
xkxtx [ KBR ]
Internetowy klub Fanów Wisły Kraków cz.1
Wstępniak :
Są na tym świecie kibice Legi , Groclinu , Poloni, 2 ligowców , Cracovi , i wielu innych . Są też psedokibice ci co są odpowiedzialni za przewry (bardzo rzadko) w meczach . My jesteśmy kibicami Wisły chociarz teraz jest bez ''Kosy'' i Uchego to dalej jesteśmy ich kibicami . Bo kiedy oni wchodza na murawę stadionu to my już wierzymy zę wygrają . Noe awansowali do dalszej rundy UEFA ale jeżeli ma być to dobra ich gra w Lidze polskiej to żeby wygrali mistrzostwo na wiosnę .
Dopisójmy sie do listy Kibiców Wisły Kraków .
Pamiętaj !
Kibic WISŁY może dop[isac do sygnatury gry-online WISŁA , Wisełka , WISŁA TS itp.
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
Sayet [ White Star Soldier ]
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
nareszcie ktos zalozył taki watek. ze tez mi to niewpadło do głowy!!!

xKx [ CLINIC ]
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx

Sayet [ White Star Soldier ]
to moze jakis regulamin?

xkxtx [ KBR ]
Sayet -------> dobry pomysł już nad tym pracuje
Sayet [ White Star Soldier ]
nie obrazac wisły krakow... bedzie??

xkxtx [ KBR ]
Regulamin kibica Wisły Kraków (nie oficjalna wersja)
1.Kibic musi wpisac sie do jakiej kolwiek części ''Internetowego Klubu Fanów Wisły Kraków "
2.Kibic musi miec w sygnaturze dopisek związany z klubem WISŁA Kraków (nie obrażający)
3.Nie obrażać WISEŁKI (Kraków)
4.Ogłaszać wyniki meczów Wisły rywali w europejskich pucharach
Dodatkowe punkty nieobowiązujące
1.Zgłaszać swoje propozycje na wątku
2.Zakładać nowe częśc dopiero gdy wcześniejsza zostanie conajmniej na 3 stronie wątków
To jest nieoficjalna wersja prosze zgłaszać propozycje do regulaminu na wątku
xkxtx [ KBR ]
fotka na zachęcenie --------------------------->
co prawda stara ale dla fana to bedzie fajna żecz
xkxtx [ KBR ]
narazie to tylko my ja i sayet i xKx jesteśmy może zachęci was kolejny obrazek
Maciej Żurawski --------->

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Zeby nierobic watku nowego.
Kibice Legii łaczcie sie!
Kibice Legii w-wa:
1. Kamil210

kamil210 [ Generaďż˝ ]
<-------Widze ze jestem osamotniony:(
A moze by był wątek o lidze polskiej?

Sayet [ White Star Soldier ]
kamil210>>>> niepsuj nam tu watku!!!!!!!! z jakas cienkalegia wyjechał..... ehh.....
ja mam koszulke z podpisami:
1.Zurawskiego
2.Frankowskiego
3.Gorawskiego
4.Szymkowiaka
5.Straka
6.Baszczynskiego
7. Paszulewicza
8.Jopa
9.Głowackiego
10.Stolarczyka
11.Kasperczaka
12.Adama Musiała(ochrona)
13.Kosowskiego
14. Kuzby
ufff duzo tego.....
i jeszcze mam szalik wisły!!! a mieszkam w stalowej woli...
Sayet [ White Star Soldier ]
i moze cop do zakładania nastepnych czesci tego watka:
Mozna zalozyc kolejna czesc tego watka po przekroczeniu 100 postow. czy jakos tak

scigall [ Konsul ]
Kto!? Wisła! Kto!? Wisła! Kto!? Wisła, Wisła, Wisła !!!!!!!!!!!!!!!

Sayet [ White Star Soldier ]
scigall>>>> sygnaturke zmien

Khelben [ PointGuard ]
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben

Garbizaur [ CLS ]
A ja nie lubie Wisły!!! Legia jest lepsza!!!
Sayet [ White Star Soldier ]
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben
5.scigall
Khelben>>>> sygnaturka...
Sayet [ White Star Soldier ]
Garbizaur>>>>> tak. szczegolnie w tabeli...... heh legia to cieniasy...

