GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukacie kodów do gier?

04.01.2004
10:52
smile
[1]

steward [ Legia Warszawa ]

Szukacie kodów do gier?

Jezeli tak to odwiedzcie moj zbiór kodów do przeruznych gier jest dział download z małymi fajnymi gierkami albo moimi savemi z różnych gier najczęściej populernych :) Pozdrawiam i zapraszam... https://www.tipsymc.republika.pl

04.01.2004
10:57
[2]

eJay [ Gladiator ]

Stronka ogolnie biedna jesli chodzi o zawartosc. Malo solucji. Najbardziej rozbawila mnie ankieta - "Hit roku":) Co tam robi Doom 3???

04.01.2004
10:59
[3]

steward [ Legia Warszawa ]

No wiesz... :) nie miałem co wstawic a jezeli uwazasz ze to biedna strona to zobacz Tipsy i zobacz ile ich tam jest ja nie bawie si ew pisanie solucji tylko w kodach siedze po uszy :P

04.01.2004
11:01
[4]

eJay [ Gladiator ]

hehe tipsow i kodow nie uzywam wiec jest mi to zbedne:) Ale popraw kilka rzeczy. No i takich stron jest mnostwo...

04.01.2004
11:02
[5]

steward [ Legia Warszawa ]

Aco bys zmienil w tej stronie ?

04.01.2004
11:19
[6]

newage3000 [ Konsul ]

strona jedna zwielu niczym niewyrózniająca sie, graficznie cieniuteńka, merytorycznie też bardzo słabo.... kodów mało, a solucje pisane jak na moje oko przez ucznia podstawowki.....

04.01.2004
11:27
[7]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Akurat znalezienie kodów w sieci nie stanowi żadnego problemu, także tworzenie stronki poświęconej gł. tipsom mija się z celem.

04.01.2004
11:32
smile
[8]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Bardzo dobrze. Niech sie chlopak zajmuje prowadzeniem wlasnej strony, nawet o tipasch i kodach, niz ma pod blokiem na lyso 'yooo, yooo ziomal!' mowic.
Pozdrawiam steward!

04.01.2004
11:37
smile
[9]

steward [ Legia Warszawa ]

No bprzynajmniej jeden koles sie ze mną zgadza a jezeli newage chcesz mi grafike zrobic to zapraszam :) moje gg 3393339 a jezeli tez dla ciebie kodow malo to tez mi podsylaj kody :) Pozdrawiam

04.01.2004
11:37
[10]

davhend [ Garrett ]

a kto ma solucje do devstation , lub kto tą gre przeszedł niech pisze mi na gg ( nie wiem jak zabić dowódce na dachu siedziby NakoNaki , gdy go zabijam robi się na nim czerwono-biała chmura i sam z siebie się klonuje nie ma tam żadnego spawnera , poprostu klonuje się sam z siebie ) .

04.01.2004
11:39
[11]

xKx [ CLINIC ]

nie lubie tipsów :P ta strona nie przypadnie mi do gustu,no ale bravo za pomysł :)

04.01.2004
11:43
smile
[12]

steward [ Legia Warszawa ]

Poszukaj solucji do Devastation na https://www.devastation.pl/ i tam na forum zobacz popytaj sie i znajdziesz :)

04.01.2004
11:45
smile
[13]

Mesiash666 [ Konsul ]

Wiesz powiem krutko i zwiezle znalezienie tipsa przez poczatkowego uzytkownika intenetu zajmie mu sporo czasu
Wszyko jest malo czytelne wiec popraw sie i w tipsach zrub najpeirw litere a potem gre wybierasz a na koncu pokazuje ci kody a nie odrazu lista dluga i szukaj
Co do ankiety pominoleś anno 1503 na PC-ta i na Komórke reszta moze byc i co tak mało gierek do Dwonloadu okradnij troche www.miniclipa.com tam maja odgroma malych fajnych gierek

04.01.2004
11:46
[14]

steward [ Legia Warszawa ]

no spoko tylko potrzebuje nowej grafiki ktos by sie podjol?????

