GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do Soula... no chyba ze ktos moze mi pomoc :D

04.01.2004
03:44
smile
[1]

Szwaroc [ ]

Pytanie do Soula... no chyba ze ktos moze mi pomoc :D

Pojawia sie kategoria "Combat Missions" i jezeli nie chce jej widziec to ktora mam wylaczyc tam u gory (rotfl) strategiczne? bo w ogole nie moge znalezc tego...

04.01.2004
03:48
smile
[2]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


zewnętrzne

04.01.2004
03:50
[3]

Szwaroc [ ]

thx.... ale odpadnie mi tylko to czy jeszcze cos innego bo jak sie domyslam sa to watki z wspolpracujacych z golem foraczow

04.01.2004
03:56
smile
[4]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


nie ma żadnych innych :)
tylko Combat Mission chyba.
a pozatym to bardzo ciekawe forum i duzo się można dowiedzieś o 2WŚ :)

04.01.2004
04:00
smile
[5]

Szwaroc [ ]

ok dzieki
moze i ciekawe tylko ja tam nie luuuubie takich duuuzych watkow, ze juz nie wpomne o tym sloganie - nic z tego nie rozumie :D W sumie to wole raczej jakis dokument o 2ws ogladnac :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.