GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jeżeli kupię GF2 MX 400 64 MB to jak bardzo słabszy będzie od GTS 64MB?

03.01.2004
17:31
[1]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Jeżeli kupię GF2 MX 400 64 MB to jak bardzo słabszy będzie od GTS 64MB?

Czy jeżeli kupię GF2 MX 400 64 MB to jak bardzo słabszy będzie od GTS 64MB?

03.01.2004
17:31
smile
[2]

Globus [ Generaďż˝ ]

czemu robisz z siebie takiego idiote?

03.01.2004
17:31
[3]

wysiu [ ]

Tak.

03.01.2004
17:33
smile
[4]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Globus >>> No porostu nie wiem

03.01.2004
18:28
[5]

MAN5ON [ Konsul ]

duzo słabszy.

03.01.2004
19:53
smile
[6]

dziku86 [ The Cure ]

jak bys kupil GF2 MX 400 64 MB to byl by to najwiekrzy blad twojego zycia !!!!
ps.zobacz se zestawienie Gpu na:

03.01.2004
20:02
[7]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

nie kupuj niczego co ma "mx" w nazwie.

03.01.2004
20:09
[8]

Vasago [ spamer ]

Chyba ze od Logitecha ;)

03.01.2004
20:10
[9]

guzol [ LEXUS ]

wzorzec---> no nie wiem, na pewno bym kupił logitech mx 700!:), ale co do kart graficznych to zgadzam się

03.01.2004
20:49
smile
[10]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

A co jest takiego złego w GF2 MX 400 64 MB?

03.01.2004
20:54
smile
[11]

gacek [ Litzmannstadt ]

Mx to tak jak samochód bez wspomagania , poduszek powietrznych, klimatyzacji i ABS. Tez jeździ ale to nie to samo. Czyli uboższa wersja.

03.01.2004
20:56
smile
[12]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

gacek >>> A czy te 64 MB też są uboższe (jest 32?). Bo mi ta karta potrzebna przejściowo na miesiąc a kosztuje 100 a GTS 150 więc wole MX

03.01.2004
21:01
[13]

gacek [ Litzmannstadt ]

Wszystko co ma MX w nazwie jest to wersja "okrojona". Nie zastanawiaj się tylko weź tego GTS. Ale jak ma byc tylko na miesiąc to z reszta po co masz wydawać 50 zł więcej A jakiej firmy sa te karty??

03.01.2004
21:33
[14]

wzorzec [ spawacz dziobowy ]

guzol --> no oczywiscie chodzilo mi o karty graficzne :))

..:::marbi:::.. --> bierz gts, drozej kupisz, ale drozej sprzedasz, a i przez miesiac satysfakcja z posiadania lepszego sprzetu.

03.01.2004
21:42
[15]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

gacek -Z tego co napsiałeś można zrozumieć, że MX to wersja karty bez "bajerów".
Jak już porównywać z samochodami to GTS jest zwyklym samochodem a MX to taki któremu ktoś przediurawił opony i nie mozna nic z tym zrobić :P
GF 2 MX jest wydajnościowo na poziomie Rivy TNT 2 ale o wiele droższe -NIE WARTO!

03.01.2004
21:59
[16]

MAN5ON [ Konsul ]

Hamil_Hamster - bez przesady... ------------------------->

tylko nie pisz, ze benchmark to nieobiektywny serwis ;)

03.01.2004
22:10
[17]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

MAN5ON - Nie, napisze zamaist tego, że to tylko jeden wynik testu i to porównaniu do GF 256 a nie GF 2 GTS, poztym GF 2 MX cienko się kreci (pamięci SDR, wersje DDR mają 64 bit więc to g.. warte).

Zobacz wynik MDK 2 32 bit na dole.

03.01.2004
22:19
[18]

MAN5ON [ Konsul ]

Hamil_Hamster - no faktycznie wypadl slabo,ale chyba mnie nie zrozumiales. nie probje bronic tej karty, bo to shit ale niezmienia to faktu ze MX 400 64MB (bo o takiego pyta Marbi) spewnoscia jest sporo wydajniejszy od Rivy 2...

03.01.2004
22:20
[19]

wysiu [ ]

GF2MX jest bardzo sporo wydajniejszy od TNT2...

03.01.2004
22:20
smile
[20]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

A właśnie - mam na zbyciu GF 256 DDR Ausa w wersji Delux z 32mb pamięci DDR (tj. Asus V6800 Delux), z dwoma wyjsciami TV (jedno przez chinch a drugie s-video) oraz wejsciem Tv przez S-video (wszystko to to odzielne miejsca na kable a nie jakieś tam "vivo" ! ), okularki 3d Asusa do tego dorzuce kabel s-video, oczywiscie płytke z sterownikami, z UleadVideo Studio 4.0 SE, Asus DVD 2000 i jak znajde w piwnicy to jeszcze gry (Drakan i Rollage).

Rdzeń i pamięci kręcą się do limitu w power stripie (chyba 160 mhz rdzeń i 400mhz pamięci, zamiast 120/300 normalnie).

Jak autor wątku jest zainteresowany to moge go zbyć za 230 zł :)

04.01.2004
00:12
smile
[21]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Hamil_Hamster >>> Nie dzięki GF2 MX 400 64 MB mi potrzebny (32 troche za mało)

04.01.2004
00:22
[22]

sensay [ Centurion ]

Niekupuj Mx zrobisz błąd który ja zrobiłem, niebenda ci dzialaly gry np. silent hill3 , 13 itp.

04.01.2004
04:00
[23]

splek [ Junior ]

ja tam sie nie znam ale mam MX400 już s 2 3 lata i nie narzekam prawie WSZYSTKO biega
ale za pół roku jak sie nie zapije to coś zmienie

04.01.2004
10:18
[24]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Marbi ---> Za 150zł spokojnie kupisz GF2 TI, znacznie szybszego niż GTS. Ale jak masz mieć kartę tylko na miesiąc, to bierz MX'a. Za 50-70zł można je spokojnie kupić.

04.01.2004
10:26
smile
[25]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

dozuc pare zł i kup sobie GF 4 :)

04.01.2004
10:33
[26]

Buczo_cm [ Mikado ]

Skoro autor wątku twierdzi że najważniejsza jest ilość pamięci to i tak go nie przekonacie że MX to gówno choćby miał 1 GB RAMu.

Marbi --> Oprócz ilości liczy się także szybkość tejże pamięci i przepustowość. Wolisz mieć nadwozie mercedesa z silnikiem malucha czy malucha z silnikiem mercedesa ?? A jak ci potrzebna na miesiąc to sobie kup coś jeszcze gorszego, choćby jakiś złom na giełdzie za 20 zł.

05.01.2004
12:25
smile
[27]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Buczo_cm - Pewnie ten MX z 64mb ma na dodatek pamiątki DDR (łądniej wygląda na pudle) o szynie 64 bit (tylko takie były) ale cóż, liczy sie ilośc a nie jakość, to ja proponuje autorowi od razu okrojonego GF 4 MX 200 z 128 mb DDR 64 bit - będzie miał dużo pamieci do szpanowania przed kolegami :)

05.01.2004
14:27
smile
[28]

Buczo_cm [ Mikado ]

Hamil Hamster --> No i nie zapominaj że to GE FORCE 4 !! No i obsługuje DX 8 !! :PPP

05.01.2004
14:39
[29]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Paaanie daj pan spokój. A nie lepiej już kupić GeForce4 Titanium???

05.01.2004
15:18
[30]

Buczo_cm [ Mikado ]

Serafin ---> Czy to było do mnie ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.