Sayet [ White Star Soldier ]
widac ci co napisali o legii nieumia czytac........ bylo pisane zeby nieobrazac wisły .......

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben
5.scigall
6.Pszczoła
Pozdrowienia z Gdańska :)
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk :)

scigall [ Konsul ]
Garbizaur >>> zaloz sobie swoj watek, nie wpychaj sie tam gdzie cie nie chca...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY pozdrawia ziomkow z forum..

Sayet [ White Star Soldier ]
no wlasnie . a nie bedziesz tu psuł atmosfere......
Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
a Jaka Ta sygnatura ma byc ?? :)

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
i jeszcze jedno fajne zdjecie :)
Sayet [ White Star Soldier ]
cos o wisle . np.
wisła to moj narkotyk...
scigall [ Konsul ]
Ale dalej cos mało nas. Nie wierze zeby na tak duzym forum bylo tak malo Wislakow. Panowie trzeba robic reklame, co chwile cos wpisywac zeby utrzymac nasz watek ciagle na szczycie tabeli :) Wtedy przyjda nastepni..
JAAAAZZDAAA BIAŁAAA GWIAAAZDDAA!!!!

Sayet [ White Star Soldier ]
scigall dobre:))
scigall [ Konsul ]
straszna ironia - kibic Wisełki, ktory ma w nawiasie napis "Legionista" ;) hehe

scigall [ Konsul ]
Wisła&Lechia&Jaga FOREVER !!!!!

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
JAZDA JAZDA JAZDA Biała Gwiazda :)
co jest chłopaki ??
scigall [ Konsul ]
Podbijamy, podbijamy!!!
Wisełko wyyygraj meeecz. królowooo pooolskich rzeek, tyy muusisz wyygrac meecz, ten waaznyy meecz !!!!!!!
scigall [ Konsul ]
Co jest zniknelismy z forum czy co? Te moderator! Co jest grane ?
xkxtx [ KBR ]
chłopakniezłe Picture'y z wisły
FORZA Wisła

xkxtx [ KBR ]
Co o tym myślicie :
Od przyszłego tygodnia Socha w Wiśle
Od przyszłego tygodnia Edward Socha rozpocznie pracę w Wiśle jako dyrektor sportowy krakowskiego klubu - podał katowicki oddział "Gazety Wyborczej". W Odrze Wodzisław już szukają następcy. - Przeprowadzka Edka to wyróżnienie dla naszego klubu - mówi prezes Odry Ireneusz Serwotka.
xkxtx [ KBR ]
wiecej na stronie Wisły
do moderatorów sorry że pisze tak ale zapomniałem dodac linka

xkxtx [ KBR ]
oto aktualna lista fanów Wisły Kraków
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben
5.scigall
6.Pszczoła
Regulamin :
1.Kibic musi wpisac sie do jakiej kolwiek części ''Internetowego Klubu Fanów Wisły Kraków "
2.Kibic musi miec w sygnaturze dopisek związany z klubem WISŁA Kraków (nie obrażający)
3.Nie obrażać WISEŁKI (Kraków)
4.Ogłaszać wyniki meczów Wisły rywali w europejskich pucharach
Dodatkowe punkty nieobowiązujące
1.Zgłaszać swoje propozycje na wątku
2.Zakładać nowe częśc dopiero gdy wcześniejsza zostanie conajmniej na 3 stronie wątków
3.Ogłaszać na wątku nowe informacje ze stron Wisly o transferach , meczach towarzyskich , sparingach itp.
4.Zgłaszać nowe punkty regulaminu (punkty regulaminu będą aktualizowane co ok.2 tygodnie)
5.Pokazywać zdjęcia znalezione w sieci dodatkowe strony o Wiśle
Sayet [ White Star Soldier ]
no no no. widze ze sie rozwija ten watek.......
scigalll----> ty statsiarzu:PPP

xkxtx [ KBR ]
Sayet ------------> jeszcze regulamin nie jest gotowy zamieszcze go gdzieś za 2 tygodnie w formacie JPG
kamil210 --------> czemu więc nie załorzysdz wątku o legi ? to jest wątek o Wiśle szukaj legi na innych

Sayet [ White Star Soldier ]
hej ho hej ho do wsiły by sie szło(Mariusz Kukiełka)

Sayet [ White Star Soldier ]
błehhhh nie tak miało byc......
hej ho hej ho do Wisły by sie szło(Mariusz Kukiełka)

scigall [ Konsul ]
EEEJJ WISSŁAAA TOOOO! OOOŁŁOOOLŁŁOOLŁOOŁŁŁOOOOŁŁOOOOOOO!!!!!
Armia Białej Gwiazdy - Żołnierze! Łączmy sie !!!

xkxtx [ KBR ]
no troche nas mało pare osób i ten jeden z legi !

