
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Jak stworzyć wirtualny dysk? HELP!!!
Jak stworzyć wirtualny dysk? Koledzy mi mówili że CloneCD wersja 4.3.1.9 PL i tam jest tylko opcja tworzenia obrazu płyty do pliku a ja chcę mieć wirtualny dysk (np. koledzi mi też mówili że beż napędu DVD można oglądać filmy DVD na wirtualnym dysku) HELP!!!
Loczek [ Senator ]
Klikasz prawym przyciskiem na ikonke w trayu (jesli nie ma musisz dodac do autostartu), klikasz "wirtualny napęd CD" i wybierasz ile napędów chcesz :]
pozdrawiam
Big Money [ Senator ]
Zainstaluj sobie Deamon Tools bo chyba jest prostsze w obsłudze.

Big Money [ Senator ]
Daemon Tools nie Deamon :)

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Loczek >>> Którą masz wersję bo takiej opcji to u mnie nie ma (chyba ściągnąłem jakigoś @%@^)

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Big Money >>> A to cos podobnego do CloneCD?
Loczek [ Senator ]
4.2