
szakalaka [ Pretorianin ]
Do użytkowników "Tweak-XP Pro v3"
Witam
Mam problem po zainstalowaniu "Tweak-XP Pro v3" przy próbie odpalenia woła że wielkość ikon na pulpicie jest niestandardowa czyli inna niż 96dpi (mam ustawione 115 dpi ponieważ mam rozdziałke 1280-1024 , i 96 dpi były za małe) i żeby odpalić Tweaka muszę zmieniać ikony na pulpicie na standardowy rozmiar , wtedy pali się bez problemu.
Jak zamykam Tweaka to znowu zmieniam rozmiar ikon na zadawalajęcy :( i tak w kółko :(, może w samym "Tweak-XP Pro v3" jest możliwość zmiany rozmiaru ikon, ale jakoś nie mogę się tego doszukać.
Jeżeli ktoś wie jak mogę obejść w/w problem , będe bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

Big Money [ Senator ]
Używam tego programu, ale musze przyznac ze na opcję zmiany wielkosci ikon nie natrafiłem :(
szakalaka [ Pretorianin ]
:( i w tym tkwi cały problem :( , a jak możesz spróbuj zmienić wielkość ikon na pulpicie i wtedy go odpalić ?
Big Money [ Senator ]
Na pulpicie mam standardowo cały czas 96 dpi, jak zmienie na wiecej to dzieje sie tak jak u Ciebie :(
szakalaka [ Pretorianin ]
:(
Może ktoś już rozgryzł ten problem?

Qbaa [ Generaďż˝ ]
jaki ten wątek smutny...
sory nie mogłem sie powstrzymać