luton [ Konsul ]
Prince of Persia SoT - dwa pytania
po pierwsze: przeszedlem gre ale nie uaktywnila mi sie PoP 3D ...nie wiem dlaczego; wg wszystkich wskzaowek powinna
po drugie: czy ktos wie jak wyciagnac z gry ten utwor ktory leci na credits?
Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]
Bo musisz chyba rozbić w grze, którąś ze ścian. Przynajmniej tak jest w wersji na PS2.
luton [ Konsul ]
hmmm..tylko ktora i gdzie?
w solucji jest napisane ze 3D powinno sie uaktywnic od razu po przejsciu natomiast do uaktywnienia 2 potrzeba rozwlaic sciane gdzies tam....
luton [ Konsul ]
ktos wie? up