
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
"Pod Rozbrykanym Nazgulem" witamy w Nowy Rok - wersja 432
"A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”
Leniwie nuciłeś starą pieśń i tu przyniosły Cię nogi.
Nie wiesz jak tu dotarłeś, nie wiesz, jaki to czas i kraje,
A karczm się widzi tak wiele, gdy się przez życie wędruje.
Stoły stoją puste, siatkę tworzą w drewnie rys tysiące,
Wiatr w kaganku świszczy, a w kominku leżą drwa stygnące.
Gollum jakiś markotny, okiem w Twą stronę tęsknie błyska,
Zwykle w karczmie o poranku, pustką świeci jego miska.
Pomyślisz - tu nic się nie dzieje, tu nie spotkasz człowieka,
Nim kaptur naciągniesz, wyjdziesz, usiądź przy stole, poczekaj.
Przyjdą inni skoro Anor do horyzontu się zbliży,
Puchar wino wypełni, gwar rozmów powietrze ożywi.
Pusta miska Golluma zadźwięczy, gdy wrzucisz Skarb skromny:
Rybę w srebrzystych łuskach albo suchar niedojedzony.
Rozmowy rozpoczną się różne, włącz się w którą zapragniesz:
O piwie, o smokach, broni, o dziejach Śródziemia również.
Zobaczysz tu wiele dziwadeł, istot wybór szeroki:
Ludzie, Krasnoludy, wampiry i Elfy Pięknookie.
Wędrowców, kapłanów i bardów, mądrali i statsiarzy,
Wybieraj, przebieraj, ktokolwiek tylko Ci się zamarzy.
To FoXXXMagda, w swej elfiej mowie Pellamerethiel zwana,
Która dawno, dawno temu tę karczmę ufundowała,
Historię Śródziemia powie, ma wiedzę swej rasy godną.
A najpiękniejsza kami przywita Cię słowem pogodnym.
Z Vilyą pomówisz o sztuce, ambitne są to tematy,
Inna sprawa - to sztuka parzenia kawy i herbaty.
Miła nam Elfka sarenka rozmyśla o sensie życia,
Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia.
Sprytna Półelfka martusi_a i Meeyka - smoków treserka,
To chyba wszystkie bywające w naszej karczmie dziewczęta.
Barman o smoczym imieniu to Drak'kan, miłośnik piwa,
A gofer, ten, który je warzy, w piwniczce się zaszywa.
Cokolwiek blady wampir Spooke przychodzi wkrótce po zmroku,
Błyskając długimi kłami, skupia się na szklance soku.
Bywa, że przyjdzie i mati, Drow małomówny i skryty,
A Looz^, Gondorczyk prawdziwy, nie zadaje głupich pytań.
Iarwain Ben-Adar o wystrój i nastrój karczmy się troszczy,
A topór krasnoluda Jolo raczej przyjaźnie błyszczy.
Arahno mówi, że lubi pająki, człek tajemniczy,
Zapewne w ciemnych lasach Mirkwood nigdy nie był leśniczym.
Wiedźmin - krasnolud Paudyn piwem w kącie się delektuje,
Jednak wkrótce swym ostrzem potworów krwi zasmakuje.
Wpada tu z miną groźną Mysza - szef patrolu orczego,
Ale to Ork po naszej stronie, więc bać się nie ma czego.
I to mniej więcej wszyscy, więc wybór masz chyba dość duży?
Zamów kufel piwa z Bree, odpocznij po trudach podróży,
Rozgość się i rozluźnij, i nie przejmuj się niczym w ogóle:
Miłej uczty życzy ekipa „Pod Rozbrykanym Nazgulem”.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Twarze... twarze...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Menu by Vilya
PS.HOF oczywiście by hugo...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wnętrze by Drak`kan

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
wnętrze I by Iarwain

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wnętrze II by Iarwain

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Piwo by Paudyn :PP

Ezrael [ Very Impotent Person ]
Kurcze, ja się jednak źle prowadzę ;)

Ezrael [ Very Impotent Person ]
Żyjecie???....
???

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zyjemy!!!...
!!!

Gilmar [ Easy Rider ]
Witajcie Nazgulowcy!
Co za pytanie..... pewnie, że tak !!!

