
Ubup [ Junior ]
łopata
Cześć jestem nowy i mam problem w grze Arcanum!
Pytanie brzmi:
Jak mam posługiwać się łopatą (np. do wykopania grobu no i wogóle),gdzie ja mam umieścić i jak mogę się nią posługiwać?
Soulcatcher [ Prefekt ]
przecież juz ci ktoś odpowiedział, zobacz tu :

BukE [ Majster ]
Wbijasz w ziemie.
Dociskasz nogą lub rękoma.
Podwazasz by nabrac blebe.
Wyciagasz.
Zamach na prawo [opróznasz].
I od nowa..

Madtrackus [ spamer ]
Soul - ZBANUJ GO !