GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam dobry dzien... wiec

04.01.2004
00:02
smile
[1]

SULIK [ olewam zasady ]

mam dobry dzien... wiec

Jako, ze dzis mam dosc dobry dzien i czyje sie szczesliwy z powodu nowego roku oraz tego, ze siec dzis mi smiga

mam dla was maly konkus :]
na jakim kompie przegladam GoLa - zeby wygladal tak
(od razu mowie, ze nie jest to nowy komp - jak by nie bylo widac :P)

a moze cos emuluje ?

no zgadywac - wsrod osob ktore odpowiedza dobrze wylosuje na chybil trafil paluchem po monitorze - wygrana osobe :]

wygrany bedzie podany:
okolo Niedzieli okolo polnocy - wiec macie 24h :]

a nagroda - niespodzianka :)
screen bedzie w nect poscie - bo cos nie moge dac go tutaj :(

04.01.2004
00:04
[2]

SULIK [ olewam zasady ]

ok -->

04.01.2004
00:05
smile
[3]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

hehe
wsyzstko fajnie ale ja nie zrozumialem

wytlomacz jeszcze DWA RAZY !! ;)

04.01.2004
00:05
smile
[4]

Zofia_K [ Pretorianin ]

C64 :)

04.01.2004
00:06
[5]

LooZ^ [ be free like a bird ]

To mi wyglada na jakas unixowa przegladarke ;P

04.01.2004
00:06
[6]

SULIK [ olewam zasady ]


faloxxx - bo to pytanie na inteligencje <joke>

no dobra zmykam :)

04.01.2004
00:09
[7]

vien [ łowca pip ]

dekoder polsatu?? :P

04.01.2004
00:10
[8]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Na PCie, na Operze z wlaczona "nostalgia"

04.01.2004
00:11
[9]

wysiu [ ]

Lynx.

04.01.2004
00:11
[10]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

C64 na moje oko.

04.01.2004
00:11
[11]

SULIK [ olewam zasady ]

a wiecie co ??
zmiana -
beda 3 nagrody :)

1. za dobra odpowiedz
2. za najzabawniejsza (najbardziej pomyslowa)
3. za odpowiedz ktora sobie wybiore od tak :P


a co tam :) zaszalejmy :)

04.01.2004
00:12
[12]

newage3000 [ Konsul ]

jak dla mnie to wyglada na jakiegos emulatora...

04.01.2004
00:12
[13]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Albo nie nostalgia tylko opcja 'emulate text browser' i 'accessibility layout' ;)

04.01.2004
00:13
[14]

wysiu [ ]

Tfu, to nie jest Lynx...

04.01.2004
00:15
[15]

gofer [ ]

ja myślę, że na swoim kompie to wszystko robisz, jeszcze jest kwestia na jakim systemie, ale tego nie wiem :))

04.01.2004
00:17
[16]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Uhm, to opera i powlaczane te bajery ;P

04.01.2004
00:18
smile
[17]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Dziwny ten wątek/konkurs

04.01.2004
00:18
[18]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Dziwny ten wątek/konkurs

04.01.2004
00:19
smile
[19]

Coy2K [ Veteran ]

a ja dzisiaj mam dzień jak codzień, materialistą nie jestem więc nie chce nagrody żadnej...no dobra może tylko buziaka od Sulika ;-)

04.01.2004
00:20
smile
[20]

Lipton [ 101st Airborne ]

Moim zdaniem Sulik wypił 10 browarów (stąd ten dobry humor), potem zrobił screena forum i był w takim dobrym humorze, że odpalił Painta (wyciągnął kolejne 3 browarki) i zaczął go kolorować na niebiesko dodając różne interesujące napisy. Po skończonym dziele wypił kolejne 2 browarki i we wspaniałym nastroju postanowił zaszaleć i zamieścić owoc swojej pracy na Golu. Teraz siedzi przed kompem i śmieje się jeszcze bardziej czytając jak to ludzie się mądrzą teoriami o nostalgii w operze, czy unixowych przeglądarkach. Wszystko skonczy się tym, że za jakieś 15 minut ruszy po kolejne 5 browarków, gdyż ta noc będzie jeszcze długa.

