mill999 [ Junior ]
Spolszczenia gier
Elo, jest w waszym towarzystwie ktoś, kto spolszczał\spolszcza gry, lub jest uświadomiony jak się to robi??
Właśnie mnie to zainteresowało, ale nie wiem jakiego potrzebuję programu i wogóle....
Liczę na wasząpomoc .
Z góry dzięx!!
Psychol [ yellow_koza ]
ja mam za soba spolszczenie civilizacji hehe [zreszta kto nie ma ;p]

volve16 [ Konsul ]
mill999 --->> Podstawową rzecza, ktora powinienes umiec jest znajomosc angielskiego na w miare wysokim poziomie. A jesli chodzi o same spolszczanie to mozna szukac w katalogu z dana gra plikow, w ktorych jest zamieszczony tekst. Również sa w necie roznego rodzaju edytory specjalnie stworzone do edycji tekstu danej gry. Co do porgramow uniwersjalnych to ja osobiscie sie nie spotkalem, ale mozesz tez poszukac.
SULIK [ olewam zasady ]
Wszytko zalezy od gry i engine
w niektorych grac pliki z tekstem sa nie zakodowane i nie spakowane wiec wtedy mozna tlumaczyc do woli
ale sa tez takie gdzie trzeba miec adytory, aby odkompilowac tekst od jadra itd. :)
powiedz jaka gre chcesz tlumaczyc
newage3000 [ Konsul ]
niemozna tak generalizowac calej sprawy sposobow spolszczenie gier jest rownie wiele jak ich samych...
:Hiroszima: [ Centurion ]
ja chce spolszyc gre Indiana Jones and the Fate of Atlantis ale nie iwemj akim programem ;/ moze wy wiecie?

volve16 [ Konsul ]
:Hiroszima: -->>Hmm nigdy nie mialem tej gry w rece ani na dysku:/.
BTW ta gra jest z 92 r.??Bo tak wyczytalem na pewniej stronce.

sensay [ Centurion ]
znacie jakąś stronkę ze spolszczeniami do gier
bende wdzięczny!
:Hiroszima: [ Centurion ]
volve16 --> Tak. To ta gra. Pomozesz mi ja spolszczyc?
mill999 [ Junior ]
chodzi mi o grę Age of Mythology

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
Ja spolszczylem gre :)
byl to Championshep manager, ale po ukazaniu sie latki polskiej zrezygnowalem :|
ale to polegalo na edytowaniu odpowiednich plików i tlumacznia konkretnego tekstu

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
ooo Age of Myhology tez z qmplem spolszczalem, nagrywalismy odpowiednie kwestie i podminialismy pliki :) z dzwiekiem
PS. dzialal
mill999 [ Junior ]
Ludzie, jest ok, nasz przyjaciel U_N powiedział mi jak się spolszcza (mogę pomóc nr gg 3059319).
tylko,.... wie ktoś jak się wstawia "te kwadraty" obok liter w pliku languaga.dll otwartym przez wordpad ??
Wiem, że można kopiować te kwadraty, ale jest to raczej niewygodne
HELP......
nara
Gigabyte [ MK z Gliwic ]
To moze ktos rzuci nazwa jakis programikow do edycji ...
leszko [ Konsul ]
Sam jestem ciekaw jak spolszczyć Age of Mythology????
Więc jesli ktoś coś wie to dawaj ! - wszystko dla nauki!