GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

łopata

02.01.2004
12:41
smile
[1]

Ubup [ Junior ]

łopata

Cześć jestem nowy i mam problem w grze Arcanum!
Pytanie brzmi:
Jak mam posługiwać się łopatą (np. do wykopania grobu no i wogóle),gdzie ja mam umieścić i jak mogę się nią posługiwać?

02.01.2004
12:43
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

przecież juz ci ktoś odpowiedział, zobacz tu :

02.01.2004
12:43
smile
[3]

BukE [ Majster ]

Wbijasz w ziemie.
Dociskasz nogą lub rękoma.
Podwazasz by nabrac blebe.
Wyciagasz.
Zamach na prawo [opróznasz].
I od nowa..

02.01.2004
12:45
smile
[4]

Madtrackus [ spamer ]

Soul - ZBANUJ GO !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.