04.01.2004
00:20
[21]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Dziwny ten wątek/konkurs

04.01.2004
00:24
smile
[22]

Raynor [ Big Man ]

Sulik... hmm.... PS2 ?? Ciekawe dlazgo ten dobry humor ;] Wyspałeś się ?? ;]

04.01.2004
00:24
smile
[23]

guzol [ LEXUS ]

Marbi------> i po co to? Ile razy chcesz jeszce się powtórzyć, taki oryginalny jesteś?, ponabijaj sobie posty, wszyscy przeciez beda ci zazdroscic ze maz duzo mądrych postów,

04.01.2004
00:25
[24]

SULIK [ olewam zasady ]

Coy2K - :*
prosze CIe bardzo :)


gofer - :)

Marbi - tu nie dostaniesz nagrody :P

_Luke_ - bede bral ostatnia wypowiedz danej osoby jako wlasciwa - wiec mozesz sie zastanawaic i srecyzowac dokladnie

LooZ^ -jakie ?

newage3000 - poszukaj nazwy emulatora, lub kompa ktory emuluje

04.01.2004
00:26
[25]

guzol [ LEXUS ]

a co do konkrursu, to jestem przekonany, że to jest blue scrren, tylko zmienione napisy:)

04.01.2004
00:28
[26]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Sulik- mamy te same kompy i te sane OSy :P

04.01.2004
00:29
smile
[27]

Coy2K [ Veteran ]

dziekuje bardzo :-) no i po sprawie, ja swoja nagrode dostalem mimo ze nie odpowiedzialem na zadane pytanie :-) nie ma to jak dyplomacja :P

04.01.2004
00:31
[28]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Sulik- masz 32bitowego peceta. Uzywasz Opery w wersji 7.x z wlaczonym "emulate text browser i Accessiblity Layout" emuluje najwyzej konsole PSX :P

04.01.2004
02:56
[29]

SULIK [ olewam zasady ]

GoL siadl :(

wiec mamy up po powrocie :)

04.01.2004
07:41
[30]

SULIK [ olewam zasady ]

Zaraz sie bede kladl - przysnia mi sie moze nagrody dla was :)

beda tak pomyslowe jak i wy - wiec sie postarajcie :]

04.01.2004
07:49
smile
[31]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Faktycznie przypomina C64, ale tam chyba się screenów robić nie dało... :PP Nie wiem :)

04.01.2004
12:49
[32]

kiowas [ Legend ]

Jak na moj gust to mi zalatuje Opera Verdiego.

04.01.2004
13:23
[33]

oksza [ Senator ]

nie Opera (chyba że przerobiony text.css) i nie Lynx.

04.01.2004
13:31
smile
[34]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

tekstowa przeglądarka na jakimś Unixie???

04.01.2004
16:21
[35]

SULIK [ olewam zasady ]

No dawajcie dawajcie :)
podoba mi sie wasz tok rozumowania :]

04.01.2004
16:26
[36]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Jakaś pzreglądarka pod DOSem/nortonem. Coś kiedyś podobnego widzialem, ale juz nie pamietam co to dokladnie było.

04.01.2004
16:32
smile
[37]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Ja wiem jak to zrobiłeś. Po prostu jest to zrobiony przez ciebie dokument HTML z niebieskim tłem. Tekst jest chyba Verdaną, doprawionym podkreśleniami, skreśleniami itp. Górna i dolna część, która jest pomalowana na biało, to ramki. W dokumencie daje o sobie znać CSS między innymi brak scrolla. Nie widać paska Windowsa, ponieważ obciąłeś poszczególne części screena :)

04.01.2004
16:34
smile
[38]

Sayet [ White Star Soldier ]

laptop....

04.01.2004
16:36
[39]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Nie no, Sulik, nie ściemniaj, pomalowałeś monitor niebieską farbą i udajesz że masz jakąś super przeglądarkę...

04.01.2004
16:50
[40]

M-Hunter [ The Jester Race ]

To jet Opera z włączoną wtyczką "emulate text browser" nieprawdaż ?

04.01.2004
17:29
smile
[41]

Badzi [ Konsul ]

Hmm... Na jakim kompie? Ale chodzi o kolor komputera tak? Na bank jasny, szary - takie zawsze są modne. Nie nowy? A to pewnie i parę zabrudzeń się znajdzie... ;P

04.01.2004
17:41
smile
[42]

red_baron [ pVd ]

moze w dosie???
slyszalem ze sie da...

