GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam problem z agp na karcie graficznej :(

03.01.2004
20:02
smile
[1]

Darek21 [ gupek ]

Mam problem z agp na karcie graficznej :(

no właśnie w właściwościach karty mam ustawione na pci i nie jestem pewien czy jest to właściwie.. :) Spójrzcie na screna i powiedzcie czy jest dobrze:) karta to radek 9100

03.01.2004
20:17
[2]

Globus [ Generaďż˝ ]

jezeli wszystko chodzi ci ok to jaki problem?

03.01.2004
20:20
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

chyba dobrze

03.01.2004
20:22
[4]

gacek [ Litzmannstadt ]

Ja mam napisane PCI 2 a karta na 100 % .(Nie ma innej możliwości) :) siedzi na AGP i wszystko jest do niej odpowiednio poinstalowene. Nie masz się czym przejmowac jak nie masz z nia problemów.

03.01.2004
20:24
[5]

Trzepiskor [ SETH ]

mam gf4ti4800se
i umnie jest to samo tylko wyswietla magistrala pci2
ale wszystko smiga wiec chyba tak ma byc

03.01.2004
20:36
smile
[6]

hugo [ v4 ]

dobrze

03.01.2004
21:06
[7]

Globus [ Generaďż˝ ]

mam to samo :)))

03.01.2004
21:57
smile
[8]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Prawdopodobnie masz w BIOS-ie ustawione, że sprawdza grafikę (i oczywiście próbuje ją wystartować) najpierw ze slotu PCI. W 99% płyt jest to ustawienie domyślne. Trzeba ręcznie przestawić na Disabled (albo AGP - zależy od płyty i od opcji jakie masz). Nie spowalnia to pracy, nie robi cudów wianków ... więc nie ma sensu zmieniać jak nie jesteś pewien :-)
Jakoś większość ludzi ma tak ustawione i spokojnie działa jak widać :-) Tylko czasami takiego "kfiatka" zapodaje :-)

03.01.2004
22:10
smile
[9]

sapri [ ]

Też tak mam na moim radku 9100 więc nie ma strachu, chocaż mam włączone tak jak Hellmaker mówił :D

04.01.2004
11:40
smile
[10]

Darek21 [ gupek ]

hehehe a myślałem że to cosik zwolni :) THX nie dopisywać sie już :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.