GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prawo jazdy

04.01.2004
11:27
smile
[1]

newage3000 [ Konsul ]

Prawo jazdy

Moje Prawko zrobilem kilka ladych lat temu, zna ktoś moze wiecej szczegołów co do trwania kursów, cen itd. niemoge znalezc zaduzo o tym w necie....Moja dziewczyna postanowila sobie zrobic prawo jazdy i kazala mi wszystko zalatwic... pomozcie

04.01.2004
11:28
smile
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Pomozemy! :-)))

04.01.2004
11:34
smile
[3]

Morbus [ - TRAKER - ]

jesli ktos sie orientuje to ile kosztuje kurs na ciezarowe ???? albo ile trzeba miec lat zeby moc robic na naczepy i w jakiej cenie... ?

04.01.2004
11:56
[4]

Plantator [ spamer ]

żeby robić kurs na ciężarowe musisz nieć chyba przez conajmniej rok kategorie B, naczepy możesz robić odrazu z ciężarówką tzn. kurs egzamin zadjesz osobno
cena kursu na naczepy to coś około 2000

04.01.2004
11:57
[5]

Kune [ TYCHY ]

Newage 3000 ----> Czas trwania kursu to ok. 3 miesiace, cena to srednio od ok. 600 - 800 zl za sam kurs bez egazminu i jazd dodatkowych, mowie o cenach w takich lepszych osrodkach nie jakis tam peryferyjnych gdzie tylko cena jest priorytetem. Co do egazminow to ceny juz nie pamietam ale wiem ze po 3 nieudanych probach zdania trzeba wykupic dodatkowe jazdy czy cos takiego.
Marbus ---> Zadzwon sobie do jakiejs firmy zajmujacej sie kursem na ciezarowe, oni ci tam wyszystko wyjasni i przedstawia.

04.01.2004
11:59
[6]

Morbus [ - TRAKER - ]

newage3000 w stalowej woli prawko mozesz zrobic w ciagu miesiaca a nawet krocej wszystko zalezy od tego jak Ci idzie :) cena cos kolo 600zl do tego 70 na egzamin

04.01.2004
12:39
[7]

newage3000 [ Konsul ]

a nie orientujecie ile trzeba wyjezdzic godzinnn??

04.01.2004
15:54
[8]

Cast Away [ Konsul ]

Słyszałem że prawo jazdy mozna zrobić od 16 lat czy to prawda?

04.01.2004
16:02
[9]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

nie prawda

04.01.2004
16:05
[10]

Morbus [ - TRAKER - ]

newage3000 20 godzinek lacznie z placem itp

04.01.2004
16:05
[11]

Cast Away [ Konsul ]

Cos było że mozna tylko że z kims dorosłym!? Ale to chyba jakas lipa.

04.01.2004
16:17
[12]

Sudzione [ The Legacy ]

Cast Away -> po wejściu do uni coś takiego bedzie , ale trzeba bedzie jeźdz\ić z osobą dorosłą z prawkiem oczywiście a do tego samochodemm specjalnie oznakowanym i tak samo jak w naukach jazdy z podwujnym sprzęgłem i hamulcem : )

newage3000 -> niedługo zmnieniają się przepisy odnośnie ilość godzin , które trzeba wyjeździć i ceny kursów zdrożeją dwukrotnie czyli bedą kosztować podan 1200 zł , a w tej cenie bedzie 30 godzin jazd i 20 godzin teori więć lepiej się spieszyć ...

04.01.2004
16:23
[13]

newage3000 [ Konsul ]

aha ile trzeba placic za kolejne proby przystapienia do egzaminu ??

04.01.2004
16:30
[14]

Sudzione [ The Legacy ]

przynajmniej w Lublinie tak jest
egzamin całość 100 zł
w tym 20 złeoria
80 zł jazdy

innymi słowy jak zdasz płacisz 100 , a jak oblejesz teorie i nie przystąpisz do jazd płacisz tylko 20
a jak zaliczysz teorie i nie zdasz jazd płacisz 100zł ale następnym razem zdajesz tylko jazdy za 80 zł (wiem , wiem , zamieszałem :P )

04.01.2004
16:30
[15]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

newage3000---->tyle samo co za pierwsze podejście.

05.01.2004
12:38
smile
[16]

Chupacabra [ Senator ]

zdawajcie w elblagu, wystarczy 200zl w lape i po stresie;)

05.01.2004
12:50
smile
[17]

grzesiek16 [ Feluś ]

13 podejscie jest bodajze za darmo ;]

05.01.2004
12:53
smile
[18]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

tu jest watek z forum gdzie macie pytania..
i nie musicie dziekowac :P

05.01.2004
13:06
smile
[19]

pinkowski [ Pretorianin ]

W rzeczywistości prawko kosztuje dużo więcej i to od kogoś samego zalezy ile dokladnie bedzie go to kosztowala. Ja za kurs zapłaciłem 600zł plus badania 50 zł, za egz. zaplacilem 97 zł, zdałem testy i wtopiłem jazde, czyli musiałem jeszcze raz zaplacic, tym razem 77zł za sama jazde, do tego jeszcze tato mi kupił 10 godzin,(1h=30zł) co uwazam za troche niepotrzebne poniewaz 2h na placu przed egzaminem powiiny wystaryczyc ale ja sie ta w kwestiach finansowych nie mieszam, teraz w poniedzialek 12.01.2004 będe miał drugie podejście, i mam nadzieje że juz ostatnie--więc trzymajcie za mnie mocno kciuki, a wierzący niech odmówią za mnie llitanie do św Krzysztofa...

Sudzione-->za egzamin placisz 97 zł, jesli jednak nie zdasz testow to nie podchodzisz do jazdy za ktora tez placiłeś, ale haczyk polega na tym ze musisz zaplacic nie tylko raz jeszcze za teorie 20zł!!ale takze za polowe jazdy..czyli to wynosi gdzies chyba 57zł!!!dlatego jednak warto poswiecic ten jeden dzien czy dwa, aby miec obkute elegancko testy!!

pozdrawiam CZESC!!

05.01.2004
13:26
smile
[20]

Swidrygajłow [ ]

teskt z linku Mazia zabił mnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.