iNfiNity! [ Senator ]
Forum CM: CMBO/BB/AK a Mandrake Linux 9.1
Przymierzam się do zainstalowania Mandraka, więc pytanie czy CM chodzi pod nim??
Pozdrawiam
Łukasz
von Izabelin [ Luftgangsta ]
Raczej nie, z tego co wiem CM-y nie chodza defaultowo pod linuxem, ale ja keidyś odpaliłem cmbo na SUSE Linux, z emulatorem wine...
Ale tylko raz i gra kiepsko chodizła, ale to był rok temu, jak uda ci się Wine skofigurowąc sessownie (nwoego wine'a) to cm powinno pójsć.
iNfiNity! [ Senator ]
Izabelin --> A nie ma jakiś emulatorów aplikacji z wina pod pingwinka?
iNfiNity! [ Senator ]
Izabelin - O kurde sorki nie przeczytałem dokładnie. Zobacze jak uda mi się skonfigurować do Ci powiem.
von Izabelin [ Luftgangsta ]
No własnie nazwya się "wine":) (tzn windows emulator;)
iNfiNity! [ Senator ]
Izabelin --> Domyśliłem się:D

JOY [ Generaďż˝ ]
iNfini --> No i jak próbowałeś bo sam jestem ciekaw ...
iNfiNity! [ Senator ]
JOY --> Nie mam za bardzo teraz czasu. Szkoła i w ogóle...walcze o oceny na półrocze. Ale obiecuję, że zrobię na ferie, które zaczynają się w następny piatek (nie ten co będzie teraz)
von Izabelin [ Luftgangsta ]
UWAGA UWAGA!!!
Razem z SUSE linux 9.0 (bede miał do konca tygodnia) przychodzi płatny (ale dodany do SUSE bezpłatnie:) emulator windowsa i directX o nazwie WineX
Chodzą pod nim takie gry jak max payne, Flashpoint, ił-2, silent hunter 2, civ3, i pewnie combat mission bedzie chodzić też;)!!!!