
arasek [ Centurion ]
Taq strona jest po prostu...
...super, miód wypasik nie bede sie rozpisywał bo nie skończe do jutra .Ale musze wspomnieć że ilość plików i poradników do gier jest boska.Niewyobrażałem nawet sobie takiej czadowej strony!
..KmP.. [ Designed by AI ]
mówisz o GRY-OnLine, tak ? :)
Chejron [ Rammstein and Tool ]
A piaskarki jeżdzą?
Coy2K [ Veteran ]
my tylko robimy co do nas należy, nie dziękuj ;-)

arasek [ Centurion ]
OCZYWISĆIE ŻE MÓWIE O gry-OnLine. To jest jedyna w swoim rodzaju(ta strona).!

Magdulla [ Konsul ]
Nie podlizuj się :P . Po co robisz odrazu 3 wątki?
Anan Kofan [ Pretorianin ]
Magdulla ---> kto jak kto, ale Ty rad raczej udzielac nie powinnas... jak mu sie strona podoba to niech pisze co i jak chce... co w tym zlego?
a co do 3 watkow to o co ci chodzi? moze mu sie przypadkiem zalozyly.. i co z tego? sa Prefekci i Moderatorzy to usuna to co niepotrzebne...
wiec nie strofuj juniora bo nic zlego nie zrobil w przeciwienstwie do twoich poprzednich wcielen

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
też sie ciesze :D a btw to rzeczywiście poradniki mi sie przydały :P
arasek [ Centurion ]
DZięki a te 3 to był przypadek. Dzięki Anan Kofan bardzio dziękuje

Coy2K [ Veteran ]
widze że Ananas czytał wątek Soula :-)

spuh [ Pretorianin ]
Pięknie było jak oglądanie tej strony było za friko. Ale na świecie nic nie ma za darmo :(
Anarki [ Demon zła ]
heh;)fajna jest ale czasami trzeba placic za poradniki itd..
Anan Kofan [ Pretorianin ]
Coy2K --> nie musze czytac aby postepowac wlasciwie.
Anarki --> no racja. za piwo w pubie tez musze zaplacic jak chce sie napic - co za padaka!