Dwalin [ Reggae ]
Bitwa na śnieżki
Giera na czasie :)
newage3000 [ Konsul ]
eeeeeeeeeee tam slabiutka.....
Zacker [ Stanley ]
Taka sobie :)

tomirek [ ]
Fajna ale szybko sie nudzi. Doszedlem do 3 levelu i dalem se spokoj
Trzepiskor [ SETH ]
totalna kiszka

to_po [ Junior ]
Mi tam się nawet podoba :)
zooz [ TS Wisła Kraków ]
Dla mnie taka sobie ... są lepsze.

pinkowski [ Pretorianin ]
już wole zagrać w Robbo

Morbus [ - TRAKER - ]
mi sie dlugo laduje :>

Morbus [ - TRAKER - ]
dlugo sie mi laduje :( czyli juz sie mi nie podoba :D

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
:| 5/10