Sayet [ White Star Soldier ]
nom to co....... bedzie wiecej.......:))badzmy dobrej mysli... jak sie sezon zacznie to napewno bedzie nas wiecej:))

scigall [ Konsul ]
W I S E Ł K A !!
xkxtx [ KBR ]
Sayet --------> jak sie zacznie sezon to będzie nas napewno więcej
xKx -----------> sygnaturka !!!

Sayet [ White Star Soldier ]
xkxtx>>> nie uwazasz ze scigall statsuje???:)))

xkxtx [ KBR ]
Sayet -----------> niech statsuje to jest karczma a nie uwagi i propozycje co nie

Sayet [ White Star Soldier ]
xkxtx>>>>>>tym bardziej ze ma stopien legionista:))

xkxtx [ KBR ]
ja nie patrzę na stopnie a to że na atku o Wisle ma ktos stopień legionista to nic nie znaczy poprostu tak wybrali sobie na początku strony że po juniorze bedzie legionista i nie da sie tego zmnienić

Sayet [ White Star Soldier ]
hmm..... a moze jednak????

xkxtx [ KBR ]
Gorawski odkryciem roku 2003 no nie . największe rozczarowanie sezonu Brasilia
więcej na
Sayet [ White Star Soldier ]
a twoim zdaniem kto jest odkryciem roku????? bo ja sie zgadzam z gorawskim i brasilia
...
scigall [ Konsul ]
Jaki waszym zdaniem jest najlepszy portal o Wisełce ? Moj ulubiony to wislalive.com.. A co myslicie o Brasili? Ja go kiedys na poczcie spotkałem jak rachunki płacił ;)
WISEŁKA !!!
Sayet [ White Star Soldier ]
cfaniaki z legii se tesh karczme zalozyli..... ehh.... juz ich zbeształem...:))
scigall [ Konsul ]
i kiedy do cholery zniknie mi ten legionista z opisu, bo to juz mało smieszne jest...

scigall [ Konsul ]
ide sprawdzic i zadyme zrobic ;)
Sayet, xkxtx >>> licze na was...
AVE WISŁA !

Sayet [ White Star Soldier ]
bodajze jak bedziesz miał 50 postow:)) ale niebierz tego na powaznie co napisałem:))

Sayet [ White Star Soldier ]
hehe dobre scigall...
scigall [ Konsul ]
nasz sabotaz jest dobry, powoli daja za wygrana. no i dobrze, bo
WISŁA NAJLEPSZA JEEST !!!!!
Sayet [ White Star Soldier ]
NARESZCIE!!!!!!!
Rada miasta zobowiązała się przekazać Wiśle 21 mln zł.!!! 30.12.2003 (16:34)
Rada miasta Krakowa objęła patronat nad zbliżającymi się jubileuszami stulecia, dwóch najstarszych klubów w Polsce Cracovią i Wisłą. Zobowiązała się do przekazania obu klubom do 2006 roku po 21 mln zł. na modernizację stadionów. Rada podjęła decyzję o modernizacji obu stadionów dostosowując ich do standardów międzynarodowych UEFA.
Aktualny stan obu obiektów nie spełnia w całości nawet wymogów PZPN. Kompleksowa modernizacja będzie możliwa po uregulowaniu prawnym ich stanów własnościowych: Stadion Wisły z Ministerstwem Spraw Wewnętrzych i Administracji, stadion Cracovii z siostrami zakonnymi Norbertankami.
Rada miasta ma w planach sfinansowanie kolejnej inwestycji: budowy hali sportowo-widowiskowej. W 2007 r. przypada jubileusz 750-lecia istnienia Krakowa. Nowa hala powstałaby w Czyżynach.
stadion Cracovii z siostrami zakonnymi Norbertankami.
lol

xkxtx [ KBR ]
no i wkońcu trzeba było czekac 100 lat żeby dostać 21 mln no to jest ok. 4,75 mln na rok

