
cycu2003 [ Senator ]
Co byście kupili mi na urodziny!!!!!
Mam:
1.Dobry komputer
2.Internet
3Telewizor
4.Wieże hi-fi
5.Dobry rower
6.Drukarke
7.Komóry nie chcą mi kupić
Nie wiem co mają mi kupić starzy.
Pomórzcue im !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bede mial 16 lat

K@mil [ Wirnik ]
Slownik ortograficzny

Stinger [ Warrior Of Havoc ]
Beret z antenką.
A na poważnie, może jakas książka ?

Caleb [ The Evil That Men Do ]
dmuchaną lale
erton Fink [ Junior ]
Sztuczna kupe
Muchozol
Wino w kartonie
Mydlo antybakteryjne
Gofrownice do wlosow
Paczke mjentosow
Karton dropsow
Wypchanego kota
Malpe z przemytu
Importowana kolekcje znaczkow
Beczke kiszonych ogorow
Fett [ Avatar ]
sądząc po nicku...
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Nic Ci nie kupimy.
Zacker [ Stanley ]
Lalkę Barbie i pluszowego misia
HE, HE :)

cycu2003 [ Senator ]
nie o to chodzi!!!!!!!!!

spuh [ Pretorianin ]
mame...

eJay [ Gladiator ]
Kup sobie gre

..KmP.. [ Designed by AI ]
<----
Mutant z Krainy OZ
SnT [ MokumManiac ]
Hmmm...moze jakas książeke jesli lubisz czytac, albo film na DVD/Video, albo CD z muzyką...wiesz zalezy co lubisz. Powiedz moze jakie są "zasoby" finansowe...

cycu2003 [ Senator ]
a właśnie zapomniałem powiedzieć
1.Nie lubie czytać
2.Dostałem nową grę na gwiazdke

red_baron [ pVd ]
yyyy...
moze popros o kase???
erton Fink [ Junior ]
No to kup sobie nowe samdały

wysiu [ ]
Kanister benzyny i zapałki. Takim prezentem to byś się podjarał..
Albo po prostu granat, żebyś mogł się troche rozerwać.

cycu2003 [ Senator ]
rodzice mają kase
ale tata jest klutliwy

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Może morze ;) ? A tak poważniej ---> może aparat fotograficzny [ cyfrowy lub tradycyjny ] , może fajną grę ?
SnT [ MokumManiac ]
:))))))))))))
Patrząc teraz na twoją sygnaturke to sądze ze dobry będzie SZALIK i ta taka śmiesnza trąbka an gaz :).
.
.
.
No i w ostatecznosci Bejzbola i motylka :) [ale takim "kibicem" to chyba nie jestes" ??;)]

Klaczki [ Troublemaker ]
Zalerzy tez jakie masz zainteresowania ;D
cycu2003 [ Senator ]
mi za bardzo kasa nie potrzebna
prawie nic nie wydaje od 2 lat uzbierałem 170 zl

eJay [ Gladiator ]
cycu ty jestes normalnie dziecko szczescia!!!! Kup sobie beret z antenka...
cycu2003 [ Senator ]
moze fantastyka?

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Czapeczke ze smigiełkiem :D

cycu2003 [ Senator ]
juz jeden proponowal mi beret
erton Fink [ Junior ]
Moze niech ci kupia kase pancerna zeby nikt nie buchnal tych 170zl

Ficket [ BMX ]
Cycka? :D
@d@m [ ]
Skoro masz kompa, telewizor itd. Czytac nie lubisz (widac niestety), gre juz dostales. To moze jakas plyte Twojego ulubionego wykonawcy? Albo... nic. Przeciez mozesz nic nie dostac, prawda?

cycu2003 [ Senator ]
chyba tak
nie wiem moze tata sie zgodzi na komóre

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
... taką z sercem ;)))

cycu2003 [ Senator ]
Nadal nie wiem oprócz beretu i granatu

eJay [ Gladiator ]
Zestaw glosnikow

cycu2003 [ Senator ]
do wiezy czy do kompa?????????
Nadbor [ Pretorianin ]
A może jakiś sport:
rower/skuter hantle/atlas/ławka
albo zacznij coś kolekcjonować
ja bym na twoim miejscu poprosił o tablice matematyczne
eJay [ Gladiator ]
cycu------------------>Do kompa...

cycu2003 [ Senator ]
mam tablice matematyczne
a komp jest niezly
merkav [ Aguś ]
Wino

Lupus [ starszy general sztabowy ]
A może stanik2003 ?

Lupus [ starszy general sztabowy ]
O nie masz skanera !!!
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Ja jetsem jednak za słownikiem ortograficznym...
Globus [ Generaďż˝ ]
ja bym ci kupil skoro nie lubisz czytac, to slownik ortograficzny wydanie multimedialne

cycu2003 [ Senator ]
myslalem o skanerze ale nie jestem przekonany
@d@m [ ]
Globus ---> A tak czy inaczej bedzie musial czytac slowka...

cycu2003 [ Senator ]
NIE CHCE SŁOWNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
@d@m [ ]
* A tak czy inaczej... Ale tak czy inaczej...

cycu2003 [ Senator ]
czyli co?