04.01.2004
17:42
[43]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

litestep ;P

04.01.2004
19:13
[44]

Vader [ Senator ]

Ok, to ja aspiruje do tamtych nagrod egzekwo:

NORTON COMMANDER :) !

04.01.2004
19:17
smile
[45]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

na kąpóterze? :P

04.01.2004
19:17
smile
[46]

ehhh [ Angel of Death ]

podkrecony pegazus + stale lacZe + monitor sprzed 20 lat
widac jak na dloni;P

04.01.2004
19:52
smile
[47]

SirGoldi [ Gladiator ]

Moze jakas slaba Amiga 600 z przestarzakym monitorem i niestety ta Amiga wyswietla tylko 2 kolorki? :)

04.01.2004
20:02
smile
[48]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

nokia 666?? :P

04.01.2004
22:39
[49]

SULIK [ olewam zasady ]

Czas macie do polnocy - wiec juz tylko 78 minut :)

04.01.2004
23:46
smile
[50]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]


To jest Lindows. a ty jestes frajerem i dawaj piataka

04.01.2004
23:48
[51]

Dagger [ Legend ]

IMO jednak Opera z ustawieniami dla trybu autorskiego - samemu nie chce mi się kombinować zeby podać dokładniejszą odpowiedź - szczególnie że chyba wyżej już to zrobił Luke.

04.01.2004
23:56
[52]

draczeek [ Konsul ]

na 100 % Opera
na 100% włączona opcja "Emulate text browser"

tylko jak Ci się udało uzyskać te 5 checkbox'ow w jednej kolumnie i to wyrównanie do lewej
u mnie jest po 3 i wszystko wyśrodkowane

grzebałem nawet w plikach css, ale mi się, kurcze nie udało takiego efektu jak u Ciebie uzyskać

system operacyjny: raczej nie Windows. Pewnie jakiś Linux.

05.01.2004
01:04
[53]

SULIK [ olewam zasady ]

Wiec na sam poczatek musze zaznaczyc, ze nikt z was nie odpowiedzial w 100% poprawnie :(
ale trzeba przyznac ze zagadka nie nalezzala do latwych - ale chociaz kilka osob sie troche pomeczylo - chodz wiele osob bylo blikso :)

najpierw moze komentarze do poszczegolnych osob :)

