GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

X2 The Threat - patch

04.01.2004
12:40
smile
[1]

Lord of the Great Orion [ Centurion ]

X2 The Threat - patch

Wiecie jak ściągnąć patcha i skąd. (ten z oficjalnej strony nie chce się ściągnąć - hehe)

06.01.2004
19:58
[2]

Lord of the Great Orion [ Centurion ]

halo?

06.01.2004
19:59
smile
[3]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Z suprnovej przez bittorenta ściągałem :)

11.01.2004
16:02
[4]

Lord of the Great Orion [ Centurion ]

a co to supernova?

11.01.2004
16:05
smile
[5]

zarith [ ]

11.01.2004
16:07
smile
[6]

Verminus [ Prefekt ]

Ludzie czy tak trudno wytrzymac do premiery? Jeszcze nie caly miesiac a cena jak na taka gre bedzie niska - 49 zl.

11.01.2004
18:45
smile
[7]

Lord of the Great Orion [ Centurion ]

wlasnie przed chwila odinstalowalem ten szajs. pomijam ze na 2600+ gf3 (230/500) i 512mb gra gubi klatki.
baeznadziejny interfejs, smiesznie-sztucznie brzmiace glosy aktorow.

KICHA!

dobrze ze mialem pirata od kumpla

49zl w kieszeni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.