
Lander1 [ Konsul ]
scorpion kick na MŚ
Witam,
Założyłem się z kolegą, o to kto na mistrzostwach świata piłki nożnej kilka lat temu (bodajże rok '94) był bramkarzem, który wybił piłkę tzw. "scorpion kickiem", tj, piętami, gdy piłka znajdowała się za jego plecami. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł roztrzygnąć ten problem, zamieszczając link do jakiegoś zdjęcia, czy tekstu popierającego danę tezę. Z gory dzieki
szukałem w googlach, ale nie udało się.
Enedweth [ Konsul ]
To był bodajże bramkarz Kolumbii.

Trapez [ ND4SPD ]
Mnie również wydaje się że był to bramkarz kolumbijski (po stroju i fryzurze sądząc).

eJay [ Gladiator ]
Byl to bramkarz Kolumbii Rene Hiquita (chyba tak to sie pisze).
tomirek [ ]
eJay --->>> to on, ale tez nie jestem pewny czy tak sie pisze jego nazwisko. W sieci kraza nawet filmiki z ta interwencja :)

Lander1 [ Konsul ]
No nic, widać tak jest. Piwko w plecy :-)
Myślałem, że to był Bernard Lama z Fr.

..KmP.. [ Designed by AI ]
hmm, chciałbym to zobaczyć ;)

tomirek [ ]
a ponizej link z ta interwencja :)))))

Necromancer [ Generaďż˝ ]
to na pewno było na mistrzostwach śwata??? =)
widziałem ten filmik, ale nie wiem czy to było na MŚ
Lander1 - Francji na MŚ 94' nie było. =)

..KmP.. [ Designed by AI ]
Tomirek - > wielkie thx :D

redruM< [ Konsul ]
To jest trikxor z Anglia - Kolumbia na Wembley .
Za każdym razem kiedy to oglądam , zrywa mi kask :-)