GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto ma GF2 MX 400 64 MB?

04.01.2004
00:14
smile
[1]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Kto ma GF2 MX 400 64 MB?

Kto ma GF2 MX 400 64 MB? Proszę o opinie na temat tej karty bo chcę ją kupić.

04.01.2004
00:15
smile
[2]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

JA MAM ALE DODATKOWO TV OUT SPOKO NIE NARZEKAM

04.01.2004
00:15
smile
[3]

Kune [ TYCHY ]

Ale sie uparles z tymi watkami :/ Robisz tyle zamieszania ze ach strach... Nie mozesz o tym pisac w watku o kartach graficznych?? Moze podoba Ci sie ze Twoja xywa ciagle sie przewija i masz 5 postow utworzonych?? nie mozesz sie zmiescic w jednym?? To tylko moja opinia, moze innym to nie przeszkadza...

04.01.2004
00:16
[4]

Coy2K [ Veteran ]

gdyby nie wspomaganie athlonem 1.3 i 512 ram to byłoby cienko a tak moge sobie jeszcze w undergrounda pograc na 800x600 z max iloscia detali ( oczywiscie bez motion blura i innych bajerow oferowanych przez karty nowszej generacji ) niestety SH 3 ani Painkiller już włączyć się nie chcą :P jakbym mógł to bym zmienił na coś mocniejszego, a tak musze się z tym męczyć

04.01.2004
00:18
smile
[5]

Big Money [ Senator ]

Karta była dobra jakies 2 lata temu ... Sam ja miałem do niedawna, ale nic nowego na niej nie chodziło, była zdecydowanie za wolna do jakichkolwiek gier. Jeśli nie grasz na kompie, tylko siedziesz w necie, gg i cos tam jeszcze to jak najbardziej wystarczy Ci ona . Jesli robisz cos wiecej - to odradzam - lepiej dołozyc troszke i kupic cos nowszego - np radeona 9200 z 128 Mb:)

04.01.2004
00:23
smile
[6]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ja chcę sobie ją kupić bo jest tania a chcę żeby mi Morrowind wszedł. A nowego kompa będę miał troche póżniej.


A dla wszystkich którym się ten wątek nie podoba >>> Nie dopisujcie się. Nie karmcie Trolla. Nie statsujcie.

04.01.2004
00:23
[7]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Do siedzenia w Necie i gadania przez GG wystarczy i S3 Trio... A Radek 9200 to najgorszy syf jaki moze istniec.

04.01.2004
00:24
[8]

sensay [ Centurion ]

ja mam karte GF4 MX 440 64Mb i na nią nażekam to tamta jest jeszcze gorsza

04.01.2004
00:24
[9]

Coy2K [ Veteran ]

Marbi >>> sama karta graficzna cudów za ciebie nie zrobi...morrowind chodził mi elegaancko ale jak już wspomniałem wyżej mam512 ram i athlona 1.3 więc...możesz i mieć Radeona 9800 a przy celeronie 300 i 64 ram i tak nie bedzie rewelacji..

04.01.2004
00:26
smile
[10]

Big Money [ Senator ]

...Soul Surfer... << a znasz takie powiedzenie ze jak sie nie ma co sie chce to sie lubi co sie ma ?? :>

04.01.2004
00:31
[11]

...Soul Surfer... [ Legend ]

BM ---->> a znasz powiedzenie ze jak sie czegos bardzo pragnie to zawsze znajdzie sie droge aby to pozyskac ??

04.01.2004
00:36
smile
[12]

Big Money [ Senator ]

SS << nie znam, to chyba jakies nowe ;) Jak bede potrzebował to sobie kupie jakas wypasiona karte, jak narazie na 9200 zadna gra mi nie skakała, a w wiekszosci ustawiam detale na max.

04.01.2004
02:04
[13]

Chupacabra [ Senator ]

imho karta swego czasu bardzo dobra, jeden z najlepszych stosunkow cena/wyadajnosc ale niestety juz jest to karta dosc stara. Morrowind pojdzie ci,ale nie zobaczysz wszystkich efektow, ktore tworcy przygotowali, a jest co ogladac. Jesli tylko mozesz to dozuc pare groszy i kuo raeona 9000/9100 , ja takiego gforca sprzedalem miesiac temu za 80zl:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.