GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prince of Persia SoT - dwa pytania

03.01.2004
12:33
[1]

luton [ Konsul ]

Prince of Persia SoT - dwa pytania

po pierwsze: przeszedlem gre ale nie uaktywnila mi sie PoP 3D ...nie wiem dlaczego; wg wszystkich wskzaowek powinna
po drugie: czy ktos wie jak wyciagnac z gry ten utwor ktory leci na credits?

03.01.2004
13:55
[2]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Bo musisz chyba rozbić w grze, którąś ze ścian. Przynajmniej tak jest w wersji na PS2.

03.01.2004
15:18
[3]

luton [ Konsul ]

hmmm..tylko ktora i gdzie?
w solucji jest napisane ze 3D powinno sie uaktywnic od razu po przejsciu natomiast do uaktywnienia 2 potrzeba rozwlaic sciane gdzies tam....

04.01.2004
10:23
[4]

luton [ Konsul ]

ktos wie? up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.