
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Kto ma GF2 MX 400 64 MB?
Kto ma GF2 MX 400 64 MB? Proszę o opinie na temat tej karty bo chcę ją kupić.

Stellincia [ Generaďż˝ ]
JA MAM ALE DODATKOWO TV OUT SPOKO NIE NARZEKAM

Kune [ TYCHY ]
Ale sie uparles z tymi watkami :/ Robisz tyle zamieszania ze ach strach... Nie mozesz o tym pisac w watku o kartach graficznych?? Moze podoba Ci sie ze Twoja xywa ciagle sie przewija i masz 5 postow utworzonych?? nie mozesz sie zmiescic w jednym?? To tylko moja opinia, moze innym to nie przeszkadza...
Coy2K [ Veteran ]
gdyby nie wspomaganie athlonem 1.3 i 512 ram to byłoby cienko a tak moge sobie jeszcze w undergrounda pograc na 800x600 z max iloscia detali ( oczywiscie bez motion blura i innych bajerow oferowanych przez karty nowszej generacji ) niestety SH 3 ani Painkiller już włączyć się nie chcą :P jakbym mógł to bym zmienił na coś mocniejszego, a tak musze się z tym męczyć

Big Money [ Senator ]
Karta była dobra jakies 2 lata temu ... Sam ja miałem do niedawna, ale nic nowego na niej nie chodziło, była zdecydowanie za wolna do jakichkolwiek gier. Jeśli nie grasz na kompie, tylko siedziesz w necie, gg i cos tam jeszcze to jak najbardziej wystarczy Ci ona . Jesli robisz cos wiecej - to odradzam - lepiej dołozyc troszke i kupic cos nowszego - np radeona 9200 z 128 Mb:)

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ja chcę sobie ją kupić bo jest tania a chcę żeby mi Morrowind wszedł. A nowego kompa będę miał troche póżniej.
A dla wszystkich którym się ten wątek nie podoba >>> Nie dopisujcie się. Nie karmcie Trolla. Nie statsujcie.
...Soul Surfer... [ Legend ]
Do siedzenia w Necie i gadania przez GG wystarczy i S3 Trio... A Radek 9200 to najgorszy syf jaki moze istniec.
sensay [ Centurion ]
ja mam karte GF4 MX 440 64Mb i na nią nażekam to tamta jest jeszcze gorsza
Coy2K [ Veteran ]
Marbi >>> sama karta graficzna cudów za ciebie nie zrobi...morrowind chodził mi elegaancko ale jak już wspomniałem wyżej mam512 ram i athlona 1.3 więc...możesz i mieć Radeona 9800 a przy celeronie 300 i 64 ram i tak nie bedzie rewelacji..

Big Money [ Senator ]
...Soul Surfer... << a znasz takie powiedzenie ze jak sie nie ma co sie chce to sie lubi co sie ma ?? :>
...Soul Surfer... [ Legend ]
BM ---->> a znasz powiedzenie ze jak sie czegos bardzo pragnie to zawsze znajdzie sie droge aby to pozyskac ??

Big Money [ Senator ]
SS << nie znam, to chyba jakies nowe ;) Jak bede potrzebował to sobie kupie jakas wypasiona karte, jak narazie na 9200 zadna gra mi nie skakała, a w wiekszosci ustawiam detale na max.
Chupacabra [ Senator ]
imho karta swego czasu bardzo dobra, jeden z najlepszych stosunkow cena/wyadajnosc ale niestety juz jest to karta dosc stara. Morrowind pojdzie ci,ale nie zobaczysz wszystkich efektow, ktore tworcy przygotowali, a jest co ogladac. Jesli tylko mozesz to dozuc pare groszy i kuo raeona 9000/9100 , ja takiego gforca sprzedalem miesiac temu za 80zl:)