relav [ Junior ]
tibia
Kupie postać w tibi. Knight lub druid 15-20 level.
podawajcie skile i zeczy jakie ma na sobie ta postac
wazne do 30.1.2004.
Mayd [ Chor��y ]
Complement - a od czego jest forum?
Kupisz trochę niskolevelową psotać, ja miałem 48 levelową tylko że to było przed zmianą haseł i teraz nie wiem jakie mam hasło:)
Isam [ Generaďż˝ ]
sprzedam mydlo z gobliniego smalcu lub zamienie na migacze do widelca ...
wazne do ...przedwczoraj

SirGoldi [ Gladiator ]
Isam za ile? :)
relav [ Junior ]
Nie rubcie sobie jaj.
Prosze pisac jak ktos to postac. plz plz plz
Virus_the_wizard [ Legionista ]
zrobic postac do 10 lvl to nieproblem ... siedze w tych klimatach pponad rok i mam 50 lvl ;p
forum gery.pl jest płatny :) co za idotyzm ...
relav [ Junior ]
mOwie serio kupie knighta lub drida na 15-20levelu.