GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Galeria raz jeszcze

03.01.2004
16:30
[1]

Warmen [ Pretorianin ]

Forum CM: Galeria raz jeszcze

Może jakieś nowe zdjądka do galerii ?

03.01.2004
17:15
[2]

Kłosiu [ Senator ]

Pare dni temu wyslalem PzIV z rekordem killsow ale cos sie nie pojawia :)

03.01.2004
17:51
[3]

Warmen [ Pretorianin ]

chodziło mi o zdjęcia ala integracja

03.01.2004
21:37
[4]

Buczo_cm [ Mikado ]

No to idz z aparatem na integracje a później walnij je do galerii :|

04.01.2004
03:09
smile
[5]

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]

Myślę , że odgrzebię pare zdjęć z integracji w "Belfaście". Teraz je można zamieścić ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.