Ezrael [ Very Impotent Person ]
AAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
czyt. [AAAAAAAAAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]
;)

martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]
Cierpię na bezsenność...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja po przespaniu całego dnia, również :)
Może teraz mi się uda :)
Branoc :)
PS. Ezrael ::::>
Nie wiem, co bierzesz, ale też to chcę ;>
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witajcie Kochane Nazgulątka!!!
Jeszcze mieliście siłę w nocy przy komputerze balować?? Ooooooooooo..........
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Wpadnę póżniej... jak ktoś się pojawi:P:P
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witajcie Nazgule!
Ludzie jak wy możecie o 3-4 w nocy siedzieć przy kompie - to nienormalne jest - o takich godzinach się śpi.

Gilmar [ Easy Rider ]
Witajcie Nazgulowcy!
Pirix -----------> a 2 w nocy??? Mieści się jeszcze w granicach normalności, czy juz nie...????
Hahahahahahhahahahha!!!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witajcie Kochane Nazgulki po raz drugi!!!
Pirix--> Po raz pierwszy przyznaję Ci rację:P:P
Gilmar--> O2 w nocy też się śpi... przynajmniej nie którzy śpią:P:P

Gilmar [ Easy Rider ]
Avi -----------> więcej tolerancji.... ludzie dzielą się na ranne ptaszki i sowy. Mnie bliżej do sowy...
Zaraz, zaraz, jak Ty mozesz funkcjonować jako wampir, skoro śpisz w nocy...???

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Gilmar----->nie druga w nocy to też jest noc, podobnie jak pierwsza w nocy. Ja moge zrozumieć tak do okolic północy, ale później to pomimo starań niepotrafie.
Avi------->a widzisz, ze mną też można się zgadzać:P:P

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Paudyn------>nie żebym się czepiał, ale chyba jest błąd w tytule wątku:)
Chyba miało być: Witamy w Nowym Roku:)
nie czasem??
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> No widzisz... popsułeś mi plany... No ale teraz już zapużno więc mogę powiedzieć o co chodzi... Chciałam trochę poobserwować kto jest dla mnie nie miły, albo mnie troszke wkurza... potem poczekac ażbędzie spał i do niego zastukać.... ale teraz już za pużno... i tak bym nikogo nie skrzywdziła teraz bo wszyscy są mili i nawet nie wkurzający... a teraz juz wiem, że pół- elfy eż potrafią być bystre:P:P:P
Pirix--> No teraz już wiem.... ale sie zastanawiem czemu wczesniej nie zrobiłeś czegoś, żeby m się o tym przekonała... tylko jest problem- w nocy śpią ludzie, elfy, pół- elfy, krasnoludy, a czasem orki i gobliny:P:P
Po co mówiłeś, że jest błąd?? Uprościłeś pracę el fowi... tylko nie wiem w jaki sposób zamierza się teraz czepiać....:D:D:D

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi------->w czym jest problem? A el f znajdzie coś żeby się poczepiać:P:P:P W ostateczności może potwierdzić moje słowa:P:P:P:P:P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> A nu fakśtycznie... nu ale ja juz się boję na samą myśl, że będzie się czegoś czepiać... jeszcze chwilka, a będę się jego bała...:P:P

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi------>dlaczego ty się boisz el fa - przecież on nic złego nie robi - on się tylko czepia:P:P:P:P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> Ja nie mówie, że się go boję... mówię, że się boję tego jego czepiania się... i że pewnie kiedys jego zacznę się bać....:P:P ale już wiem co powiedzieć jak sie zacznie znów czepiać

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi---->pozwól, że trochę pocytuje.
" Ja nie mówie, że się (...) boję"
" mówię, że się boję"
To są dwa cytaty z twojej wypowiedzi - jak to skomentujesz? To w końcu się boisz, czy nie?
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> A może Ty nie czytasz do końca?? Moje cytaty w pełni: " Janie mówię, że się go boję" i " mówię, że się boję tego jego czepiania" Teraz lepiej??

Vilya [ Wilczyca Stepowa ]
Witajcie w nowym roku! Wszystkim karczmiarzom życzę wszystkiego naj (powtarzam się) i chciałam się tylko pochwalić , że spędziłam piękne 2 i pół dnia w maleńkiej wiosce Łówczy na Roztoczu. Grupa znajomych o montypythonowskim poczuciu humoru, trochę wódki, duuuużo śniegu w pierwszy dzień stycznia... czyż można lepiej pożegnać stary i przywitać nowy rok?
pozdrawiam

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Vilya-------->witaj
Avi------->jak byś nie zauważyła to zastosowałem małe cięcie:)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Vilya--> Witaj!! Gdybym była troszkę bardziej "normalna" to bum Ci zazdrościła... ale nistety...:P:P
Pirix--> Tak, ale mi chodzi o to, że chciałeś to przedstawić w ten sposób, że boję się i nie boję się w tym samym czsie... tak przynajmniej to wyglądało...

