GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" witamy w Nowy Rok - wersja 432

01.01.2004
22:10
smile
[1]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" witamy w Nowy Rok - wersja 432

"A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”
Leniwie nuciłeś starą pieśń i tu przyniosły Cię nogi.
Nie wiesz jak tu dotarłeś, nie wiesz, jaki to czas i kraje,
A karczm się widzi tak wiele, gdy się przez życie wędruje.
Stoły stoją puste, siatkę tworzą w drewnie rys tysiące,
Wiatr w kaganku świszczy, a w kominku leżą drwa stygnące.
Gollum jakiś markotny, okiem w Twą stronę tęsknie błyska,
Zwykle w karczmie o poranku, pustką świeci jego miska.

Pomyślisz - tu nic się nie dzieje, tu nie spotkasz człowieka,
Nim kaptur naciągniesz, wyjdziesz, usiądź przy stole, poczekaj.
Przyjdą inni skoro Anor do horyzontu się zbliży,
Puchar wino wypełni, gwar rozmów powietrze ożywi.
Pusta miska Golluma zadźwięczy, gdy wrzucisz Skarb skromny:
Rybę w srebrzystych łuskach albo suchar niedojedzony.
Rozmowy rozpoczną się różne, włącz się w którą zapragniesz:
O piwie, o smokach, broni, o dziejach Śródziemia również.

Zobaczysz tu wiele dziwadeł, istot wybór szeroki:
Ludzie, Krasnoludy, wampiry i Elfy Pięknookie.
Wędrowców, kapłanów i bardów, mądrali i statsiarzy,
Wybieraj, przebieraj, ktokolwiek tylko Ci się zamarzy.

To FoXXXMagda, w swej elfiej mowie Pellamerethiel zwana,
Która dawno, dawno temu tę karczmę ufundowała,
Historię Śródziemia powie, ma wiedzę swej rasy godną.
A najpiękniejsza kami przywita Cię słowem pogodnym.
Z Vilyą pomówisz o sztuce, ambitne są to tematy,
Inna sprawa - to sztuka parzenia kawy i herbaty.
Miła nam Elfka sarenka rozmyśla o sensie życia,
Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia.
Sprytna Półelfka martusi_a i Meeyka - smoków treserka,
To chyba wszystkie bywające w naszej karczmie dziewczęta.

Barman o smoczym imieniu to Drak'kan, miłośnik piwa,
A gofer, ten, który je warzy, w piwniczce się zaszywa.
Cokolwiek blady wampir Spooke przychodzi wkrótce po zmroku,
Błyskając długimi kłami, skupia się na szklance soku.
Bywa, że przyjdzie i mati, Drow małomówny i skryty,
A Looz^, Gondorczyk prawdziwy, nie zadaje głupich pytań.
Iarwain Ben-Adar o wystrój i nastrój karczmy się troszczy,
A topór krasnoluda Jolo raczej przyjaźnie błyszczy.
Arahno mówi, że lubi pająki, człek tajemniczy,
Zapewne w ciemnych lasach Mirkwood nigdy nie był leśniczym.
Wiedźmin - krasnolud Paudyn piwem w kącie się delektuje,
Jednak wkrótce swym ostrzem potworów krwi zasmakuje.
Wpada tu z miną groźną Mysza - szef patrolu orczego,
Ale to Ork po naszej stronie, więc bać się nie ma czego.

I to mniej więcej wszyscy, więc wybór masz chyba dość duży?
Zamów kufel piwa z Bree, odpocznij po trudach podróży,
Rozgość się i rozluźnij, i nie przejmuj się niczym w ogóle:
Miłej uczty życzy ekipa „Pod Rozbrykanym Nazgulem”.

01.01.2004
22:17
smile
[2]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Twarze... twarze...

01.01.2004
22:18
smile
[3]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Menu by Vilya

PS.HOF oczywiście by hugo...

01.01.2004
22:19
smile
[4]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wnętrze by Drak`kan

01.01.2004
22:19
smile
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

wnętrze I by Iarwain

01.01.2004
22:20
smile
[6]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wnętrze II by Iarwain

01.01.2004
22:20
smile
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piwo by Paudyn :PP

01.01.2004
23:27
smile
[8]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Kurcze, ja się jednak źle prowadzę ;)

02.01.2004
01:29
smile
[9]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Żyjecie???....