Sayet [ White Star Soldier ]
ale to o siostrach jest cool...
scigall [ Konsul ]
A tak w ogole to wolałbym, zeby extra zmodernizowali istniejacy stadion Wisełki niz budowac nowy i to jeszcze wspolny z cracovią... Wisełka powinna miec stadion tylko dla siebie !!! Amen.
Sayet [ White Star Soldier ]
scigall>>>>>>> niebedzie wspolnego stadionu. a wisła niemoze zabardzo zmodernizowac tego stadionu bo za bramkami sa zabytkowe bramy i władze miasta zabraniaja je wyburzyc....

xkxtx [ KBR ]
powini jakos wykorzystać te bramy jako wejścia na stadion
scigall [ Konsul ]
Sayet >>> te kolumny to zadne zabytki, tylko pozostalosci po komunie..
Ja bym sie tam z nimi nie patyczkował..

xkxtx [ KBR ]
scigall ---------> co ty gadasz ?? jakie pozostałości po komunie ?? to zabytki które mają ok 100 lat

Sayet [ White Star Soldier ]
xkxtx>>>> tak??? jak to sobie wyobrazasz wejscia na stadion zaraz za bramkami???? niezłe jaja by były....
scigall>>>>ja tez bym tak zrobił..... ale teraz wisła cos zle zrobi i niedostanie 21 mln.....
xkxtx [ KBR ]
Sayet -------------> wyobrażam to sobie ale ni9e napisze ci jak to jest ani nie narysije w paint-cie tego
scigall [ Konsul ]
xkxtx >>> a tak mi sie powiedziało..;) czyli mowisz, ze sto lat.. no to wlasnie, 100 lat sie kurzyły - starczy im.. wyburzyc trzeba je!
Sayet >>> a czemu mowisz, ze nie bedzie wspolnego stadionu!? przeciez majchrowski juz podjał ostateczną decyzje, ze bedzie Arena Krakow na ktorej grac bedzie zarowno Wisla jak i cracovia...

Sayet [ White Star Soldier ]
szkoda. juz myslałem ze odkryje jakiegos picasso....:)

Sayet [ White Star Soldier ]
scigall>>>>> była informacja ze niebedzie areny. pszukaj gdzies w watkach było...

xkxtx [ KBR ]
scigall ---------> no gdzieś mówią że cracowia osobno a wisła osobno a gdzie indziej mówią że jeden stadion
scigall --------->sto lat to zabytek musi sie już sam rozwalić

Sayet [ White Star Soldier ]
hehehehehhe;)))))) sam z pomoca czyjas.....

xkxtx [ KBR ]
sorry żle wyżej napisałem gdzieś ma to ze 60-70 lat
xkxtx [ KBR ]
oto on regulamin ten ktory widzieliście wyżej ------------------>

Sayet [ White Star Soldier ]
ale moze lepiej bedzie ze mozna zalozyc nowa watek po przekroczeniu starego 150 postow...

xkxtx [ KBR ]
Sayet ------> napisałem tak bo nie zmnieniałem starej wersji regulaminu uzupełnie go za 3-4 dni

Sayet [ White Star Soldier ]
uff. no to lux

scigall [ Konsul ]
no xkxtx dobra robota. Brawa za regulamin.. teraz tylko trzeba reklamowac nasz klubik, zeby sie rozrastał i rozrastał....
Sayet [ White Star Soldier ]
hmm..... moze załozymy kanał kibicow wisły na ircu??
scigall [ Konsul ]
Spokojnie Sayet, wszystko w swoim czasie... Wiem, ze masz ambitne plany zwiazane z działalnością na rzecz naszej ukochanej Wisełki (tak jak my wszyscy), ale na razie trzeba propagować nasz IKF Wisły Kraków. Zeby tak z 200 postów miał minimum. Wtedy przejdziemy na IRC'a;)
scigall [ Konsul ]
Wisełka !!!