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi------>to wyglądało tak jak miało wyglądać. Chodziło mi o to, że z twoich wypowiedzi można wywnioskować twoje niezdecydowanie:) Jak tak piszesz to wystarczy jedno cięcie aby zmienić sens Twojej wypowiedzi:P:P:P:P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirox--> osh Ty... może i masz rację, ale jak mogę być zdecydowana w takim przygnębieniu?? Zresztą po co ja to mówię...

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi------->jakim znowu przygnębieniu, o czym ty znowu gadasz?
I dlaczego przekręciłaś moją ksywke??
Nie żebym się czepiał, ale...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> W normalnym przygnębieniu... ale mi się powoli samopoczucie poprawia...:-) Przepraszam nie chciałam... Nie czepiasz się mi też by to troszkę przeszkadzało...:)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi------->ale na przygnębienie są sposoby, zrtesztą piszesz, że Ci już humor wraca to dobrze.
Ale jakby coś to mały żarcik:
Przychodzi facet do sklepu i pyta:
-Macie jakiś trudne puzzle?
-Mamy. Może być pustynia - 500 części?
-Nie! To na pięć minut. Może coś cięższego?
-No a np. ocean - 1500 części?
-Łee, 10 minut!
-No to najtrudniejszy zestaw - niebo nocą 2500 części!
-Niee!!! Naprawde nie macie nic trudniejszego??? Może być trójwymiar...
-Niech Pan idzie do piekarni po bułke tartą i poskłada sobie z niej rogalik...
Albo odszukaj sobie wątek o dowcipach:)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> a znasz:
Dwie blondynki oglądają mecz w telewizji.Jedna
drużyna ma rzut karny. Gdy puszczają powtórkę
jedna mówi:
-Patrz, strzela jeszcze raz!!
A na to druga:
-No co ty. Widać, że nie trafi. Zobacz jak wolno
biegnie!!

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi---------->a to:
Blondynka ogląda mecz.
Po meczu mąż, który był w pracy - nie widział meczu - pyta:
-Jaki był wynik?
-2:0
-A kto strzelił? - pyta mąż
-Pierwszą ta nie wiem, a drugą jakiś Replay. - odpowiada blondynka
A twojego nie znałem.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> Dobre!! A znasz to:
Idzie blondynka i brunetka.
Odzywa sie brunetka:
- Patrz zdechły ptak !
A blondynka patrzy w górę:
- Gdzie ???
A tak a propos jestem ciemną blondyną (tylko proszę bez takich docinków jak: "nie dość, że blondynka, to jeszcze ciemna")

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi----->znam, a tak swoją drogą to to nie jest wątek o dowcipach:)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> UPS!!!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Ja już znikam!!!
sarenka [ Senator ]
Witam wszystkich, co u Was słychac... dzisiaj czuje sie juz lepiej bo sie wyspałam:P ja chciałam powiedziec, ze ja jestem blondynką, i nie za bardzo lubię takie kawały bo sie czuje glupsz niz jestem:P

el f [ RONIN-SARMATA ]
Dzień dobry, wreszcie w domciu :-)D
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi---->żegnam
sarenka----->witam! Wybacz kawaly, ale o blondynkach zaczeła opowiadać blondynka. Jeśli Cię uraziły to ze swojej strony Cię przepraszam. I nie bierz ich tak na poważnie - to przecież żarty.
sarenka [ Senator ]
el f[ik] -> witaj, dawno sie nie widzielismy, a w tym roku na pewno nie:P

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
el f------>witamy
sarenka [ Senator ]
Pirix ->taka z niej blondynka jak ze mnie ruda, ale niech jej bedzie:P nie urazily mnie, ale nie przepadam za nimi [ja w ogole nie lubie zartów] wiem wiem inna jestem

el f [ RONIN-SARMATA ]
Heh, w tym roku... dopiero co dojechałem do domu :-)D
sarenka [ Senator ]
El f[ik] - > A gdzie pan bywał w takim znaczących dniach jak sylwester i nowy rok?

el f [ RONIN-SARMATA ]
Sarenka
Sylwester nad morzem - w Ustce :-)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
sarenka----->ja podałem za jej słowami - w szczegóły nie wnikam. Nie lubisz żartów - wybacz, ale... dziwna jesteś.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Heyka!!
Wpadam tylko na chwilkę!!
sarenka--> Ja nie mówiłam, że jestem naruralną blondynką tylko ciemną (bez docinków typu: "Nie dość, że blondynka to jeszcze ciemna"), a Ty jak byłaś młodsza byłaś ruda:P:P
Pirix--> Dopiero teraz się zorientowałeś, że ona jest dziwna??
el fik--> I czego sie teraz będziedziesz czepiał??

