A kamerki, Brisk. w krzakach z lornetka, kajdanki z Misiem, przykuwanie do lozka...To niby normalne zachowanie polskich nastolatkow??:P

06.01.2004
00:00
smile
[198]

Brisk. [ Chomik ]

sturm jak chcesz to potem za ostatnia grządka moge Ci pokazać choć Czamber może sie wtedy obrazić :D Co do zachowań Polskich nastolatków to hmmm nie do nas z tym :D No chyba że na boku mi zaproponujesz jakaś jedną lub ze dwie nastolatki :D (Czamber nie słyszała tego :D )

06.01.2004
00:04
smile
[199]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

banda burakow

06.01.2004
00:05
smile
[200]

Brisk. [ Chomik ]





ZAPRASZAMY NA NASTEPNE POLE:

06.01.2004
00:06
smile
[201]

sturm [ Australopitek ]

Brisk. to juz wole zebys mi pozyczyl te lornetke...popatrze na Czaber:D Hmm nastolatek akurat na skladzie nie mam:D Ale za to mam jeden okaz 21 wiosen i drugi 22:)Co wolisz??
Zamowienie odbiore jutro.Dobranoc:)

06.01.2004
00:06
smile
[202]

Brisk. [ Chomik ]

Lol!! :D

06.01.2004
00:14
smile
[203]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

hejka :)

nowe pole:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.