xkxtx [ KBR ]
nie nasyłajcie tylu zdjęć bo jak bedzie ze 120 postów to ledwo bedzie sie to włączało
Sayet ------------> dobry pomysł z tym IRQ-iem

xkxtx [ KBR ]
aktualna lista Wisłaków na naszym wątku :
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.xKx
4.Khelben
5.scigall
6.Pszczoła
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur

xkxtx [ KBR ]
Dzisiaj rano pierwszy......
Dzisiaj o godzinie 11:00 pierwszy trening w nowym roku odbędzie drużyna rezerw. Podopieczni Antoniego Szymanowskiego rozpoczynają tym samym przygotowania do rundy rewanżowej trzeciej ligi. Być może na zajęciach pojawią się zawodnicy przymierzani do drugiej drużyny Wisły.
więcej na

xkxtx [ KBR ]
chłopaki zarąbista strona o piłce nożnej wszystkie polskie ligi 1,2,3,4, ligi okręgowe herby klubów ooo rozbolała mnie głowa ide spać ----------------->

scigall [ Konsul ]
Czesc Wislacy! kolejny dzien pod Wislacka bandera rozpoczety... ;)
MISTRZ MISTRZ ......... NASZ TS !!!

xkxtx [ KBR ]
scigall ------------> dzień jest już w połowie

xkxtx [ KBR ]
jedno mnie tylko dziwi czemu xKx tu nie pisze ??

xkxtx [ KBR ]
pomysł z internetowym klubem Wisły Kraków niewypalił trzeba bedzie pomyślec o czym innym

Sayet [ White Star Soldier ]
niee. to dobry pomysł tylko tu niema kibicow wisłyyyyyy.

scigall [ Konsul ]
Sayet >>> nieprawda! ja jestem...;)

Sayet [ White Star Soldier ]
o brawo jush nie legionista. no jest nas 4 czy 5 ale to nic....... jakos bedzie wiecej.badzmy dobrej mysli....
xKx [ CLINIC ]
FC INTERNAZIONALE !
Sayet [ White Star Soldier ]
xKx>>>>>>> wez sie niegas...... chłopie
aktualna lista Wisłaków na naszym wątku :
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.Khelben
4.scigall
5.Pszczoła
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur
3.xx
Sayet [ White Star Soldier ]
sorki:
aktualna lista Wisłaków na naszym wątku :
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.Khelben
4.scigall
5.Pszczoła
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur
3.xKx

xKx [ CLINIC ]
Przepraszam bardzo ja nie jestem fanem LEGII !! Jak coś to WIDZEW !
aktualna lista Wisłaków na naszym wątku :
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.Khelben
4.scigall
5.Pszczoła
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur
Przyjaciele Wiślaków!
1.xKx (WIDZEW)

Sayet [ White Star Soldier ]
aha to spox.
xKx [ CLINIC ]
<-------------- Sayet

xKx [ CLINIC ]
Sorki :)
<------------------------------------- Sayet
Sayet [ White Star Soldier ]
co??

xKx [ CLINIC ]
Sayet --- > lol

xkxtx [ KBR ]
sorki za to z ta synaturką
<--------------
Sayet [ White Star Soldier ]
aaaaaaaaaa no to wszystko jasne...

xkxtx [ KBR ]
zróbmny nową listę
Najlepsze strony o Wiśle :
1.www.wislakrakow.pl
Sayet [ White Star Soldier ]
Najlepsze strony o Wiśle :
1.www.wislakrakow.pl
2.www.wislalive.com

xkxtx [ KBR ]
sorki bła :
1.www.wislakrakow.com
2.www.wislalive.com
sorki za dopisywanie się ale chyba w karczmach wolno !
Sayet [ White Star Soldier ]
nom . ale jak sie Soul wkurzy
scigall [ Konsul ]
Widzew!..Widzew!..Łódzki Widzew!............. Ja tej qrvy nienawidze !!!
Ave TS TS TS!!!
Sayet [ White Star Soldier ]
scigall>>>>>>> opamietaj sie(buhahahhahaha)

Qba19 [ Junior WRC ]
Kibice Wisły Kraków :
1.xkxtx
2.Sayet
3.Khelben
4.scigall
5.Pszczoła
6.Qba19
Antywiślaki (Kibice Legi?)
1.kamil210
2.Garbizaur
Przyjaciele Wiślaków!
1.xKx (WIDZEW)
P.S. tu na forum jest więcej Wiślaków... tylko się nie chwalą ;)

Sayet [ White Star Soldier ]
Qba19>>> wszystko bedzie ok jak jeszcze sygnaturke zmienisz...