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi----->owszem teraz się zorientowałem. Jej wcześniejsze wypowiedzi o tym nie świadczyły. A prywate mogłybyście załatwić przez gg. A el fik przyczepi się choćby tramwaju:P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> A nie tylko tramwaju:P:P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> Nie tylko przez gg może przecież do mnie przyjść, albo ja do niej:P:P

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi---->tramwaj to był przykład jakiejś rzeczy, której można się przyczepić - najlepiej linia 0:P:P:P:P:P:P .... Co do drugiego posta to sama widzisz, że są lepsze sposoby załatwiania prywaty niż omawianie tego na forum:P:P:P:P:P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> Ja wiem, że ten tramwaj był pprzykładem, ale takim chamskim, bo el f prosil, żeby tak nie mówić:P:P ALe ona nie chce przyjść:PP
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Ja już musze znikać, bo sie siły starsze do komputera pchają i chyba już dzisiaj nie wrócę, więc:
DOBRANOC
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cza się pożegnać.
Dobranoc Nazgule! Spokojnej nocy i miłych snów!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Właśnie jestem po seansie trzeciej części Władcy Pierścieni. Film jest robi spore wrażenie, ale faktycznie jest zbyt rozwlekły, ma kilka żenujących momentów (Legolas obezwładniający w pojedynkę słonia, nalot duchów na pole bitwy, wyraz twarzy Arweny :D ). Jedna rzecz, która mnie bez przerwy denerwowała, to to, że zrobili d*** wołową z Gandalfa, taki czarodziej, a musi do walki bez przerwy używać laski, ale po to, by nią uderzać, a nie czarować :o))) Jest jednak kilka scenek wciskających w fotel, jeśli chodzi o efekty specjalne, choćby bitwa, fantastycznie zrobiony taran oraz świetnie zrobiona Sheloba, Jak dla mnie 8/10 i zdecydowanie niezasłużone zwycięstwo w kategorii FILM ROKU.
sarenka [ Senator ]
Zostałam odizolowana od komputera na kilka godzin
El f[ik] -> Ale fajnie tez bym tak chciała
Pirix -> Wiesz co one po prostu mnie nie bawią... nie wiem czemu
Avi -> Nie ma prywaty wiec sie do Ciebie nie odzywam:P
PAudyn -> Fajnie masz, ja nie wiem kiedy bede miala mozliwosc isc do kina:/
A teraz się pożegnam spokojnej nocy i erotycznych snów

el f [ RONIN-SARMATA ]
W nowym roku sie nie czepiam :-)
Paudyn --> a były ploty że Szeloby nie będzie... :-)D
Ja sie chyba w przyszły weekend wybiorę.
Sarenka --> bardzo fajnie było, morze zimą też ma swój urok - na spacery jest bardzo przyjemnie.
Avi, Pirix --> odkąd w tramwajach są automatyczne drzwi, przestałem sie ich czepiać :-)D
Dobrej nocy, pełnej erotycznych snów życzę i sam sie udaję w objęcia Hypnos (Morfeusza pozostawiam paniom).

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witajcie Nazgule.
Paudyn------->ja bym nie był aż taki sceptyczny - jak dla mnie 9/10
sarenka------>jednych bawi to innych co innego:)
el f----->nie mów - nie będziesz się czepiać - łeeee....:-)

TrzyKawki [ smok trojański ]
Łeee?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pirix :::>
Tytuł wątku zamierzony :) Ja zawsze surowo oceniam :PP
el F ::::>
Nie ma to walki Gandalfa z Sarumanem... no właśnie, jakiej walki?? :oD
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
witaj Nazgulu po dłuuugoej przerwie...:)
uwaga SPOILERY Z ROTK
ech, byłam dzis drugi raz na Powrocie Krola - cos mam powiedziec...Jest tyle rzeczy, krire zaprzataja moj umysł w zwiazku z tym filmem...I nie mam tu na mysli wyłacznie Denethora-Komety, slużących Namiestnikowi Zombie i bardzo interesujące znikniecie koni (ktore najprawdopodobniej poszły galopowac sobie z Ustami Saurona - i ogolnie caly Morannon).
Nie bede teraz pisac recenzji, musze wiele razu ogladac...dwa to zbyt malo.
Piesn Pipina mnie rozwaliła...cos pieknego <chlip> az lezka w Oku, eee, back, oku - staje. Mimo, ze slyszalam ja z plytu przed filmem - t [rzy tych scenach jest 100 krotnie lepsza.
A tak w ogole co u Was slychac? (ja jestem w zalobie po Barad-dur:(((
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witajcie Kochane Nazgulątka!!
el fik--> W czym Ci przeszkadzają automatyczne drzwi??:P:P
Paudyn, Cody--> Fajnie macie... tylko nie opowiadajcie za dużo, bo ja też bym chciała na spokojnie obejrzeć...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Wpadnę póżniej!!!

