GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internetowy klub Fanów Wisły Kraków cz.1

02.01.2004
18:56
smile
[1]

xkxtx [ KBR ]

Internetowy klub Fanów Wisły Kraków cz.1

Wstępniak :
Są na tym świecie kibice Legi , Groclinu , Poloni, 2 ligowców , Cracovi , i wielu innych . Są też psedokibice ci co są odpowiedzialni za przewry (bardzo rzadko) w meczach . My jesteśmy kibicami Wisły chociarz teraz jest bez ''Kosy'' i Uchego to dalej jesteśmy ich kibicami . Bo kiedy oni wchodza na murawę stadionu to my już wierzymy zę wygrają . Noe awansowali do dalszej rundy UEFA ale jeżeli ma być to dobra ich gra w Lidze polskiej to żeby wygrali mistrzostwo na wiosnę .

Dopisójmy sie do listy Kibiców Wisły Kraków .
Pamiętaj !
Kibic WISŁY może dop[isac do sygnatury gry-online WISŁA , Wisełka , WISŁA TS itp.

Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx

02.01.2004
19:00
[2]

Sayet [ White Star Soldier ]

Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet



nareszcie ktos zalozył taki watek. ze tez mi to niewpadło do głowy!!!

02.01.2004
19:04
smile
[3]

xKx [ CLINIC ]

Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx

02.01.2004
19:08
smile
[4]

Sayet [ White Star Soldier ]

to moze jakis regulamin?

02.01.2004
19:08
smile
[5]

xkxtx [ KBR ]

Sayet -------> dobry pomysł już nad tym pracuje

02.01.2004
19:11
[6]

Sayet [ White Star Soldier ]

nie obrazac wisły krakow... bedzie??

02.01.2004
19:15
smile
[7]

xkxtx [ KBR ]

Regulamin kibica Wisły Kraków (nie oficjalna wersja)
1.Kibic musi wpisac sie do jakiej kolwiek części ''Internetowego Klubu Fanów Wisły Kraków "
2.Kibic musi miec w sygnaturze dopisek związany z klubem WISŁA Kraków (nie obrażający)
3.Nie obrażać WISEŁKI (Kraków)
4.Ogłaszać wyniki meczów Wisły rywali w europejskich pucharach
Dodatkowe punkty nieobowiązujące
1.Zgłaszać swoje propozycje na wątku
2.Zakładać nowe częśc dopiero gdy wcześniejsza zostanie conajmniej na 3 stronie wątków

To jest nieoficjalna wersja prosze zgłaszać propozycje do regulaminu na wątku

02.01.2004
19:55
[8]

xkxtx [ KBR ]

fotka na zachęcenie --------------------------->
co prawda stara ale dla fana to bedzie fajna żecz

02.01.2004
20:00
[9]

xkxtx [ KBR ]

narazie to tylko my ja i sayet i xKx jesteśmy może zachęci was kolejny obrazek
Maciej Żurawski --------->

02.01.2004
20:59
smile
[10]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Zeby nierobic watku nowego.
Kibice Legii łaczcie sie!
Kibice Legii w-wa:
1. Kamil210

03.01.2004
00:04
smile
[11]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

<-------Widze ze jestem osamotniony:(
A moze by był wątek o lidze polskiej?

03.01.2004
14:20
smile
[12]

Sayet [ White Star Soldier ]

kamil210>>>> niepsuj nam tu watku!!!!!!!! z jakas cienkalegia wyjechał..... ehh.....

ja mam koszulke z podpisami:
1.Zurawskiego
2.Frankowskiego
3.Gorawskiego
4.Szymkowiaka
5.Straka
6.Baszczynskiego
7. Paszulewicza
8.Jopa
9.Głowackiego
10.Stolarczyka
11.Kasperczaka
12.Adama Musiała(ochrona)
13.Kosowskiego
14. Kuzby

ufff duzo tego.....
i jeszcze mam szalik wisły!!! a mieszkam w stalowej woli...