04.01.2004
11:55
[15]

gofer [ ]

nie ma to jak poradnik do FIfy 2001...coś mi tu memexem zalatuje...

04.01.2004
11:56
[16]

steward [ Legia Warszawa ]

hehe ten poradnik to przeciez jak czytales recenzja :)))

04.01.2004
11:56
[17]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Wszystkie potrzebne kody masz na GOLu wiec idea reklamowania Twej strony na jego forum, jest totalnie chybiona ...

04.01.2004
12:00
smile
[18]

steward [ Legia Warszawa ]

a czemu mialbym jej nie reklamowac???

04.01.2004
12:07
smile
[19]

@d@m [ ]

Mesiash666 ---> A Ctrl + F tak trudno wcisnac? Wpisujesz co chcesz i Szukaj.

A co do strony: no coz strona jakich wiele

04.01.2004
12:30
smile
[20]

xkxtx [ KBR ]

już dużo podobnych stron widziałem i ta jest pomiędzy punktami ocen 4-6

04.01.2004
12:39
[21]

steward [ Legia Warszawa ]

a na jakiej skali??? hehe 6/6 ?? czy na 6/10

04.01.2004
12:44
smile
[22]

cycu2003 [ Senator ]

słaba i mało wszystkiego popracuj nad nia

04.01.2004
12:47
smile
[23]

steward [ Legia Warszawa ]

Jakbym nad nią nie pracował to byście nawet tego posta tu nie widzieli :)

04.01.2004
12:53
[24]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Strona graficznie jest taka sobie. Troche za ciemna przynajmniej ja wole jaśniejsze kolory. Zbyt dużo tych banerów na dole to totalnie nie pasuje. A mam pytanie sam robiłeś tą strone czy z szablonu?? A jak sam to jakim programem??

04.01.2004
12:57
smile
[25]

steward [ Legia Warszawa ]

Grafike mi qmpel zrobił a stronke na notatniku robie i aktualizuje a tych banerów nie mam gdiz ewrzuciec :D

04.01.2004
13:04
smile
[26]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Steward --> Bo jest ona bardzo skromna, ale na szczescie zabawna, np. ta ankieta na glownej o najlepsza gre roku :))) Nie wiedzialem, ze Doom III juz wyszedl i moze konkurowac do hitu roku :)

04.01.2004
13:05
smile
[27]

steward [ Legia Warszawa ]

A wiesz który masz teraz rok??? 2004 więc jeszcze zdazy wyjsc !!! :P

04.01.2004
13:09
smile
[28]

Toldi_GOL [ Konsul ]

W takich konkursach sie daje gry, ktore wyszly, a nie ktore wyjda [moze wyjda], zwlaszcza sprawa Dooma nie jest tak jasna ... poza tym reszta gier w ankiecie to gry, ktore wyszly, wiec albo sie pomyliles, albo nie widzisz roznicy - tak, czy inaczej mnie rozbawiles :)

04.01.2004
13:11
smile
[29]

steward [ Legia Warszawa ]

No bo to miałem na celu ... Rozbawienie ludzi :D

04.01.2004
13:41
smile
[30]

steward [ Legia Warszawa ]

Musiałem coś wpisac zeby nie spaść :)

04.01.2004
13:44
[31]

Maff [ Generaďż˝ ]

steward ---> no to na pszyszlosc tego nie rob bo:

po pierwsze reklamujesz swoja stronek, czego robic nie wolno
po drugie taki podobijanie watkow nie jest dozwolone... jesli watek nie jest ciekawy to po prostu spada na dol...
po trzecie zapoznaj sie z FAQ bo cos mi sie zdaje ze szybko zaliczysz kasacje watku i do tego bana

04.01.2004
13:45
smile
[32]

steward [ Legia Warszawa ]

spoko spoko bez nerwów :)

04.01.2004
13:49
[33]

pipil [ Legionista ]

Taka sobie strona. Fajnie, że (przynajmniej coś nowego) dałeś spolszczenie do fify 2004

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.