GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Dwa wyniki w CMAK

02.01.2004
22:14
smile
[1]

Qiuntus [ Pretorianin ]

Forum CM: Dwa wyniki w CMAK

No wlasnie. Dzisiaj gralem sobie poraz pierwszy sparinga w CMAK z PERem. I wszystko byloby super gdyby nie pewien blad ktory ukazal sie nam po zakonczonej walce, a mianowicie kazdy z nas mial inny wynik. U mnie wyskoczylo ze jest remis u PERa byl minor. Roznice nie tylko byly w wyniku ale i ilosci zabitych. Mam szczescie ze gralem z wyrozumialym graczem oraz ze byl to sparing, inaczej mogloby sie to zle skonczyc. I teraz mam pytanie czy komus sie cos takiego przytrafilo i ew co z tym zrobic??

02.01.2004
22:16
smile
[2]

PER_ [ Konsul ]

Potwierdzam wszystko :)) A co, gdyby to byla liga? :))))

02.01.2004
22:19
[3]

PER_ [ Konsul ]

A teraz wynik Quintusa...

02.01.2004
22:31
[4]

PER_ [ Konsul ]

Dodam jeszcze, ze rozeszlo sie o flagi. U Quintusa komp zinterpretowal jedna flage na moja korzysc, druga na korzysc Quintusa. U mnie komp przyznal jedna flage mnie, druga uznal za niczyja. Ot wszystko.

02.01.2004
22:32
smile
[5]

BukE [ Majster ]

Wielkie lol chyba ;-))
Nie miałem czegos takiego - rozbawiliscie mnie na koniec dnia ;-))

02.01.2004
22:37
smile
[6]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

nic nowego

zdarzalo sie to juz w BB oraz BO

02.01.2004
22:42
[7]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

Kiedys cos takiego zdarzylo mi sie w BO. Poza tym czego chcecie. Przeciez w realu zawsze interpretacja wynikow bitwy zalezy od strony ktora ja opisuje.

02.01.2004
22:43
smile
[8]

PER_ [ Konsul ]

PiotrMx -> No tak, ale gdyby to byla ligowka, to jak ją zarejestrowac?

03.01.2004
00:55
smile
[9]

woland_ [ Pretorianin ]

heh, też tak raz miałem :) musicie zagrać jeszcze raz :D

03.01.2004
01:01
smile
[10]

oskarm [ Future Combat System ]

PER --> ostatnio ktoś napisał że trybunały są TRENDY, więc moze tak ;->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.