Globus [ Generaďż˝ ]
kup sobie dmuchana lale na bezolowiowa 98 oktanow i nie truj dupy

Zofia [ Generaďż˝ ]
drukarkę

cycu2003 [ Senator ]
6.Drukarke
mam

wysiu [ ]
Drukarke.

Globus [ Generaďż˝ ]
Drukarke.

@d@m [ ]
Lepsza drukarke :)

cycu2003 [ Senator ]
Ludzie ja MAM DRUKARKE!!!!!!!!!!!!!!!
Globus [ Generaďż˝ ]
adam, globus, wysiu -> posralo was?!!!!! drukarke mu??!!
ja bym na twoim miejscu kupil drukarke, teraz jest u nas w realu lexmar za 149 zl

wysiu [ ]
Acha....
No to drukarke.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Ale gość przepierduje. Jak będziesz taki wybredny to nic nie dostaniesz.

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Ja bym Ci kupił album o krajach trzeciego swiata(spoko same obrazki)...moze to Ci pomoże zrozumiec dlaczego ten watek uwazam za głupi....

Satoru [ Child of the Damned ]
mydło w klocku
@d@m [ ]
Zawsze mozesz miec lepsza lub gorsza. Wedle gustu :)

Globus [ Generaďż˝ ]
elvis -> nie widzicie kurde gupki ze koles ma mydlo i atlas...
on chce drukarke !

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Nic polecam kupić nica

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Globus---Wybacz ale nierozumiem:(

cycu2003 [ Senator ]
Ja nie jestem wybredny tylko nie wiem co chce
Globus [ Generaďż˝ ]
elvis -> nie szkodzi, mam wielkie serce wiec wybaczam ;)))
kup drukarke, dobrze radze

Fett [ Avatar ]
to jak sie nie mozesz zdecydowac to polecam drukarkę, Hewlett Packardy potaniały ostatnio

cycu2003 [ Senator ]
dobra NIE KUPIE DRUKARKI
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
coś stosownego do nicka

cycu2003 [ Senator ]
no i nadal nic nie wiem
cycu2003 [ Senator ]
wielkie dzieki
wildone [ Konsul ]
Klocki Lego albo do pieskownicy zabawki

Stinger [ Warrior Of Havoc ]
Wiem, wiem !
Męskie stringi !

cycu2003 [ Senator ]
chłe chłe chłe
Filipesco [ Centurion ]
Lepszy rower, sie wie!!!
albo jak nic nie chcesz to niech oni sobie coś kupią

Globus [ Generaďż˝ ]
Drukarke.

Bodokan [ Starszy od węgla ]
Kup sobie troche rozumku, zbytniku :-)
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
Bolczyk_ ==>> ale jak Ci od "ruchów" nei musza nalezec do tej rzekomo "wolnej" ludnosci panstwa :-) jak chca moga sie przeniesc gdzies indziej :-)
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
sory komp mial zwieszke , nie do tego wpisalem :D
Anan Kofan [ Pretorianin ]
jak masz 18 lat, to pewnie jeszcze nie.... ru... uprawiales milosci cielesnej, wiec zafundowalbym ci 30 min. z jakas wyczesana lala z agencji Casablanka...
Sayet [ White Star Soldier ]
rozge:PPPP:D
a powaznie ja bym wolał 10 baniek:PP
Filipesco [ Centurion ]
Anan Kofan ---> widze, ze z Krakowa jestes :))

Anan Kofan [ Pretorianin ]
Filipesco ---> sie wie!
Casablanka to topowy lokal w Kraku :)

J0lo [ Legendarny Culé ]
a ja proponuje mozg - jesli nikt wczesniej nie proponowal :)
scigall [ Konsul ]
czytajac twoja sygnaturke dochodze do wniosku, ze jednak ten słownik ortograficzny byłby najlepszym rozwiązaniem.. Ale ty nie chcesz tego słownika, wiec...hm.. WIEM! Prywatne lekcje z prof. Miodkiem - na pewno dobrze Ci to zrobi. A tak naprawde to kup sobie Zbrodnie i Kare Dostojewskiego i jak ją przeczytasz to na pewno docenisz przedmioty, które juz posiadasz (czyli komputer, tivik i reszte)... pzdr

Bodokan [ Starszy od węgla ]
JOlo ---> ja juz proponowalem, ale propozycja Anan Kofana jest chyba lepsza :-)

cycu2003 [ Senator ]
Marudy
SirGoldi [ Gladiator ]
granat odłamkowy :>

cycu2003 [ Senator ]
a komórka lepsza na karte nie?
Kajkes [ Vegetan ]
Jakąś gre kompurerowa

Big Money [ Senator ]
Drukarke
Anarki [ Demon zła ]
gierke ;)))

Big Money [ Senator ]
Albo nie... zmieniłem zdanie... jednak skłaniał bym sie ku drukarce :)

cycu2003 [ Senator ]
kupcie se granat lub drukarke i zabijcie sie nią
xKx [ CLINIC ]
Dziewczyne :)

Big Money [ Senator ]
Chomika i duzo taśmy klejącej ;)
Trzepiskor [ SETH ]
sztuczna pochwe
albo drukarke

Toldi_GOL [ Konsul ]
Zdecydowanie slownik ortograficzny :)

slot5 [ Generaďż˝ ]
migaczy do lodówki i bateri do młotka to chyba nie masz ;p
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Nową klawiaturę labo mysz tego kompa co masz to już archaizm więc ...
Może...sam nie wiem co chem dostań na urodziny a są 6-tego !

