kowal 123 [ Junior ]
Za ile moge sprzedać płyte i procka
Mam do sprzedania płyte z procesorem:
Procesor :Celeron 466
Płyta główna :ECS P6BAT-A+(133Hz)
na płycie jest zintegrowana karta dzwiękowa oraz 256 RAM 2x64 i 1x128
Cooler TITANIUM z 1 łożyskiem 4200 obrotów :) .
Trzepiskor [ SETH ]
za niewiele
KoSiAr [ Chor��y ]
ja proponuje za calosc 350 zl, mozesz lekko spuscic cene jak sie bedzie plul.
Cast Away [ Konsul ]
Dałbym od 250-350 jak bym miał kupować. Niewiele
zooz [ TS Wisła Kraków ]
Więcej niż 300 zł za to nie dostaniesz
kowal 123 [ Junior ]
Nio ja liczyłem gdzies własnie na jakies 200 złociszy , widze ze dobrze wyceniłem swój sprzet .Dzięki za informacje.
red_baron [ pVd ]
jezeli plyta jest atx to za jakies 200 zeta...
jzeli plyta jest AT to za 150...
kowal 123 [ Junior ]
AAA zapomniałem dodać ze podkręciłęm tego procka do 664 i nic sie nie grzeje :)

dziku86 [ The Cure ]
ja dalbym 200zl
snoopi [ Generaďż˝ ]
zeby nie zasmiecac forum, ile dostane za taki sprzet: PII 350, 128 mb (2x64), Geforca 256 32 mb, Asus P2B?? Brak dysku i karty muzycznej.
cycu2003 [ Senator ]
moze za 200 zl

BukE [ Majster ]
re kowal 123 :
Wystarczy, że popatrzysz na link poniżej - cena sama sie narzuca :
Qbaa [ Generaďż˝ ]
a ile za pII 266 mhz, z płytą gł. msi, grafa 2mb, 32 lub 128 mb ram, karta muzyczna AZTECH zgodna z SB, zasilacz 230 WAT, bez twardziela i obudowy? :)
BoyLer [ tribunus plebis ]
To i ja sie zapytam, ile dostane za: (prosiłbym o wycenienie kazdej rzeczy z osobna)
- dysk 6,4 GB
- Rive TNT 2 m64
- celeron 400
- płyte głowną Gigabyte'a GA-6BA (AT)
Qbaa [ Generaďż˝ ]
i jeszcze - prawie niedziałający wiatraczek na procku, płyta ATX
newage3000 [ Konsul ]
200 zeta jak ktos takego potrzebuje do firmy cz ycos
kowal 123 [ Junior ]
Nio moja jest ATX :)