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witajcie!
Avi --->wszyscy co oglądali ostrzegali, że będą pisali o LOTR. Nie musisz tych kwestii czytać, a zresztą wybierz się jak najszybciej na film:P
Wpadne poźniej.
Do pogadania.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam ponownie!
Pirix--> Ja nie widzialam żeby ostrzegali, ale skoro tak.... no moge nie czytac...P:
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Skoro nikogo nie ma ja już znikam!!!
Miłych pogaduszek!!!

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi-------->ostrzegali:
"uwaga SPOILERY Z ROTK"
Autor: X-Cody
"Właśnie jestem po seansie trzeciej części Władcy Pierścieni"
Autor: Paudyn
Czyż to nie są ostrzeżenia?
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam!!
Jeszcze nikogo nie ma??
Pirix--> Ale...... no niech Ci będzie..... po raz drugi przyznaję Ci rację... jest remis 2:2 :P:P:P
FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Paudyn----->Gandalf nie był czarodziejem tworzącym fireballe - tego Tolkien unikał i chwała PJ'owi, że to akurat uszanował. Inaczej jak Denethora:(
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pelle ::::>
Ale przy walce z Sarumanem w pierwszej części widać, że mógł zrobić z niej użytek. Rażąca niekonsekwencja.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
FoXXXMagda, Paudyn--> Witajcie!!!
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zresztą w paru jeszcze sytuacjach pokazano, że Gandalf moc magiczną posiada, a w trzeciej części zrobiono z niego po prostu staruszak okładającego laską wrogów :o)) O Denethorze nie będę się już wypowiadał... zresztą czego się można spodziewać, skoro nawet portret psychologiczny Faramira zmieniono...
Avi ::::>
Witaj :)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Tak sobie siedze, i siedze, i nadal siedze, i postanowiłem zobaczyć jak to dzewiej bywało w Karczmie pod Rozbrykanym Nazgulem. Jak postanowiłem tak też zrobiłem. Użyłem wyszukiwarki - do czego Soulcatcher - zresztą nie tylko on - tak intensywnie namawia - i odnalazłem część 9 tejże karczmy. I stego co tam przeczytałem wnioskuje, że w dawnych czasach to tu się w klimatach tolkienowskich rozmawiało:) Czyli temat rozmów i nazwa karczmy miały wiele wspólnego ze sobą:)
I przy tej okazji nasuneło mi się pytanie. Kto jest założycielem karczmy Pod Rozbrykanym Nazgulem?
O jeszcze jedno pytanie. Jak skończyła nasza konkurencja - Karczma Pod Rozbrykanym Kucykiem - bo z tego co przeczytałem w części 9 naszej karczmy to Kucyk stał na skraju bankructwa?
Znawców tematu prosiłbym o odpowiedź.
Dzięki wielkie!
Avi------->no widzisz...jeszcze trochę i wyjdę na prowadzenie:).....jeśli się uda.....pewnie się uda.....tak sądze....:P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> Ja też się nad tym zastanawiem, ale mi się jeszcze nasuneło pytanie: dlaczego pod Nazgulem?? Jak Nazgule mogą być rozbrykane skoro to chyba wysłannicy Mordoru??
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> i jeszcze jedno: Nie pozwolę Ci się wysunąć na prowadzenie:P:P:P
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi---->pozwolisz...jeszcze sie o tym przekonasz:P
A wszystkim życze spokojnej nocy i znikam.
Jutro koniec wolnego i czas na zajęcia iść:(
Licze, że ktoś mi odpowie na moje pytania:)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> A co jak Ci nie pozwole?? Kolorowych snów...
FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Paudyn---->Nie zgodzę się. Tej sceny z walką czarodziejów nie ma w książce ;) A Gandalf nie mógł miotać czarów, bo to przeczyło wizji Tolkiena. A Faramir filmowy jest taki jak w książce;P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Foxxxik--> Mogę tak na Ciebie mówić??
O której części mówicie??
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pelle :::::>
Ale skoro się już ją przedstawiło, to chyba trzeba ponieść tego konsekwencje?? :o))
I o ile sobie przypominam, to reakcje "filmowego" i "książkowego" Faramira na pierścień, "nieco" się różniły :o)))
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Musze się już na dzisiaj rozstać z komputerem, więc życzę wszystkim miłych i spokojnych snów!!!
FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
Cześć, Avi :) Mów na mnie "Pelle" po prostu ;) Mówimy o RoTK.
Paudyn---->Pj to wytłumaczył i mnie to usatysfakcjonowało po obejrzeniu wersji poszerzonej;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Avi :::>
Mówimy o LOTR ;oPPP
Pelle :::::>
Nie wiem, co on tam nagadał w tej edycji kolekcjonerskiej, ale jak dla mnie był to zabieg, dzięki któremu mógł pokazać nieco więcej efektów specjalnych pod koniec filmu ;o))))

