GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spolszczenia gier

03.01.2004
22:21
[1]

mill999 [ Junior ]

Spolszczenia gier

Elo, jest w waszym towarzystwie ktoś, kto spolszczał\spolszcza gry, lub jest uświadomiony jak się to robi??
Właśnie mnie to zainteresowało, ale nie wiem jakiego potrzebuję programu i wogóle....
Liczę na wasząpomoc .
Z góry dzięx!!

03.01.2004
22:25
[2]

Psychol [ yellow_koza ]

ja mam za soba spolszczenie civilizacji hehe [zreszta kto nie ma ;p]

03.01.2004
22:47
smile
[3]

volve16 [ Konsul ]

mill999 --->> Podstawową rzecza, ktora powinienes umiec jest znajomosc angielskiego na w miare wysokim poziomie. A jesli chodzi o same spolszczanie to mozna szukac w katalogu z dana gra plikow, w ktorych jest zamieszczony tekst. Również sa w necie roznego rodzaju edytory specjalnie stworzone do edycji tekstu danej gry. Co do porgramow uniwersjalnych to ja osobiscie sie nie spotkalem, ale mozesz tez poszukac.

03.01.2004
22:52
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

Wszytko zalezy od gry i engine

w niektorych grac pliki z tekstem sa nie zakodowane i nie spakowane wiec wtedy mozna tlumaczyc do woli
ale sa tez takie gdzie trzeba miec adytory, aby odkompilowac tekst od jadra itd. :)


powiedz jaka gre chcesz tlumaczyc

03.01.2004
22:56
[5]

newage3000 [ Konsul ]

niemozna tak generalizowac calej sprawy sposobow spolszczenie gier jest rownie wiele jak ich samych...

03.01.2004
23:37
[6]

:Hiroszima: [ Centurion ]

ja chce spolszyc gre Indiana Jones and the Fate of Atlantis ale nie iwemj akim programem ;/ moze wy wiecie?

03.01.2004
23:45
smile
[7]

volve16 [ Konsul ]

:Hiroszima: -->>Hmm nigdy nie mialem tej gry w rece ani na dysku:/.
BTW ta gra jest z 92 r.??Bo tak wyczytalem na pewniej stronce.

04.01.2004
00:32
smile
[8]

sensay [ Centurion ]

znacie jakąś stronkę ze spolszczeniami do gier
bende wdzięczny!

04.01.2004
00:37
[9]

:Hiroszima: [ Centurion ]

volve16 --> Tak. To ta gra. Pomozesz mi ja spolszczyc?

04.01.2004
09:27
[10]

mill999 [ Junior ]

chodzi mi o grę Age of Mythology

04.01.2004
10:23
smile
[11]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

Ja spolszczylem gre :)
byl to Championshep manager, ale po ukazaniu sie latki polskiej zrezygnowalem :|
ale to polegalo na edytowaniu odpowiednich plików i tlumacznia konkretnego tekstu

04.01.2004
10:25
smile
[12]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

ooo Age of Myhology tez z qmplem spolszczalem, nagrywalismy odpowiednie kwestie i podminialismy pliki :) z dzwiekiem
PS. dzialal

04.01.2004
23:13
[13]

mill999 [ Junior ]

Ludzie, jest ok, nasz przyjaciel U_N powiedział mi jak się spolszcza (mogę pomóc nr gg 3059319).
tylko,.... wie ktoś jak się wstawia "te kwadraty" obok liter w pliku languaga.dll otwartym przez wordpad ??
Wiem, że można kopiować te kwadraty, ale jest to raczej niewygodne
HELP......
nara

04.01.2004
23:27
[14]

Gigabyte [ MK z Gliwic ]

To moze ktos rzuci nazwa jakis programikow do edycji ...

05.01.2004
06:53
[15]

leszko [ Konsul ]

Sam jestem ciekaw jak spolszczyć Age of Mythology????


Więc jesli ktoś coś wie to dawaj ! - wszystko dla nauki!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.