???

02.01.2004
01:31
smile
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zyjemy!!!...


!!!

02.01.2004
01:42
smile
[11]

Gilmar [ Easy Rider ]

Witajcie Nazgulowcy!
Co za pytanie..... pewnie, że tak !!!

02.01.2004
02:52
smile
[12]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

AAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


czyt. [AAAAAAAAAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]


;)

02.01.2004
03:03
smile
[13]

martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]

Cierpię na bezsenność...

02.01.2004
03:51
smile
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja po przespaniu całego dnia, również :)

Może teraz mi się uda :)

Branoc :)

PS. Ezrael ::::>
Nie wiem, co bierzesz, ale też to chcę ;>

02.01.2004
13:47
[15]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witajcie Kochane Nazgulątka!!!
Jeszcze mieliście siłę w nocy przy komputerze balować?? Ooooooooooo..........

02.01.2004
13:54
[16]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Wpadnę póżniej... jak ktoś się pojawi:P:P

02.01.2004
15:03
[17]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witajcie Nazgule!

Ludzie jak wy możecie o 3-4 w nocy siedzieć przy kompie - to nienormalne jest - o takich godzinach się śpi.

02.01.2004
15:50
smile
[18]

Gilmar [ Easy Rider ]

Witajcie Nazgulowcy!
Pirix -----------> a 2 w nocy??? Mieści się jeszcze w granicach normalności, czy juz nie...????
Hahahahahahhahahahha!!!

02.01.2004
15:58
[19]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witajcie Kochane Nazgulki po raz drugi!!!

Pirix--> Po raz pierwszy przyznaję Ci rację:P:P

Gilmar--> O2 w nocy też się śpi... przynajmniej nie którzy śpią:P:P

02.01.2004
16:13
smile
[20]

Gilmar [ Easy Rider ]

Avi -----------> więcej tolerancji.... ludzie dzielą się na ranne ptaszki i sowy. Mnie bliżej do sowy...
Zaraz, zaraz, jak Ty mozesz funkcjonować jako wampir, skoro śpisz w nocy...???

02.01.2004
16:15
smile
[21]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Gilmar----->nie druga w nocy to też jest noc, podobnie jak pierwsza w nocy. Ja moge zrozumieć tak do okolic północy, ale później to pomimo starań niepotrafie.

Avi------->a widzisz, ze mną też można się zgadzać:P:P

02.01.2004
16:17
smile
[22]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Paudyn------>nie żebym się czepiał, ale chyba jest błąd w tytule wątku:)
Chyba miało być: Witamy w Nowym Roku:)
nie czasem??

02.01.2004
16:29
[23]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Gilmar--> No widzisz... popsułeś mi plany... No ale teraz już zapużno więc mogę powiedzieć o co chodzi... Chciałam trochę poobserwować kto jest dla mnie nie miły, albo mnie troszke wkurza... potem poczekac ażbędzie spał i do niego zastukać.... ale teraz już za pużno... i tak bym nikogo nie skrzywdziła teraz bo wszyscy są mili i nawet nie wkurzający... a teraz juz wiem, że pół- elfy eż potrafią być bystre:P:P:P

Pirix--> No teraz już wiem.... ale sie zastanawiem czemu wczesniej nie zrobiłeś czegoś, żeby m się o tym przekonała... tylko jest problem- w nocy śpią ludzie, elfy, pół- elfy, krasnoludy, a czasem orki i gobliny:P:P
Po co mówiłeś, że jest błąd?? Uprościłeś pracę el fowi... tylko nie wiem w jaki sposób zamierza się teraz czepiać....:D:D:D

02.01.2004
16:43
smile
[24]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------->w czym jest problem? A el f znajdzie coś żeby się poczepiać:P:P:P W ostateczności może potwierdzić moje słowa:P:P:P:P:P

02.01.2004
16:48
[25]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> A nu fakśtycznie... nu ale ja juz się boję na samą myśl, że będzie się czegoś czepiać... jeszcze chwilka, a będę się jego bała...:P:P

02.01.2004
16:55
smile
[26]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------>dlaczego ty się boisz el fa - przecież on nic złego nie robi - on się tylko czepia:P:P:P:P

02.01.2004
16:57
[27]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Ja nie mówie, że się go boję... mówię, że się boję tego jego czepiania się... i że pewnie kiedys jego zacznę się bać....:P:P ale już wiem co powiedzieć jak sie zacznie znów czepiać

02.01.2004
17:23
smile
[28]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->pozwól, że trochę pocytuje.