03.01.2004
14:47
[13]

Sayet [ White Star Soldier ]

i moze cop do zakładania nastepnych czesci tego watka:
Mozna zalozyc kolejna czesc tego watka po przekroczeniu 100 postow. czy jakos tak

03.01.2004
15:12
smile
[14]

scigall [ Konsul ]

Kto!? Wisła! Kto!? Wisła! Kto!? Wisła, Wisła, Wisła !!!!!!!!!!!!!!!

03.01.2004
15:15
smile
[15]

Sayet [ White Star Soldier ]

scigall>>>> sygnaturke zmien

03.01.2004
15:21
smile
[16]

Khelben [ PointGuard ]

Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben

03.01.2004
15:25
smile
[17]

Garbizaur [ CLS ]

A ja nie lubie Wisły!!! Legia jest lepsza!!!

03.01.2004
15:25
[18]

Sayet [ White Star Soldier ]

Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben
5.scigall


Khelben>>>> sygnaturka...

03.01.2004
15:27
[19]

Sayet [ White Star Soldier ]

Garbizaur>>>>> tak. szczegolnie w tabeli...... heh legia to cieniasy...

03.01.2004
15:28
smile
[20]

Sayet [ White Star Soldier ]

widac ci co napisali o legii nieumia czytac........ bylo pisane zeby nieobrazac wisły .......

03.01.2004
15:29
smile
[21]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben
5.scigall
6.Pszczoła

Pozdrowienia z Gdańska :)
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk :)

03.01.2004
15:30
smile
[22]

scigall [ Konsul ]

Garbizaur >>> zaloz sobie swoj watek, nie wpychaj sie tam gdzie cie nie chca...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY pozdrawia ziomkow z forum..

03.01.2004
15:33
smile
[23]

Sayet [ White Star Soldier ]

no wlasnie . a nie bedziesz tu psuł atmosfere......

03.01.2004
15:34
[24]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

a Jaka Ta sygnatura ma byc ?? :)

03.01.2004
15:35
smile
[25]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

i jeszcze jedno fajne zdjecie :)

03.01.2004
15:36
[26]

Sayet [ White Star Soldier ]

cos o wisle . np.
wisła to moj narkotyk...

03.01.2004
15:45
[27]

scigall [ Konsul ]

Ale dalej cos mało nas. Nie wierze zeby na tak duzym forum bylo tak malo Wislakow. Panowie trzeba robic reklame, co chwile cos wpisywac zeby utrzymac nasz watek ciagle na szczycie tabeli :) Wtedy przyjda nastepni..
JAAAAZZDAAA BIAŁAAA GWIAAAZDDAA!!!!

03.01.2004
15:47
smile
[28]

Sayet [ White Star Soldier ]

scigall dobre:))

03.01.2004
15:47
[29]

scigall [ Konsul ]

straszna ironia - kibic Wisełki, ktory ma w nawiasie napis "Legionista" ;) hehe

03.01.2004
16:00
smile
[30]

scigall [ Konsul ]

Wisła&Lechia&Jaga FOREVER !!!!!

03.01.2004
16:05
smile
[31]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

JAZDA JAZDA JAZDA Biała Gwiazda :)
co jest chłopaki ??

03.01.2004
16:09
[32]

scigall [ Konsul ]

Podbijamy, podbijamy!!!
Wisełko wyyygraj meeecz. królowooo pooolskich rzeek, tyy muusisz wyygrac meecz, ten waaznyy meecz !!!!!!!

03.01.2004
16:17
[33]

scigall [ Konsul ]

Co jest zniknelismy z forum czy co? Te moderator! Co jest grane ?