Qba19 [ Junior WRC ]
A co Ci w niej nie odpowiada? ;)
Może kiedyś na meczyku na Reymonta zrobimy spotkanie GOL'asów? :)
scigall [ Konsul ]
ciekawe czy kalu stawi sie w lutym na pierwszych treningach ...?
Sayet [ White Star Soldier ]
Qba19>>>>>> jush moze byc
scigall>>>>>> ach te marzenia:D

scigall [ Konsul ]
Qba19 >>> całkiem dobry pomysł - o wiem! i moze jeszcze swoja flage specjalna zrobimy typu "Wiśl@ckie Gol'asy" ;) hehe

xkxtx [ KBR ]
no wiesz są zawsze dwa rozwiązania : stawi się albo sie nioe stawi
ale znając kalego to on by wybrał grzać łae w Wisle lub być ''chłopcem od wody'' ale w Wiśle wogóle niegrać tylko gońić za kaśa w Ajax-sie
Olej [ Konsul ]
czemu Legioniści mają być od razu antywiślakami?

scigall [ Konsul ]
Olej >>> A czemu murzyni mają być od razu czarnymi? ;)

xkxtx [ KBR ]
a kim jak u mnie w szkole są z tego powodu ''ustawki'' po szkole (nie zawsze) że my jesteśmy wiślakami a inni kibicami legi

Qba19 [ Junior WRC ]
Heh... tak flage :)
Ale spotkanie na meczu w przerwie to jest nieglupi pomysł... chyba że będziemy mieć inne sektory :P
scigall [ Konsul ]
xkxtx >>> mozesz powtorzyc ostatnia odpowiedz bo nie zajarzyłem o co ci chodzi..
Sayet [ White Star Soldier ]
ehh. po kiego sie tu wpisuja kibice legii z głupimi textami...

scigall [ Konsul ]
Sayet >>> jacy kibice takie texty..;)

xkxtx [ KBR ]
co oni sie wpisują do naszych watków to my do ich

Sayet [ White Star Soldier ]
noo scigall takimi postami coraz bardziej zyskujesz moje zaufanie...:))

xkxtx [ KBR ]
chłopaki 3majcie sie i siema odchodze od kompurea oo
scigall [ Konsul ]
no 3mka xkxtx
Olej [ Konsul ]
scigall ---->i kto to mówi tu cytat, jakbys nie poznawał to jest twoja błyskotliwa wypowiedz : "Czesc. Jezdem legionizdom. Malym ale ziawse. Koham moj warsafski klubik i hociarz grajom tam sami jugolle, to legia w mojim sercu.. Wiem jednak ze wisla krakuff jednak silniejsa od nas jest, dlatego bijemy poklony Wisełce !"
scigall [ Konsul ]
Olej >> to byl joke, taka ironia - ja kocham tylko Wiselke, ale widze, ze nie zajarzyles dowcipu warszawska shmato
Olej [ Konsul ]
jezeli juz rozmawiasz ze mna to nie uzywaj obrazliwych słów, szmato mozesz do czlonków swojej rodziny albo znajomych mówić a do mnie gnoju się zwracaj z szacunkiem z jakim ja się zwracam do ciebie, jak cie mama nie nauczyła kultury to ćwoku ją o to poproś, narazie

scigall [ Konsul ]
no! nareszcie jakas akcja!! ;) - Olej >>> spierd...ee...masz racje, odnosmy sie do siebie kulturalnie - wiec, odejdz stad i idz na swoje forum, bo nie jestes tu mile widziany..
Ave TS!
Qba19 [ Junior WRC ]
scigall -> przesadzasz!!

milys [ spamer ]
a co to jest ta wisla krakow ... jakas trzecioligowa druzyna podworkowa :P

milys [ spamer ]
wydaje mi sie ze graja razem z legia warszawa w tej lidze
xkxtx [ KBR ]
milys ----------> co to za klub legia warszawa ?? wiesz nawet nie spotkałem sie z traka nazwą ? a już wiem to pewnie wasza drużyna podwórkowa co nie sayet !. A tak na serio mylis Wisła Kraków to mistrz jesieni 10 krotny mistrz polski
chłopcy zamykamy przenosimy się do innego lokalu link poniżej