" Ja nie mówie, że się (...) boję"
" mówię, że się boję"
To są dwa cytaty z twojej wypowiedzi - jak to skomentujesz? To w końcu się boisz, czy nie?

02.01.2004
17:28
[29]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> A może Ty nie czytasz do końca?? Moje cytaty w pełni: " Janie mówię, że się go boję" i " mówię, że się boję tego jego czepiania" Teraz lepiej??

02.01.2004
18:04
smile
[30]

Vilya [ Wilczyca Stepowa ]

Witajcie w nowym roku! Wszystkim karczmiarzom życzę wszystkiego naj (powtarzam się) i chciałam się tylko pochwalić , że spędziłam piękne 2 i pół dnia w maleńkiej wiosce Łówczy na Roztoczu. Grupa znajomych o montypythonowskim poczuciu humoru, trochę wódki, duuuużo śniegu w pierwszy dzień stycznia... czyż można lepiej pożegnać stary i przywitać nowy rok?

pozdrawiam

02.01.2004
18:07
smile
[31]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Vilya-------->witaj

Avi------->jak byś nie zauważyła to zastosowałem małe cięcie:)

02.01.2004
18:12
[32]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Vilya--> Witaj!! Gdybym była troszkę bardziej "normalna" to bum Ci zazdrościła... ale nistety...:P:P

Pirix--> Tak, ale mi chodzi o to, że chciałeś to przedstawić w ten sposób, że boję się i nie boję się w tym samym czsie... tak przynajmniej to wyglądało...

02.01.2004
18:17
smile
[33]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------>to wyglądało tak jak miało wyglądać. Chodziło mi o to, że z twoich wypowiedzi można wywnioskować twoje niezdecydowanie:) Jak tak piszesz to wystarczy jedno cięcie aby zmienić sens Twojej wypowiedzi:P:P:P:P

02.01.2004
18:19
[34]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirox--> osh Ty... może i masz rację, ale jak mogę być zdecydowana w takim przygnębieniu?? Zresztą po co ja to mówię...

02.01.2004
18:23
smile
[35]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------->jakim znowu przygnębieniu, o czym ty znowu gadasz?
I dlaczego przekręciłaś moją ksywke??
Nie żebym się czepiał, ale...

02.01.2004
18:25
[36]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> W normalnym przygnębieniu... ale mi się powoli samopoczucie poprawia...:-) Przepraszam nie chciałam... Nie czepiasz się mi też by to troszkę przeszkadzało...:)

02.01.2004
18:33
smile
[37]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi------->ale na przygnębienie są sposoby, zrtesztą piszesz, że Ci już humor wraca to dobrze.

Ale jakby coś to mały żarcik:

Przychodzi facet do sklepu i pyta:
-Macie jakiś trudne puzzle?
-Mamy. Może być pustynia - 500 części?
-Nie! To na pięć minut. Może coś cięższego?
-No a np. ocean - 1500 części?
-Łee, 10 minut!
-No to najtrudniejszy zestaw - niebo nocą 2500 części!
-Niee!!! Naprawde nie macie nic trudniejszego??? Może być trójwymiar...
-Niech Pan idzie do piekarni po bułke tartą i poskłada sobie z niej rogalik...


Albo odszukaj sobie wątek o dowcipach:)

02.01.2004
18:45
[38]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> a znasz:
Dwie blondynki oglądają mecz w telewizji.Jedna
drużyna ma rzut karny. Gdy puszczają powtórkę
jedna mówi:
-Patrz, strzela jeszcze raz!!
A na to druga:
-No co ty. Widać, że nie trafi. Zobacz jak wolno
biegnie!!