03.01.2004
17:03
[34]

xkxtx [ KBR ]

chłopakniezłe Picture'y z wisły
FORZA Wisła

03.01.2004
17:07
smile
[35]

xkxtx [ KBR ]

Co o tym myślicie :
Od przyszłego tygodnia Socha w Wiśle
Od przyszłego tygodnia Edward Socha rozpocznie pracę w Wiśle jako dyrektor sportowy krakowskiego klubu - podał katowicki oddział "Gazety Wyborczej". W Odrze Wodzisław już szukają następcy. - Przeprowadzka Edka to wyróżnienie dla naszego klubu - mówi prezes Odry Ireneusz Serwotka.

03.01.2004
17:09
[36]

xkxtx [ KBR ]

wiecej na stronie Wisły
do moderatorów sorry że pisze tak ale zapomniałem dodac linka

03.01.2004
17:59
smile
[37]

xkxtx [ KBR ]

oto aktualna lista fanów Wisły Kraków
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben
5.scigall
6.Pszczoła
Regulamin :
1.Kibic musi wpisac sie do jakiej kolwiek części ''Internetowego Klubu Fanów Wisły Kraków "
2.Kibic musi miec w sygnaturze dopisek związany z klubem WISŁA Kraków (nie obrażający)
3.Nie obrażać WISEŁKI (Kraków)
4.Ogłaszać wyniki meczów Wisły rywali w europejskich pucharach
Dodatkowe punkty nieobowiązujące
1.Zgłaszać swoje propozycje na wątku
2.Zakładać nowe częśc dopiero gdy wcześniejsza zostanie conajmniej na 3 stronie wątków
3.Ogłaszać na wątku nowe informacje ze stron Wisly o transferach , meczach towarzyskich , sparingach itp.
4.Zgłaszać nowe punkty regulaminu (punkty regulaminu będą aktualizowane co ok.2 tygodnie)
5.Pokazywać zdjęcia znalezione w sieci dodatkowe strony o Wiśle

03.01.2004
18:05
[38]

Sayet [ White Star Soldier ]

no no no. widze ze sie rozwija ten watek.......
scigalll----> ty statsiarzu:PPP

03.01.2004
18:41
smile
[39]

xkxtx [ KBR ]

Sayet ------------> jeszcze regulamin nie jest gotowy zamieszcze go gdzieś za 2 tygodnie w formacie JPG
kamil210 --------> czemu więc nie załorzysdz wątku o legi ? to jest wątek o Wiśle szukaj legi na innych

04.01.2004
15:55
smile
[40]

Sayet [ White Star Soldier ]

hej ho hej ho do wsiły by sie szło(Mariusz Kukiełka)

04.01.2004
15:57
smile
[41]

Sayet [ White Star Soldier ]

błehhhh nie tak miało byc......

hej ho hej ho do Wisły by sie szło(Mariusz Kukiełka)

04.01.2004
16:01
smile
[42]

scigall [ Konsul ]

EEEJJ WISSŁAAA TOOOO! OOOŁŁOOOLŁŁOOLŁOOŁŁŁOOOOŁŁOOOOOOO!!!!!
Armia Białej Gwiazdy - Żołnierze! Łączmy sie !!!

04.01.2004
16:35
smile
[43]

xkxtx [ KBR ]

no troche nas mało pare osób i ten jeden z legi !

04.01.2004
16:38
smile
[44]

Sayet [ White Star Soldier ]

nom to co....... bedzie wiecej.......:))badzmy dobrej mysli... jak sie sezon zacznie to napewno bedzie nas wiecej:))

04.01.2004
16:50
smile
[45]

scigall [ Konsul ]

W I S E Ł K A !!

04.01.2004
16:52
[46]

xkxtx [ KBR ]

Sayet --------> jak sie zacznie sezon to będzie nas napewno więcej
xKx -----------> sygnaturka !!!

