GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Za ile moge sprzedać płyte i procka

04.01.2004
15:31
[1]

kowal 123 [ Junior ]

Za ile moge sprzedać płyte i procka

Mam do sprzedania płyte z procesorem:
Procesor :Celeron 466
Płyta główna :ECS P6BAT-A+(133Hz)
na płycie jest zintegrowana karta dzwiękowa oraz 256 RAM 2x64 i 1x128
Cooler TITANIUM z 1 łożyskiem 4200 obrotów :) .

04.01.2004
15:33
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

za niewiele

04.01.2004
15:55
[3]

KoSiAr [ Chor��y ]

ja proponuje za calosc 350 zl, mozesz lekko spuscic cene jak sie bedzie plul.

04.01.2004
16:01
[4]

Cast Away [ Konsul ]


Dałbym od 250-350 jak bym miał kupować. Niewiele

04.01.2004
16:06
[5]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

Więcej niż 300 zł za to nie dostaniesz

04.01.2004
18:01
[6]

kowal 123 [ Junior ]

Nio ja liczyłem gdzies własnie na jakies 200 złociszy , widze ze dobrze wyceniłem swój sprzet .Dzięki za informacje.

04.01.2004
18:04
[7]

red_baron [ pVd ]

jezeli plyta jest atx to za jakies 200 zeta...
jzeli plyta jest AT to za 150...

04.01.2004
18:04
[8]

kowal 123 [ Junior ]

AAA zapomniałem dodać ze podkręciłęm tego procka do 664 i nic sie nie grzeje :)

04.01.2004
18:48
smile
[9]

dziku86 [ The Cure ]

ja dalbym 200zl

04.01.2004
18:57
[10]

snoopi [ Generaďż˝ ]

zeby nie zasmiecac forum, ile dostane za taki sprzet: PII 350, 128 mb (2x64), Geforca 256 32 mb, Asus P2B?? Brak dysku i karty muzycznej.

04.01.2004
19:02
[11]

cycu2003 [ Senator ]

moze za 200 zl

04.01.2004
19:08
smile
[12]

BukE [ Majster ]

re kowal 123 :
Wystarczy, że popatrzysz na link poniżej - cena sama sie narzuca :

04.01.2004
19:11
[13]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

a ile za pII 266 mhz, z płytą gł. msi, grafa 2mb, 32 lub 128 mb ram, karta muzyczna AZTECH zgodna z SB, zasilacz 230 WAT, bez twardziela i obudowy? :)

04.01.2004
19:13
[14]

BoyLer [ tribunus plebis ]

To i ja sie zapytam, ile dostane za: (prosiłbym o wycenienie kazdej rzeczy z osobna)
- dysk 6,4 GB
- Rive TNT 2 m64
- celeron 400
- płyte głowną Gigabyte'a GA-6BA (AT)

04.01.2004
19:14
[15]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

i jeszcze - prawie niedziałający wiatraczek na procku, płyta ATX

04.01.2004
20:18
[16]

newage3000 [ Konsul ]

200 zeta jak ktos takego potrzebuje do firmy cz ycos

05.01.2004
13:12
[17]

kowal 123 [ Junior ]

Nio moja jest ATX :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.