
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
strona szaszłyczka - wypowiedzcie sie :-)
a wiec adres jest przy moim nicku, zycze milej zabawy, czekam na opinie :]
ps. to nie moja strona :] obok widzicie (powinniscie widziec, zdjecie szaszlyczka vel dominika u.)
[polecam zobaczyc wiersze, no i zdjecia :D ( nie wszystko do konca jest tam jeszcze, bo autor stronki przenosil na inny adres - ciekawe czemu hmm....) :]

Klaczki [ Troublemaker ]
Eeee mam pytanko. Zamiesciles to poto aby smiac sie z typa ktory wyglada tak jak wyglada i uczeszcza do takiej szkoly????

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
nie... w wiekszosci przypadkow zdjecie przykuwa uwage forumowiczow do postow...
wiersze sa zaj***** :P
jak dla mnie w deche strona! :]

Paul12 [ Buja ]
Śmianie się ze strony i autora jest nie na miejscu. Może jest jaki jest, ale... Ech, to polskie społeczeństwo. Sami nietolerancyjni ludzie, rasiści itp.. :((

Klaczki [ Troublemaker ]
No wierszyki ma niezle. Kurde mogl bym podac gdzies kontakt do siebie :/

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
NIE MAM LISCIASTEGO POJECIA O CO CHODZI.
to jest jakis home page tego chlopaka, tak? i on zabawny jest??
co poeta mial na mysli...?
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
no wlasnie na tym moze polegac piekno tych wierszy, nie wiemy o co chodzi...
apropo Paul12 >>> to jest post o STRONCE , a nie o autorze...
nietolerancja? rozpowszechniam linka do strony-autor pewnie chcialby tego... no chyba ze chodzi o Twoja nietolerancje w stosunku do mojego postu :P