04.01.2004
16:53
smile
[47]

Sayet [ White Star Soldier ]

xkxtx>>> nie uwazasz ze scigall statsuje???:)))

04.01.2004
16:55
smile
[48]

xkxtx [ KBR ]

Sayet -----------> niech statsuje to jest karczma a nie uwagi i propozycje co nie

04.01.2004
16:59
smile
[49]

Sayet [ White Star Soldier ]

xkxtx>>>>>>tym bardziej ze ma stopien legionista:))

04.01.2004
17:02
smile
[50]

xkxtx [ KBR ]

ja nie patrzę na stopnie a to że na atku o Wisle ma ktos stopień legionista to nic nie znaczy poprostu tak wybrali sobie na początku strony że po juniorze bedzie legionista i nie da sie tego zmnienić

04.01.2004
17:03
smile
[51]

Sayet [ White Star Soldier ]

hmm..... a moze jednak????

04.01.2004
17:04
smile
[52]

xkxtx [ KBR ]

Gorawski odkryciem roku 2003 no nie . największe rozczarowanie sezonu Brasilia
więcej na

04.01.2004
17:07
[53]

Sayet [ White Star Soldier ]

a twoim zdaniem kto jest odkryciem roku????? bo ja sie zgadzam z gorawskim i brasilia
...

04.01.2004
17:14
[54]

scigall [ Konsul ]

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy portal o Wisełce ? Moj ulubiony to wislalive.com.. A co myslicie o Brasili? Ja go kiedys na poczcie spotkałem jak rachunki płacił ;)
WISEŁKA !!!

04.01.2004
17:15
[55]

Sayet [ White Star Soldier ]

cfaniaki z legii se tesh karczme zalozyli..... ehh.... juz ich zbeształem...:))

04.01.2004
17:17
[56]

scigall [ Konsul ]

i kiedy do cholery zniknie mi ten legionista z opisu, bo to juz mało smieszne jest...

04.01.2004
17:20
smile
[57]

scigall [ Konsul ]

ide sprawdzic i zadyme zrobic ;)
Sayet, xkxtx >>> licze na was...
AVE WISŁA !

04.01.2004
17:20
smile
[58]

Sayet [ White Star Soldier ]

bodajze jak bedziesz miał 50 postow:)) ale niebierz tego na powaznie co napisałem:))

04.01.2004
17:30
smile
[59]

Sayet [ White Star Soldier ]

hehe dobre scigall...

04.01.2004
17:40
[60]

scigall [ Konsul ]

nasz sabotaz jest dobry, powoli daja za wygrana. no i dobrze, bo
WISŁA NAJLEPSZA JEEST !!!!!

04.01.2004
17:42
[61]

Sayet [ White Star Soldier ]

NARESZCIE!!!!!!!


Rada miasta zobowiązała się przekazać Wiśle 21 mln zł.!!! 30.12.2003 (16:34)

Rada miasta Krakowa objęła patronat nad zbliżającymi się jubileuszami stulecia, dwóch najstarszych klubów w Polsce Cracovią i Wisłą. Zobowiązała się do przekazania obu klubom do 2006 roku po 21 mln zł. na modernizację stadionów. Rada podjęła decyzję o modernizacji obu stadionów dostosowując ich do standardów międzynarodowych UEFA.

Aktualny stan obu obiektów nie spełnia w całości nawet wymogów PZPN. Kompleksowa modernizacja będzie możliwa po uregulowaniu prawnym ich stanów własnościowych: Stadion Wisły z Ministerstwem Spraw Wewnętrzych i Administracji, stadion Cracovii z siostrami zakonnymi Norbertankami.

Rada miasta ma w planach sfinansowanie kolejnej inwestycji: budowy hali sportowo-widowiskowej. W 2007 r. przypada jubileusz 750-lecia istnienia Krakowa. Nowa hala powstałaby w Czyżynach.



stadion Cracovii z siostrami zakonnymi Norbertankami.
lol

04.01.2004
17:55
smile
[62]

xkxtx [ KBR ]

no i wkońcu trzeba było czekac 100 lat żeby dostać 21 mln no to jest ok. 4,75 mln na rok

04.01.2004
18:01
smile
[63]

Sayet [ White Star Soldier ]

ale to o siostrach jest cool...

