
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Skąd ściągnąć CloneCD 4.2.0.2?
Skąd ściągnąć CloneCD 4.2.0.2? Szukam w google i nie mogę znaleźć. Podobno to jest najnowsza wersja a google znajduje mi jakiś inne (np.4.3 lub 4.4)
draczeek [ Konsul ]
Skorzystaj czasami z INNEJ wyszukiwarki. :)
Link:
DiMiTRiH [ Junior ]
no dziwne, ze akurat 4.2.0.2 szukasz :P Jesli nie sprawilo by Ci to problemu to mozesz mi powiedziec na co ci az tak archaiczna wersja ?
Kaj-oj [ Pretorianin ]
A może być nowsza np.:CloneCD4319 masz poniżej linka jest to pierwesza strona jaka wyświetliła mi się na www.wp.pl jak wpisałem clonecd. To nie takie trudne.
Chyba, ze uwziąłeś się na clona 4202 a to możliwe ponieważ on ma bardzo fajny wirtualny cd rom.
Jak tak to ci jeszcze poszukam

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Kaj-oj >>> nie tylko w tej nowej wersji nie widze tworzenia wirtualnych dysków