GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tibia

02.01.2004
21:28
[1]

relav [ Junior ]

tibia

Kupie postać w tibi. Knight lub druid 15-20 level.
podawajcie skile i zeczy jakie ma na sobie ta postac
wazne do 30.1.2004.

02.01.2004
22:15
[2]

Mayd [ Chor��y ]

Complement - a od czego jest forum?
Kupisz trochę niskolevelową psotać, ja miałem 48 levelową tylko że to było przed zmianą haseł i teraz nie wiem jakie mam hasło:)

02.01.2004
23:08
[3]

Isam [ Generaďż˝ ]

sprzedam mydlo z gobliniego smalcu lub zamienie na migacze do widelca ...

wazne do ...przedwczoraj

02.01.2004
23:12
smile
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

Isam za ile? :)

03.01.2004
13:44
[5]

relav [ Junior ]

Nie rubcie sobie jaj.
Prosze pisac jak ktos to postac. plz plz plz

03.01.2004
13:53
[6]

Virus_the_wizard [ Legionista ]

zrobic postac do 10 lvl to nieproblem ... siedze w tych klimatach pponad rok i mam 50 lvl ;p

forum gery.pl jest płatny :) co za idotyzm ...

05.01.2004
10:57
[7]

relav [ Junior ]

mOwie serio kupie knighta lub drida na 15-20levelu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.