
Szwaroc [ ]
Pytanie do Soula... no chyba ze ktos moze mi pomoc :D
Pojawia sie kategoria "Combat Missions" i jezeli nie chce jej widziec to ktora mam wylaczyc tam u gory (rotfl) strategiczne? bo w ogole nie moge znalezc tego...

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
zewnętrzne
Szwaroc [ ]
thx.... ale odpadnie mi tylko to czy jeszcze cos innego bo jak sie domyslam sa to watki z wspolpracujacych z golem foraczow

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
nie ma żadnych innych :)
tylko Combat Mission chyba.
a pozatym to bardzo ciekawe forum i duzo się można dowiedzieś o 2WŚ :)

Szwaroc [ ]
ok dzieki
moze i ciekawe tylko ja tam nie luuuubie takich duuuzych watkow, ze juz nie wpomne o tym sloganie - nic z tego nie rozumie :D W sumie to wole raczej jakis dokument o 2ws ogladnac :D