04.01.2004
18:10
[64]

scigall [ Konsul ]

A tak w ogole to wolałbym, zeby extra zmodernizowali istniejacy stadion Wisełki niz budowac nowy i to jeszcze wspolny z cracovią... Wisełka powinna miec stadion tylko dla siebie !!! Amen.

04.01.2004
18:16
[65]

Sayet [ White Star Soldier ]

scigall>>>>>>> niebedzie wspolnego stadionu. a wisła niemoze zabardzo zmodernizowac tego stadionu bo za bramkami sa zabytkowe bramy i władze miasta zabraniaja je wyburzyc....

04.01.2004
18:20
smile
[66]

xkxtx [ KBR ]

powini jakos wykorzystać te bramy jako wejścia na stadion

04.01.2004
18:21
[67]

scigall [ Konsul ]

Sayet >>> te kolumny to zadne zabytki, tylko pozostalosci po komunie..
Ja bym sie tam z nimi nie patyczkował..

04.01.2004
18:24
smile
[68]

xkxtx [ KBR ]

scigall ---------> co ty gadasz ?? jakie pozostałości po komunie ?? to zabytki które mają ok 100 lat

04.01.2004
18:25
smile
[69]

Sayet [ White Star Soldier ]

xkxtx>>>> tak??? jak to sobie wyobrazasz wejscia na stadion zaraz za bramkami???? niezłe jaja by były....
scigall>>>>ja tez bym tak zrobił..... ale teraz wisła cos zle zrobi i niedostanie 21 mln.....

04.01.2004
18:32
[70]

xkxtx [ KBR ]

Sayet -------------> wyobrażam to sobie ale ni9e napisze ci jak to jest ani nie narysije w paint-cie tego

04.01.2004
18:32
[71]

scigall [ Konsul ]

xkxtx >>> a tak mi sie powiedziało..;) czyli mowisz, ze sto lat.. no to wlasnie, 100 lat sie kurzyły - starczy im.. wyburzyc trzeba je!
Sayet >>> a czemu mowisz, ze nie bedzie wspolnego stadionu!? przeciez majchrowski juz podjał ostateczną decyzje, ze bedzie Arena Krakow na ktorej grac bedzie zarowno Wisla jak i cracovia...

04.01.2004
18:34
smile
[72]

Sayet [ White Star Soldier ]

szkoda. juz myslałem ze odkryje jakiegos picasso....:)

04.01.2004
18:35
smile
[73]

Sayet [ White Star Soldier ]

scigall>>>>> była informacja ze niebedzie areny. pszukaj gdzies w watkach było...

04.01.2004
18:36
smile
[74]

xkxtx [ KBR ]

scigall ---------> no gdzieś mówią że cracowia osobno a wisła osobno a gdzie indziej mówią że jeden stadion
scigall --------->sto lat to zabytek musi sie już sam rozwalić

04.01.2004
18:38
smile
[75]

Sayet [ White Star Soldier ]

hehehehehhe;)))))) sam z pomoca czyjas.....

04.01.2004
18:39
smile
[76]

xkxtx [ KBR ]

sorry żle wyżej napisałem gdzieś ma to ze 60-70 lat

04.01.2004
18:48
[77]

xkxtx [ KBR ]

oto on regulamin ten ktory widzieliście wyżej ------------------>

04.01.2004
18:52
smile
[78]

Sayet [ White Star Soldier ]

ale moze lepiej bedzie ze mozna zalozyc nowa watek po przekroczeniu starego 150 postow...

04.01.2004
19:16
smile
[79]

xkxtx [ KBR ]

Sayet ------> napisałem tak bo nie zmnieniałem starej wersji regulaminu uzupełnie go za 3-4 dni

04.01.2004
19:19
smile
[80]

Sayet [ White Star Soldier ]

uff. no to lux

04.01.2004
19:23
smile
[81]

scigall [ Konsul ]

no xkxtx dobra robota. Brawa za regulamin.. teraz tylko trzeba reklamowac nasz klubik, zeby sie rozrastał i rozrastał....

