GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pisk w zasilaczu pomocy!!!

04.01.2004
19:04
smile
[1]

zluke [ Junior ]

Pisk w zasilaczu pomocy!!!

Witam wszystkich. Mam nastepujacy problem z zasilacza dochodzi cichy pisk podobno dlatego ze jest ACTIVE PFC w CIEFTEC 360 W Model: HPC-360-302 DF. Wie moze ktos jak sie go posbyc ??? za odpowiedzi z gory dziekuje.

04.01.2004
19:06
[2]

dziku86 [ The Cure ]

moze to wentylator piszczy ??bo jak chodzi na mniejszch obrotach to moga byc piski ,w sumie to nie wiem o co chodzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.