GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

scorpion kick na MŚ

04.01.2004
13:20
smile
[1]

Lander1 [ Konsul ]

scorpion kick na MŚ

Witam,
Założyłem się z kolegą, o to kto na mistrzostwach świata piłki nożnej kilka lat temu (bodajże rok '94) był bramkarzem, który wybił piłkę tzw. "scorpion kickiem", tj, piętami, gdy piłka znajdowała się za jego plecami. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł roztrzygnąć ten problem, zamieszczając link do jakiegoś zdjęcia, czy tekstu popierającego danę tezę. Z gory dzieki
szukałem w googlach, ale nie udało się.

04.01.2004
13:23
[2]

Enedweth [ Konsul ]

To był bodajże bramkarz Kolumbii.

04.01.2004
13:25
smile
[3]

Trapez [ ND4SPD ]

Mnie również wydaje się że był to bramkarz kolumbijski (po stroju i fryzurze sądząc).

04.01.2004
13:26
smile
[4]

eJay [ Gladiator ]

Byl to bramkarz Kolumbii Rene Hiquita (chyba tak to sie pisze).

04.01.2004
13:30
[5]

tomirek [ ]

eJay --->>> to on, ale tez nie jestem pewny czy tak sie pisze jego nazwisko. W sieci kraza nawet filmiki z ta interwencja :)

04.01.2004
13:32
smile
[6]

Lander1 [ Konsul ]

No nic, widać tak jest. Piwko w plecy :-)
Myślałem, że to był Bernard Lama z Fr.

04.01.2004
13:34
smile
[7]

..KmP.. [ Designed by AI ]


hmm, chciałbym to zobaczyć ;)

04.01.2004
13:36
smile
[8]

tomirek [ ]

a ponizej link z ta interwencja :)))))

04.01.2004
13:37
smile
[9]

Necromancer [ Generaďż˝ ]

to na pewno było na mistrzostwach śwata??? =)
widziałem ten filmik, ale nie wiem czy to było na MŚ
Lander1 - Francji na MŚ 94' nie było. =)

04.01.2004
13:37
smile
[10]

..KmP.. [ Designed by AI ]


Tomirek - > wielkie thx :D

04.01.2004
15:44
smile
[11]

redruM< [ Konsul ]

To jest trikxor z Anglia - Kolumbia na Wembley .

Za każdym razem kiedy to oglądam , zrywa mi kask :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.