04.01.2004
19:24
[82]

Sayet [ White Star Soldier ]

hmm..... moze załozymy kanał kibicow wisły na ircu??

04.01.2004
19:28
[83]

scigall [ Konsul ]

Spokojnie Sayet, wszystko w swoim czasie... Wiem, ze masz ambitne plany zwiazane z działalnością na rzecz naszej ukochanej Wisełki (tak jak my wszyscy), ale na razie trzeba propagować nasz IKF Wisły Kraków. Zeby tak z 200 postów miał minimum. Wtedy przejdziemy na IRC'a;)

04.01.2004
19:38
[84]

scigall [ Konsul ]

Wisełka !!!

05.01.2004
08:02
smile
[85]

xkxtx [ KBR ]

nie nasyłajcie tylu zdjęć bo jak bedzie ze 120 postów to ledwo bedzie sie to włączało
Sayet ------------> dobry pomysł z tym IRQ-iem

05.01.2004
08:09
smile
[86]

xkxtx [ KBR ]

aktualna lista Wisłaków na naszym wątku :
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben
5.scigall
6.Pszczoła
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur

05.01.2004
08:27
smile
[87]

xkxtx [ KBR ]

Dzisiaj rano pierwszy......
Dzisiaj o godzinie 11:00 pierwszy trening w nowym roku odbędzie drużyna rezerw. Podopieczni Antoniego Szymanowskiego rozpoczynają tym samym przygotowania do rundy rewanżowej trzeciej ligi. Być może na zajęciach pojawią się zawodnicy przymierzani do drugiej drużyny Wisły.
więcej na

05.01.2004
10:25
smile
[88]

xkxtx [ KBR ]

chłopaki zarąbista strona o piłce nożnej wszystkie polskie ligi 1,2,3,4, ligi okręgowe herby klubów ooo rozbolała mnie głowa ide spać ----------------->

05.01.2004
14:16
smile
[89]

scigall [ Konsul ]

Czesc Wislacy! kolejny dzien pod Wislacka bandera rozpoczety... ;)
MISTRZ MISTRZ ......... NASZ TS !!!

05.01.2004
14:50
smile
[90]

xkxtx [ KBR ]

scigall ------------> dzień jest już w połowie

05.01.2004
14:50
smile
[91]

xkxtx [ KBR ]

jedno mnie tylko dziwi czemu xKx tu nie pisze ??

05.01.2004
16:02
smile
[92]

xkxtx [ KBR ]

pomysł z internetowym klubem Wisły Kraków niewypalił trzeba bedzie pomyślec o czym innym

05.01.2004
16:21
smile
[93]

Sayet [ White Star Soldier ]

niee. to dobry pomysł tylko tu niema kibicow wisłyyyyyy.

05.01.2004
17:41
smile
[94]

scigall [ Konsul ]

Sayet >>> nieprawda! ja jestem...;)

05.01.2004
17:43
smile
[95]

Sayet [ White Star Soldier ]

o brawo jush nie legionista. no jest nas 4 czy 5 ale to nic....... jakos bedzie wiecej.badzmy dobrej mysli....

05.01.2004
18:06
[96]

xKx [ CLINIC ]

FC INTERNAZIONALE !

05.01.2004
18:09
[97]

Sayet [ White Star Soldier ]

xKx>>>>>>> wez sie niegas...... chłopie
aktualna lista Wisłaków na naszym wątku :
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.Khelben
4.scigall
5.Pszczoła
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur
3.xx

05.01.2004
18:10
[98]

Sayet [ White Star Soldier ]

sorki:
aktualna lista Wisłaków na naszym wątku :
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.Khelben
4.scigall
5.Pszczoła
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur
3.xKx


05.01.2004
18:13
smile
[99]

xKx [ CLINIC ]

Przepraszam bardzo ja nie jestem fanem LEGII !! Jak coś to WIDZEW !

aktualna lista Wisłaków na naszym wątku :
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.Khelben
4.scigall
5.Pszczoła
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur
Przyjaciele Wiślaków!
1.xKx (WIDZEW)

05.01.2004
18:15
smile
[100]

Sayet [ White Star Soldier ]

aha to spox.

