
Lord of the Great Orion [ Centurion ]
X2 The Threat - patch
Wiecie jak ściągnąć patcha i skąd. (ten z oficjalnej strony nie chce się ściągnąć - hehe)
Lord of the Great Orion [ Centurion ]
halo?

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Z suprnovej przez bittorenta ściągałem :)
Lord of the Great Orion [ Centurion ]
a co to supernova?

zarith [ ]

Verminus [ Prefekt ]
Ludzie czy tak trudno wytrzymac do premiery? Jeszcze nie caly miesiac a cena jak na taka gre bedzie niska - 49 zl.

Lord of the Great Orion [ Centurion ]
wlasnie przed chwila odinstalowalem ten szajs. pomijam ze na 2600+ gf3 (230/500) i 512mb gra gubi klatki.
baeznadziejny interfejs, smiesznie-sztucznie brzmiace glosy aktorow.
KICHA!
dobrze ze mialem pirata od kumpla
49zl w kieszeni