GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skąd ściągnąć CloneCD 4.2.0.2?

02.01.2004
02:40
smile
[1]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Skąd ściągnąć CloneCD 4.2.0.2?

Skąd ściągnąć CloneCD 4.2.0.2? Szukam w google i nie mogę znaleźć. Podobno to jest najnowsza wersja a google znajduje mi jakiś inne (np.4.3 lub 4.4)

02.01.2004
03:14
[2]

draczeek [ Konsul ]

Skorzystaj czasami z INNEJ wyszukiwarki. :)

Link:

02.01.2004
05:32
[3]

DiMiTRiH [ Junior ]

no dziwne, ze akurat 4.2.0.2 szukasz :P Jesli nie sprawilo by Ci to problemu to mozesz mi powiedziec na co ci az tak archaiczna wersja ?

02.01.2004
14:21
[4]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

A może być nowsza np.:CloneCD4319 masz poniżej linka jest to pierwesza strona jaka wyświetliła mi się na www.wp.pl jak wpisałem clonecd. To nie takie trudne.
Chyba, ze uwziąłeś się na clona 4202 a to możliwe ponieważ on ma bardzo fajny wirtualny cd rom.
Jak tak to ci jeszcze poszukam

02.01.2004
14:26
smile
[5]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Kaj-oj >>> nie tylko w tej nowej wersji nie widze tworzenia wirtualnych dysków

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.