05.01.2004
18:16
[101]

xKx [ CLINIC ]

<-------------- Sayet

05.01.2004
18:17
smile
[102]

xKx [ CLINIC ]

Sorki :)

<------------------------------------- Sayet

05.01.2004
18:18
[103]

Sayet [ White Star Soldier ]

co??

05.01.2004
18:19
smile
[104]

xKx [ CLINIC ]

Sayet --- > lol

05.01.2004
18:20
smile
[105]

xkxtx [ KBR ]

sorki za to z ta synaturką
<--------------

05.01.2004
18:24
[106]

Sayet [ White Star Soldier ]

aaaaaaaaaa no to wszystko jasne...

05.01.2004
18:25
smile
[107]

xkxtx [ KBR ]

zróbmny nową listę
Najlepsze strony o Wiśle :
1.www.wislakrakow.pl

05.01.2004
18:28
[108]

Sayet [ White Star Soldier ]

Najlepsze strony o Wiśle :
1.www.wislakrakow.pl
2.www.wislalive.com

05.01.2004
18:33
smile
[109]

xkxtx [ KBR ]

sorki bła :
1.www.wislakrakow.com
2.www.wislalive.com
sorki za dopisywanie się ale chyba w karczmach wolno !

05.01.2004
18:36
[110]

Sayet [ White Star Soldier ]

nom . ale jak sie Soul wkurzy

05.01.2004
18:37
[111]

scigall [ Konsul ]

Widzew!..Widzew!..Łódzki Widzew!............. Ja tej qrvy nienawidze !!!
Ave TS TS TS!!!

05.01.2004
18:47
[112]

Sayet [ White Star Soldier ]

scigall>>>>>>> opamietaj sie(buhahahhahaha)

05.01.2004
18:52
smile
[113]

Qba19 [ Junior WRC ]

Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.Khelben
4.scigall
5.Pszczoła
6.Qba19
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur
Przyjaciele Wiślaków!
1.xKx (WIDZEW)


P.S. tu na forum jest więcej Wiślaków... tylko się nie chwalą ;)

05.01.2004
18:54
smile
[114]

Sayet [ White Star Soldier ]

Qba19>>> wszystko bedzie ok jak jeszcze sygnaturke zmienisz...

05.01.2004
18:57
smile
[115]

Qba19 [ Junior WRC ]

A co Ci w niej nie odpowiada? ;)

Może kiedyś na meczyku na Reymonta zrobimy spotkanie GOL'asów? :)

05.01.2004
19:00
[116]

scigall [ Konsul ]

ciekawe czy kalu stawi sie w lutym na pierwszych treningach ...?

05.01.2004
19:05
[117]

Sayet [ White Star Soldier ]

Qba19>>>>>> jush moze byc
scigall>>>>>> ach te marzenia:D

05.01.2004
19:07
smile
[118]

scigall [ Konsul ]

Qba19 >>> całkiem dobry pomysł - o wiem! i moze jeszcze swoja flage specjalna zrobimy typu "Wiśl@ckie Gol'asy" ;) hehe

05.01.2004
19:07
smile
[119]

xkxtx [ KBR ]

no wiesz są zawsze dwa rozwiązania : stawi się albo sie nioe stawi
ale znając kalego to on by wybrał grzać łae w Wisle lub być ''chłopcem od wody'' ale w Wiśle wogóle niegrać tylko gońić za kaśa w Ajax-sie

05.01.2004
19:07
[120]

Olej [ Konsul ]

czemu Legioniści mają być od razu antywiślakami?

