GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: CMBO/BB/AK a Mandrake Linux 9.1

02.01.2004
12:47
[1]

iNfiNity! [ Senator ]

Forum CM: CMBO/BB/AK a Mandrake Linux 9.1

Przymierzam się do zainstalowania Mandraka, więc pytanie czy CM chodzi pod nim??

Pozdrawiam
Łukasz

02.01.2004
13:05
[2]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Raczej nie, z tego co wiem CM-y nie chodza defaultowo pod linuxem, ale ja keidyś odpaliłem cmbo na SUSE Linux, z emulatorem wine...
Ale tylko raz i gra kiepsko chodizła, ale to był rok temu, jak uda ci się Wine skofigurowąc sessownie (nwoego wine'a) to cm powinno pójsć.

02.01.2004
14:25
[3]

iNfiNity! [ Senator ]

Izabelin --> A nie ma jakiś emulatorów aplikacji z wina pod pingwinka?

02.01.2004
14:26
[4]

iNfiNity! [ Senator ]

Izabelin - O kurde sorki nie przeczytałem dokładnie. Zobacze jak uda mi się skonfigurować do Ci powiem.

02.01.2004
15:15
[5]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

No własnie nazwya się "wine":) (tzn windows emulator;)

02.01.2004
15:27
[6]

iNfiNity! [ Senator ]

Izabelin --> Domyśliłem się:D

05.01.2004
11:08
smile
[7]

JOY [ Generaďż˝ ]

iNfini --> No i jak próbowałeś bo sam jestem ciekaw ...

05.01.2004
11:10
[8]

iNfiNity! [ Senator ]

JOY --> Nie mam za bardzo teraz czasu. Szkoła i w ogóle...walcze o oceny na półrocze. Ale obiecuję, że zrobię na ferie, które zaczynają się w następny piatek (nie ten co będzie teraz)

05.01.2004
14:36
[9]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

UWAGA UWAGA!!!
Razem z SUSE linux 9.0 (bede miał do konca tygodnia) przychodzi płatny (ale dodany do SUSE bezpłatnie:) emulator windowsa i directX o nazwie WineX
Chodzą pod nim takie gry jak max payne, Flashpoint, ił-2, silent hunter 2, civ3, i pewnie combat mission bedzie chodzić też;)!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.