Templar^ [ Konsul ]
Nic bym ci nie kupił żebyś się w końcu życia nauczył... zadowolony?

cycu2003 [ Senator ]
nie

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Hmm... a masz drukarkę ?

Ficket [ BMX ]
Kup sobie:
1.Dobry komputer
2.Internet
3Telewizor
4.Wieże hi-fi
5.Dobry rower
6.Drukarke
7.Komórke

@d@m [ ]
Ficket ---> A nie lepiej:
1.Lepszy komputer
2.Szybszy dostep do internetu
3 Lepszy telewizor
4.Lepsza Wieże hi-fi
5.Lepszy rower
6.Lepsza drukarke
7.Komórke
PS. Internetu nie moza kupic :)
Morbus [ - TRAKER - ]
niech ci dadza kase ty kupisz prezerwwatywy i dasz ojcu i powiesz zeby wiecej nie robil takich dizeci jak ty.... masz problemy nrpawd.e.

SirGoldi [ Gladiator ]
Kup se stanik wyprodukowany w 2003 r i schowasz cyca proste :D

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Wiesz co, ja Ci kupie taką zajebiście wielką piaskarke...taką kurcze wyjebiście dużą, że zasypiesz piaskiem całą drogę w kilka minut...ooo, taki prezent Ci kurcze kupie, koleś.
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Morbus ->> chłopak ma zajebiste problemy z inteligencją...a Ty z ortografią :P

Morbus [ - TRAKER - ]
czlowieku ja leze na fotelu nudze sie zajebiscie wystawilem jedna lape i zaczolem nia ruszac po klawiaturze i tak sie bledy narobily ;) len zemnie.. ale prezent na urodziny to ym sobie sam wymyslil :P
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
Konsole, kino domowe albo drukarke
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
...albo tą zajebistą lampę z Telezakupów Mango... no wiesz... 'światło za darmo' ("panie, daj pan spokój")
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Morbus ->> A to przepraszam...dla takich wątków nie powinno się pisać dwoma łapami...po co ukazywać poszanowanie? :) No ale z NAPRAWDE (nrpawd.e.) to zrobiłeś niezłe cuda :)

Morbus [ - TRAKER - ]
eh :) no coz juz sie przykladam szklanka coli postawila mnie na nogi i juz mam 2 raczki do pisania :) tylko jak narazie to poszanowania dla cyca zadnego :)
newage3000 [ Konsul ]
wycieraczke do butow
SULIK [ olewam zasady ]
nic ?
za stary jestes, ja w wieku 15 lat chyba osoatni prezent dostalem - nie liczc jakies tam czekolady czy kilku cukierkow na urodziny czy swieta
kurna chyba nawet nic na 18 nie dostalem od starcszych - wiec.... po co Ci prezenty ? lepiej dawac a nie brac ! :)

wysiu [ ]
Sulik --> Tak przynajmniej twierdza bokserzy..:)

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Mam pomysła .
Niech ci kupią drukarkę .

guzol [ LEXUS ]
jest tylko jedna rzecz która byłaby dla Ciebie najlepsza- DRUKARKA

Kicab [ ]
Jak nie wiesz co kupic to po co na siłe musisz cos miec. Dla szpanu zeby pokazac innym czego ty nie masz . Daruj sobie młody .

newage3000 [ Konsul ]
zwołałem narade rodzinną i wspolnie zadecydowalismy ze najlepsza dla ciebie byłaby obieraczka do ziemniakow i nie taka zwykla tylko
1. elektryczna
2. z 5 stopniową regulacją obrotów
3. z nowym systemem operacyjnym windows ce
4. z systemem inteligentnego dososowywania pochyłu ostrza
5. i zninnymi naprawde przydatnymi bajerami....
m_ax [ Pretorianin ]
A moze jakis przenosny odtwarzacz

Big Money [ Senator ]
Drukarke... ale nie taka zwykła... ja ide krok na przód... polecam drukarke drukującą na biało, i tylko na biało ! :]
SULIK [ olewam zasady ]
wysiu -->
" Tak przynajmniej twierdza bokserzy..:)" .. i dziw.... ne dziewczeta przuy ulicach :>

Mazio [ Mr.Offtopic ]
szyberdach do wanny
klakson do skanera

xXxKrzychuxXx [ Pretorianin ]
Może poproś..... o coś o czym Twój ojciec myśli że może Ci się przydać ( jak Cię ceni to np. książkę <lol> )....
Ale drukarka wydaje się rozsądniejsza.... ;)