05.01.2004
19:11
smile
[121]

scigall [ Konsul ]

Olej >>> A czemu murzyni mają być od razu czarnymi? ;)

05.01.2004
19:11
smile
[122]

xkxtx [ KBR ]

a kim jak u mnie w szkole są z tego powodu ''ustawki'' po szkole (nie zawsze) że my jesteśmy wiślakami a inni kibicami legi

05.01.2004
19:14
smile
[123]

Qba19 [ Junior WRC ]

Heh... tak flage :)
Ale spotkanie na meczu w przerwie to jest nieglupi pomysł... chyba że będziemy mieć inne sektory :P

05.01.2004
19:15
[124]

scigall [ Konsul ]

xkxtx >>> mozesz powtorzyc ostatnia odpowiedz bo nie zajarzyłem o co ci chodzi..

05.01.2004
19:17
[125]

Sayet [ White Star Soldier ]

ehh. po kiego sie tu wpisuja kibice legii z głupimi textami...

05.01.2004
19:22
smile
[126]

scigall [ Konsul ]

Sayet >>> jacy kibice takie texty..;)

05.01.2004
19:31
smile
[127]

xkxtx [ KBR ]

co oni sie wpisują do naszych watków to my do ich

05.01.2004
19:32
smile
[128]

Sayet [ White Star Soldier ]

noo scigall takimi postami coraz bardziej zyskujesz moje zaufanie...:))

05.01.2004
19:50
smile
[129]

xkxtx [ KBR ]

chłopaki 3majcie sie i siema odchodze od kompurea oo

05.01.2004
19:53
[130]

scigall [ Konsul ]

no 3mka xkxtx

05.01.2004
20:25
[131]

Olej [ Konsul ]

scigall ---->i kto to mówi tu cytat, jakbys nie poznawał to jest twoja błyskotliwa wypowiedz : "Czesc. Jezdem legionizdom. Malym ale ziawse. Koham moj warsafski klubik i hociarz grajom tam sami jugolle, to legia w mojim sercu.. Wiem jednak ze wisla krakuff jednak silniejsa od nas jest, dlatego bijemy poklony Wisełce !"

05.01.2004
20:37
[132]

scigall [ Konsul ]

Olej >> to byl joke, taka ironia - ja kocham tylko Wiselke, ale widze, ze nie zajarzyles dowcipu warszawska shmato

05.01.2004
20:49
[133]

Olej [ Konsul ]

jezeli juz rozmawiasz ze mna to nie uzywaj obrazliwych słów, szmato mozesz do czlonków swojej rodziny albo znajomych mówić a do mnie gnoju się zwracaj z szacunkiem z jakim ja się zwracam do ciebie, jak cie mama nie nauczyła kultury to ćwoku ją o to poproś, narazie

05.01.2004
21:14
smile
[134]

scigall [ Konsul ]

no! nareszcie jakas akcja!! ;) - Olej >>> spierd...ee...masz racje, odnosmy sie do siebie kulturalnie - wiec, odejdz stad i idz na swoje forum, bo nie jestes tu mile widziany..
Ave TS!

05.01.2004
22:48
[135]

Qba19 [ Junior WRC ]

scigall -> przesadzasz!!

05.01.2004
22:52
smile
[136]

milys [ spamer ]

a co to jest ta wisla krakow ... jakas trzecioligowa druzyna podworkowa :P

05.01.2004
22:53
smile
[137]

milys [ spamer ]

wydaje mi sie ze graja razem z legia warszawa w tej lidze

06.01.2004
08:40
[138]

xkxtx [ KBR ]

milys ----------> co to za klub legia warszawa ?? wiesz nawet nie spotkałem sie z traka nazwą ? a już wiem to pewnie wasza drużyna podwórkowa co nie sayet !. A tak na serio mylis Wisła Kraków to mistrz jesieni 10 krotny mistrz polski

chłopcy zamykamy przenosimy się do innego lokalu link poniżej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.