GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prince of Persia - Sands of Time (POMOCY)

03.01.2004
13:15
smile
[1]

duRin13 [ Centurion ]

Prince of Persia - Sands of Time (POMOCY)

Mam sprawe do wszystkich grajacych w najnowszego Ksiecia Persji .
Jestem w 12% gry gdy przejde do sali gdzie jest babka i 4 kolesi ktorzy z nia walcza utykam . Walcze z nimi kilka chodzin ale caly czas nie moge sobie poradzic bo jak zabijam jednego (oprocz ojca bohatera bo sie go zranic nie da) to wpada drugi . POMOCY !!!!!!!!!!!

03.01.2004
13:18
smile
[2]

duRin13 [ Centurion ]

JESLI MOZECIE TO SLIJCIE OPIS PRZEJSCIA NA E-MAIL ([email protected])

03.01.2004
15:11
[3]

titanium [ Generaďż˝ ]

Gdy powalisz wroga muszisz wbić w niego sztylet czasu, inaczej wstanie i będziesz musiał walczyć z nim na nowo. Gdy zginie pojawi się następny i tak kilkanaście razy.( Nawet gdy w pewnym momencie będzie ci się wydawało, ze już wygrałeś i wszystcy zniknęli cała trójka przypuści na ciebie następny atak).Musisz więc cierpliwie ich pokoliei rozwalać aż och zabraknie :) Ojca także, jest trudniejszy do pokonania, ale nie jest wcale nieśmiertelny. Ogólnie walka ta zajmuje jakieś 5-10 minut.

03.01.2004
15:47
smile
[4]

duRin13 [ Centurion ]

Tylko jak zranic ojca ?????

03.01.2004
16:43
[5]

Gordek [ Generaďż˝ ]

duRin13 --> ojca będziesz mógł zabić dopiero jak pokonasz jego straż przyboczną i nie jest to wcale trudne. Kombinacja prawy przycisk myszy + skok w odpowiednim momencie i tak pare razy.

03.01.2004
17:29
smile
[6]

duRin13 [ Centurion ]

dzieki wielkie juz mi sie udalo go zajechac :P

04.01.2004
17:14
smile
[7]

yautja [ Generaďż˝ ]

Witam... nie chciałem zakładać nowego wątku o PoP: SoT, bo pisze w sprawie która tego nie wymaga :D (pomoc w przejściu pewnego momentu gry).

A więc sprawa przedstawia się następująco: Jestem w 7% gry. Gdy dochodze do dużej sali z kolumnami, krótki przerywnik filmowy wskazuje mi miejsce, do którego musze sie dostać - to chyba jakaś szafa z ukrytym przejściem ; obok "szafy" jest wielkie łoże i szwęda się kilku wrogów... Problem polega na tym, że nie wiem jak zejść na dół.... (wpadłem na pomysł żeby skakać z kolumny na kolumne, ale w pewnym momencie jedna z nich jest za daleko i nie mogę doskoczyć ; spadając na dół zabijam się :P)

(ktoś kto jest dalej niż ja może otworzyć save'a 7% i przypomnieć jak sobie tam poradził :P)

HELP !

04.01.2004
18:38
[8]

haszek [ Pretorianin ]

yautja--> a na tej ostatniej kolumnie (z ktorej nie doskoczysz juz nigdzie) nie da sie czasem zjechac na dol??

05.01.2004
08:05
smile
[9]

duRin13 [ Centurion ]

Skacz po kolumnach do tej duzej zjedz nizej przebiegnij po scianie do nastepnej polki juz ci wiecej nie powiem bo sam nad tym glowkowalem 1 dzien :)

05.01.2004
15:38
smile
[10]

duRin13 [ Centurion ]

Ludzie potrzebna mi pomoc jeszcze raz (najprawdopodobniej nie ostatni).
Procent gry - 60%. Jestem w kakis kanalach (tam gdzie sa liny a na nich wiadra) wyszedlem na drugi poziom polek (tych co ksiaze chodzi ostroznie) i niewiem co dalej ! Prosze o szybka pomoc !

05.01.2004
15:53
[11]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

duRin13 --> Musisz przejść na półkę naprzeciwko takiego kawałka ściany z prętami, wtedy skaczesz na niego, przytrzymujesz się krawędzi i idziesz chyba w lewo, przechodzisz na kolejną półkę, stamtąd skaczesz na linę, później na jeszcze jedną i w końcu wskakujesz do pomieszczenia.


05.01.2004
16:00
[12]

duRin13 [ Centurion ]

dzieki

05.01.2004
16:12
smile
[13]

duRin13 [ Centurion ]

cholera tylko nie moge tego znalezc jak jest wejscie do tego pomieszczenia (tego z linami) to doszlem do 1 liny z prawej dalej nie wiem gdzie isc .

05.01.2004
16:36
smile
[14]

duRin13 [ Centurion ]

LUDZIE POMOZCIE MI

05.01.2004
19:47
smile
[15]

duRin13 [ Centurion ]

Dobra udalo i sie tamto przejs tera jestem w windzie (tej co do gory jedzie) . Nie moge sobie poradzic za kazdym razem jak proboje kogos zaatakowac to inny mnie atakuje :((((((((((((((

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.