Warmen [ Pretorianin ]
Forum CM: Galeria raz jeszcze
Może jakieś nowe zdjądka do galerii ?
Kłosiu [ Senator ]
Pare dni temu wyslalem PzIV z rekordem killsow ale cos sie nie pojawia :)
Warmen [ Pretorianin ]
chodziło mi o zdjęcia ala integracja
Buczo_cm [ Mikado ]
No to idz z aparatem na integracje a później walnij je do galerii :|

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]
Myślę , że odgrzebię pare zdjęć z integracji w "Belfaście". Teraz je można zamieścić ;]