GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do użytkowników "Tweak-XP Pro v3"

03.01.2004
19:44
smile
[1]

szakalaka [ Pretorianin ]

Do użytkowników "Tweak-XP Pro v3"

Witam
Mam problem po zainstalowaniu "Tweak-XP Pro v3" przy próbie odpalenia woła że wielkość ikon na pulpicie jest niestandardowa czyli inna niż 96dpi (mam ustawione 115 dpi ponieważ mam rozdziałke 1280-1024 , i 96 dpi były za małe) i żeby odpalić Tweaka muszę zmieniać ikony na pulpicie na standardowy rozmiar , wtedy pali się bez problemu.
Jak zamykam Tweaka to znowu zmieniam rozmiar ikon na zadawalajęcy :( i tak w kółko :(, może w samym "Tweak-XP Pro v3" jest możliwość zmiany rozmiaru ikon, ale jakoś nie mogę się tego doszukać.
Jeżeli ktoś wie jak mogę obejść w/w problem , będe bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

03.01.2004
19:49
smile
[2]

Big Money [ Senator ]

Używam tego programu, ale musze przyznac ze na opcję zmiany wielkosci ikon nie natrafiłem :(

03.01.2004
19:53
[3]

szakalaka [ Pretorianin ]

:( i w tym tkwi cały problem :( , a jak możesz spróbuj zmienić wielkość ikon na pulpicie i wtedy go odpalić ?

03.01.2004
19:56
[4]

Big Money [ Senator ]

Na pulpicie mam standardowo cały czas 96 dpi, jak zmienie na wiecej to dzieje sie tak jak u Ciebie :(

03.01.2004
20:00
[5]

szakalaka [ Pretorianin ]

:(

Może ktoś już rozgryzł ten problem?

04.01.2004
04:19
smile
[6]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

jaki ten wątek smutny...



sory nie mogłem sie powstrzymać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.