GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kraki do poslkich wersji

01.01.2004
22:31
smile
[1]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Kraki do poslkich wersji

No wlasnie mam pytanie do Was, piratow :) skad bierzecie kraki do poslkich wersji gier ? :)

01.01.2004
22:33
[2]

.Jacek 99. [ Senator ]

Rok na forum i brak chocby elementarnej znajomosci regulaminu?...

ehh

01.01.2004
22:34
[3]

Kune [ TYCHY ]

daj mail i sie dowiesz.... pozatym jakbys mial chodz troche oleju w glowie to jest cos takiego jak google...

01.01.2004
22:34
smile
[4]

Verminus [ Prefekt ]

Go to hell!!

01.01.2004
22:39
[5]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

Ja pier**le , przeceiz jak sie sciaga PL giere z neta to na cd mam cracka , ehhh

01.01.2004
22:41
smile
[6]

Dayton [ Generaďż˝ ]

SPROSTOWANIE
brak znajomosci jak brak, ja tylko pytam skad ?? nie musi byc konkretnie tylko po prostu zapytauje z czystej ciekawosci bo mnie to ostatnio zafrapowalo jak stalismy z kumplem w sklepie i zastanwialismy sie nad wormsami - ale nie chcielismy za cholere poslkich tylko angielskie - bo poskie sa strasznie zenujaco spolszczone i wtedy cos kumpel zacza nawijac o przegrywaniu i sie zaczelismy zastanawiac jak to ludzie przegrywajaito skad biora kraki i czy woguel sa takowe. nie zadalem puytanie w rodzaju "skad sciagne kraka do ...." albo "gdzie znajde poslkie kraki ???" i nie chodzilo mi o to co zrozumieliscie moze moja wina zle napislaem sory, moja wina moglem na poczatku wiecej napisac zeby bylo jasno :)

01.01.2004
22:42
smile
[7]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

z internetu

01.01.2004
22:51
smile
[8]

sapri [ ]

Przecież zanim ktoś spolszczy grę to mijaja 2 miechy, więc każdy kto nie zamierzał orginału kupić już ją przeszedł :)
Jeśli chodzi o polskie produkcje, to pewnie są tak marnie zabezpieczone że nawet cracka nie potrzeba :)

01.01.2004
23:23
smile
[9]

oksza [ Senator ]

-rozkracz się, Marysiu
-kra,kra

02.01.2004
00:03
smile
[10]

volve16 [ Konsul ]

Hehe prawie ze spadlem z krzesla jak przeczytalem tytul:"krak". Wielkie <lol> dla tego pana:)))

02.01.2004
00:58
smile
[11]

Globus [ Generaďż˝ ]

oksza -> widze ze po zdetonowaniu odkurzacza w domu humor ci sie poprawil

02.01.2004
02:25
[12]

Dayton [ Generaďż˝ ]

volve16 -->> jak jestes taki madry pan to wpisz sobie w poslkiej wyszukiwarce krak to zobaczysz jak opisuja to na poskich stonach

02.01.2004
06:25
[13]

SULIK [ olewam zasady ]

ogolnie

programy p2p

jezli image jest dobrze zrobiony to nie trzeba kraka

ale skad sa nim trafia do netu - to juz nie wiem :)

(ofcorz mowielem o gierkach)

02.01.2004
09:59
[14]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Dayton --> Sami piszą. Dla średnio obeznanego programisty to kilka minut roboty. Kumpel czasem sam je robi, jak mu się nie chce szukać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.