[04.04.2004] 00:05 faloxxx - nie wyjasnialem, bo jak bym zaczol wyjasniac to coz - moglo by sie okazac ze za bardzo naprowadzilem :)
[04.01.2004] 00:05 Zofia_K - od razu widac, ze Comodore Ci niestraszne, ale na C64 nie mozna podpiac internetu :(
[04.01.2004] 00:06 LooZ^ - niestey, ja nawet nie wiem jak wyglada unix :)
[04.01.2004] 00:06 SULIK - heja :P
[04.01.2004] 00:09 vien - nie posiadam :( ale odpowiedz ciekawa :)
[04.01.2004] 00:10 _Luke_ - blad
[04.01.2004] 00:11 wysiu - na lynxie pracowalem na komputerku typu SUN i wgladalo to inaczej :)
[04.01.2004] 00:11 Zenedon - tak mialo to wygladac :)
[04.01.2004] 00:11 SULIK - nudzisz :P
[04.01.2004] 00:12 newage3000 - 0 emulacji
[04.01.2004] 00:12 _Luke_ - odpowiedz blizsza prawdy :)
[04.01.2004] 00:13 wysiu - po czesci p[oprawna odpowiedz - to nie jest Lynx :)
[04.01.2004] 00:15 gofer - jak najbardziej komp jest moj :)
[04.01.2004] 00:17 LooZ^ - alo danych
[04.01.2004] 00:18 ..:::Marbi:::.. - w nagrode dostales 2 dotkowe posty, za 3 dostaniesz gratis mozliwosc zatelefonowania z budki telefonicznej do przyjaciela.... jest to nagroda specjalnej troski refundowana przez instytut matki i dziecka :)
[04.01.2004] 00:19 Coy2K - chciales to dostales :) - kto jeszcze chce ?
[04.01.2004] 00:20 Lipton - yeeep - bardzo dobra odpowiedz wygral pan mikrofalowke, toster, szampana oraz bukiet kwiatow - nagrody zostana wyslane poczata elektroniczna na podany adres :) - przesylka zostanie dostraczona w ciagu 5 dni roboczych - prosze czekac :) ---- odpowiedz baaaardzo mi sie podobala :)
[04.01.2004] 00:24 Raynor - ja nigdy sie nie wysypiam :(...stwierdzilem, ze koniec wolnego to dobry moment na szczescie :). PS2 - nie
[04.01.2004] 00:24 guzol - ignor najlepsza bronia :)
[04.01.2004] 00:25 SULIK - no tak, znowu ty :]
[04.01.2004] 00:26 guzol - interesujacy pomysl - wykozystam go moze kiedys :P
[04.01.2004] 00:28 Kuzi2 - wszytko fajnie tylko, masz wieksza rozdzielczosc obrazka :P
[04.01.2004] 00:29 Coy2K - prosze bardzo :)
[04.01.2004] 00:31 Kuzi2 - nie emuluje nic ... reszta odpowiedz baaaardzo bliska :)
[04.01.2004] 07:49 Macu - w C64 nie dalo sie robic screenow :(... moze w emulatorze tak... ale... w C64 nie bylo internetu :)
[04.01.2004] 12:49 kiowas - nie :)
[04.01.2004] 13:23 oksza - zgadza sie jedno: nie Lynx... text.css nie przerabialem :)
[04.01.2004] 13:31 Pirix - uzywam okienek, a nie "drzwi" :)
[04.01.2004] 16:26 BoyLer - prawdopodobnie chodzi Ci o edit.exe - ale spod dosu chyba nie dziala net :(
[04.01.2004] 16:32 yuppie - nic nie musialem obcinac :) - scrool jest, ale go nie widac (blad przegladarki) - full screen :]
[04.01.2004] 16:34 Sayet - chcial bym :)
[04.01.2004] 16:36 Alerik - wygral pan puszke niebieskiej farby + rower... za ciekawa jak dla mnie odpowiedz :)
[04.01.2004] 16:50 M-Hunter - he he he - tak :) - ale... to nie wszytsko :P
[04.01.2004] 17:29 Badzi - komp okolo 5 lat.... obudowy brak :) - zdielem dawno temu - wiec sie mylisz :(
[04.01.2004] 17:41 red_baron - dos odpada :(
[04.01.2004] 17:42 elfik - niestety nie :(
[04.01.2004] 19:13 Vader - nie uzywam od okolo 8 lat
[04.01.2004] 19:17 Mazio - nie posiadam :P
04.01.2004] 19:17 ehhh - <sprawdza dlon> - eee tam ja nic nie widze :P
04.01.2004] 19:52 SirGoldi - amiga standardowo miala okolo 256 kolorow + dirthering - to znaczy mieszanie ich - a co za tym szlo miala tych kolorow duzo wiecej - a przegladarka netowa w amiedze wyglada inaczej :)
[04.01.2004] 20:02 Grzybiarz - niesty blad
[04.01.2004] 23:46 Extra Galaxy - a to zorganizowana akcja ?
04.01.2004] 23:48 Dagger - _LuKe_ mylil sie troche
[04.01.2004] 23:56 draczeek - bylby zwuciezdza - gdyby nie to, ze...powiedziales ze linux :(


teraz czas na rozstrzydniecie :)
zrobilem to tak:
Windows XP - komp okolo 5 lat - przegladarka: Opera 7.21
w operze ustawione: tryb uzytkownika - emulate tex browser
zadnych zmian w plikach css
potem full screen i print screen i do painta :)
nastepnie do Adobe Photoshop - aby zmiejszyc rozdzialke (na to nikt nie zwrocil uwagi :P - przy 640x480 - wygladalo by to inaczej :P - ale mialem nadzieje, ze nikt nie zwruci na to uwag)
potem wstawic na forum i juz :)

wiele osob byla baaaardzo bliko... ale, albo uwazala ze to system unixowy, linuxowu - lub nie podawala wcalesytemu... lub.... nie potrzebnie dodawaliscie jakies dodatkowe tryby w trybach uztkownika :(

