GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak stworzyć wirtualny dysk? HELP!!!

02.01.2004
01:35
smile
[1]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Jak stworzyć wirtualny dysk? HELP!!!

Jak stworzyć wirtualny dysk? Koledzy mi mówili że CloneCD wersja 4.3.1.9 PL i tam jest tylko opcja tworzenia obrazu płyty do pliku a ja chcę mieć wirtualny dysk (np. koledzi mi też mówili że beż napędu DVD można oglądać filmy DVD na wirtualnym dysku) HELP!!!

02.01.2004
01:49
[2]

Loczek [ Senator ]

Klikasz prawym przyciskiem na ikonke w trayu (jesli nie ma musisz dodac do autostartu), klikasz "wirtualny napęd CD" i wybierasz ile napędów chcesz :]

pozdrawiam

02.01.2004
01:50
[3]

Big Money [ Senator ]

Zainstaluj sobie Deamon Tools bo chyba jest prostsze w obsłudze.

02.01.2004
01:51
smile
[4]

Big Money [ Senator ]

Daemon Tools nie Deamon :)

02.01.2004
01:52
smile
[5]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Loczek >>> Którą masz wersję bo takiej opcji to u mnie nie ma (chyba ściągnąłem jakigoś @%@^)

02.01.2004
01:54
smile
[6]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Big Money >>> A to cos podobnego do CloneCD?

02.01.2004
01:55
[7]

Loczek [ Senator ]

4.2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.