el f [ RONIN-SARMATA ]
Dzieńdoberek Nazgulątka :-)
Avi -> przez te cholerne automatyczne drzwi strasznie ciężko jest sie czepić tramwaju :-)
Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]
Jako przykladny bywalec Nazgula na RoTK bylem, ogladnalem i sie mi podobalo.
Nie podobal mi sie tylko Legolas biegajacy po olifancie niczym cyrkowiec po trampolinie... ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F ::::>
Przyczep się do jakiejś kobity... i powiedz, że to niechcący ;o))
Jolo ::::>
Robimy głosowanie... co fajniejsze... Legolas jadący na desce surfingowej a`la mistrz surfingu, czy Legolas wspinający się na olifanta a`la Spiderma ;o)))

Ezrael [ Very Impotent Person ]
Powitać Waszmościów i Waćpanny!
Z radością muszę stwierdzić, że to był mój najbardziej samotny Sylwester w ciągu kilku ostatnich lat. Tak mniej więcej o 23.58 zgubiłem się i przez 10 minut szukałem znajomych. Obleciałem wszystkie piętra, kuchnie, swój pokój i klub. Znalazłem ich, kiedy robiłem drugie podejście. Nawet nie zauważyłem, kiedy wybiła dwunasta. Pewnie między jednym schodkiem a drugim, hihihihi. A potem jeszcze dostałem z szampana w plecy. No, może nie z całego, ale z zawartości :) A dzisiaj robię za Quake'a, co na język polski tłumaczy się jako Trzęsisław, a to z tego powodu, że Nowy Rok przeciągnął się do wczoraj i dzisiaj zaczynam odczuwać wszelkie efekty uboczne pięciodniówki. Chyba puszczę sobie jakąś ścigankę, albo innego Dooma i dostanę epilepsji :)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witajcie!
Paudyn---->ja bym postawił na Legolasa biegającego po olifancie:) fajniejsze
Avi----->jeszcze się o tym przekonamy:P
FoXXXMagda------>czy ja również moge mówić na Ciebie Pelle?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
ja tylko na jednego posta:( bo nielegalnie siedze:(((
wiec..
Erotycznych Snow/Vizji/zdarzen:)
Bye all
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witajcie!!!
Pelle--> OK!!!
el fik--> Z kąd wiesz próbowałeś?:D:D:D
Paudyn-->Wedlug mnie na desce serfinkowej Legolas wyglądał by lepiej, ale jako spiderman też bym chciała go zobaczyć:P:P:P
Pirix--> No przekonamy się... mam nadzieję, że nie zdobędziesz porowadzenia, bo to by była tragedia!!!:P:P:P
Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]
Paudyn---> zdecydowania bardziej beznadziejny byl surfingowiec. A no i jeszcze podobny numer zrobil w Morii wskakujac na tego wielkiego kolesia (troll?) z pala i lancuchem. Ale surfing najbardziej sux!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jolo--> Witaj!!! Właśnie dlatego wybrałam surfingowca!!! Czy zauważyłś, że w książce Legolas ma poczucie humoru a w filmie to taki sęp (prawie nic nie mówi)!!!:P:P
cronotrigger [ Rape Me ]
HAPPY NEW YEAR LUDZIE!!!! zakladam nowa czesc dawno tego nie robilem
cronotrigger [ Rape Me ]
link do poprzedniego watku.... follow the mount road