Nagrody
1. za dobra odpowiedz
niesty nie ma jednej osoby ktora odpowiedzial by w 100% dobrze, jest za to wiele osob ktore odopowiedzialy w 90% dobrze - wiec, aby nikogo nie krzywdzic - nie ma nagody :)
2. za najzabawniejsza (najbardziej pomyslowa)
Osobiscie najbardziej podobaly mi sie wypowidzi:
Coy2K - dostal juz co chcial :)
Lipton - dostanie nagrode za niedlugo
Alerik - tez dostanie za niedlugo angrode :)
3. za odpowiedz ktora sobie wybiore od tak :P
A tutaj jestescie wsztcy moi mili :)
wszystcy jestescie wygranymi bo chcieliscie ze mna sie pobawic i wyszlo to wam calkiem niezle - widac ze ludze nawet o dziwnych porach dnia i nocy potrafia sie bawic,a co za tym idzie - cieszy mnie to
co jeszcze wygraliscie ? mozliwosc udzialu w nastepnym konkursie ktory mam zamiar naprawde zamotac :)
ale to za jakis czas :>

wiec dzieki za odpowiedzi i dobra zabawe (nie wiem jak wy, ale mi sie podobalo) - i polecam sie na przyszlosc - tera czas wyslac nagrody :)

05.01.2004
01:11
[54]

Zofia_K [ Pretorianin ]

SULIK ---> WSZYSCY, A NIE wszysTcy!!!


ZAPAMIĘTAJ TO RAZ NA ZAWSZE!!!


pozatym z C64 wcale tak daleko nie byłam ;)

05.01.2004
01:18
[55]

LooZ^ [ be free like a bird ]

No Sulik, pamietaj :P Mi sie poprostu nie chcialo juz szukac ;)

05.01.2004
01:19
[56]

SULIK [ olewam zasady ]

ok nagrody wyslane :)

05.01.2004
01:22
[57]

SULIK [ olewam zasady ]

Zofio - zapamietam, a przynajmiej bede sie staral (zreszta nie wiem, skad mi sie wzielo misanie tego slowa w ten sposob :( ) :) ---> 4 U :)
no prawda z tym C64 - tak to mialo wygladac :)

LooZ^ - wiem, wiem leniuszku

05.01.2004
02:06
smile
[58]

oksza [ Senator ]

khem, no tak, tak to jest jak sie grzebie w plikach css.
u mnie "'Emulate Text Browser" wygląda troche inaczej...

05.01.2004
02:14
[59]

SULIK [ olewam zasady ]

oksza - pewnie nie masz wersji 1.21 ....

i wlasnie sobie cos przypomnialem :) - ja na GoLu uzywam skorek :]
wiec z tego powodu wychodzilo wam inaczej :]
skorka to ta bronzowa co w nazwie ma "bartek" :)

:)

05.01.2004
02:16
smile
[60]

oksza [ Senator ]

BTW:
^_^

05.01.2004
02:36
smile
[61]

draczeek [ Konsul ]

oksza --> NOSTALGIA - paskudztwo, nie? SULIK nie grzebał w css-ach. Chyba sobie 7.11 zainstaluje żeby sprawdzić czy nie kłamał :) Bo aktualnie mam na dysku (zainstalowane obok siebie) 6.06pl, 7.23pl, 7.23fr, i 7.50 ze spolszczeniem Andola :D Tylko photoshopa nie mam..

SULIK --> kurde. zmyliły mnie te prostokąciki w stopce. ja mam winde i w stopce strony miałem myślniki, musiały się trochę pogrubić w trakcie przeskalowywania. Prostokąciki sux !!! :)))) pomyślałem sobie, że pewnie w Linux'ie mogłoby być inaczej.

05.01.2004
02:37
smile
[62]

oksza [ Senator ]

tak, Sulik nie grzebał, ja nakopciłem i myslałem ze to default

05.01.2004
03:04
smile
[63]

SULIK [ olewam zasady ]

draczeek - wersja Opery: 7.21 -> skina gola: "Sepia" by Bartek
a zmiejszyc mozesz kazdym :)

oksza - C64 - ehhh :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.