02.01.2004
19:00
smile
[39]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---------->a to:

Blondynka ogląda mecz.
Po meczu mąż, który był w pracy - nie widział meczu - pyta:
-Jaki był wynik?
-2:0
-A kto strzelił? - pyta mąż
-Pierwszą ta nie wiem, a drugą jakiś Replay. - odpowiada blondynka

A twojego nie znałem.

02.01.2004
19:05
[40]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Dobre!! A znasz to:
Idzie blondynka i brunetka.
Odzywa sie brunetka:
- Patrz zdechły ptak !
A blondynka patrzy w górę:
- Gdzie ???

A tak a propos jestem ciemną blondyną (tylko proszę bez takich docinków jak: "nie dość, że blondynka, to jeszcze ciemna")

02.01.2004
19:46
smile
[41]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi----->znam, a tak swoją drogą to to nie jest wątek o dowcipach:)

02.01.2004
19:47
[42]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> UPS!!!

02.01.2004
19:57
[43]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Ja już znikam!!!

02.01.2004
19:58
[44]

sarenka [ Senator ]

Witam wszystkich, co u Was słychac... dzisiaj czuje sie juz lepiej bo sie wyspałam:P ja chciałam powiedziec, ze ja jestem blondynką, i nie za bardzo lubię takie kawały bo sie czuje glupsz niz jestem:P

02.01.2004
20:09
smile
[45]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Dzień dobry, wreszcie w domciu :-)D

02.01.2004
20:11
[46]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->żegnam

sarenka----->witam! Wybacz kawaly, ale o blondynkach zaczeła opowiadać blondynka. Jeśli Cię uraziły to ze swojej strony Cię przepraszam. I nie bierz ich tak na poważnie - to przecież żarty.

02.01.2004
20:11
[47]

sarenka [ Senator ]

el f[ik] -> witaj, dawno sie nie widzielismy, a w tym roku na pewno nie:P

02.01.2004
20:14
smile
[48]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

el f------>witamy

02.01.2004
20:14
[49]

sarenka [ Senator ]

Pirix ->taka z niej blondynka jak ze mnie ruda, ale niech jej bedzie:P nie urazily mnie, ale nie przepadam za nimi [ja w ogole nie lubie zartów] wiem wiem inna jestem

02.01.2004
20:23
smile
[50]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Heh, w tym roku... dopiero co dojechałem do domu :-)D

02.01.2004
20:29
[51]

sarenka [ Senator ]

El f[ik] - > A gdzie pan bywał w takim znaczących dniach jak sylwester i nowy rok?

02.01.2004
20:40
smile
[52]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Sarenka

Sylwester nad morzem - w Ustce :-)

02.01.2004
20:41
smile
[53]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

sarenka----->ja podałem za jej słowami - w szczegóły nie wnikam. Nie lubisz żartów - wybacz, ale... dziwna jesteś.

02.01.2004
21:36
[54]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Heyka!!
Wpadam tylko na chwilkę!!

sarenka--> Ja nie mówiłam, że jestem naruralną blondynką tylko ciemną (bez docinków typu: "Nie dość, że blondynka to jeszcze ciemna"), a Ty jak byłaś młodsza byłaś ruda:P:P

Pirix--> Dopiero teraz się zorientowałeś, że ona jest dziwna??

el fik--> I czego sie teraz będziedziesz czepiał??

02.01.2004
21:42
smile
[55]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi----->owszem teraz się zorientowałem. Jej wcześniejsze wypowiedzi o tym nie świadczyły. A prywate mogłybyście załatwić przez gg. A el fik przyczepi się choćby tramwaju:P

02.01.2004
21:44
[56]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> A nie tylko tramwaju:P:P

02.01.2004
21:46
[57]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Nie tylko przez gg może przecież do mnie przyjść, albo ja do niej:P:P

02.01.2004
21:50
smile
[58]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->tramwaj to był przykład jakiejś rzeczy, której można się przyczepić - najlepiej linia 0:P:P:P:P:P:P .... Co do drugiego posta to sama widzisz, że są lepsze sposoby załatwiania prywaty niż omawianie tego na forum:P:P:P:P:P

02.01.2004
21:51
[59]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Ja wiem, że ten tramwaj był pprzykładem, ale takim chamskim, bo el f prosil, żeby tak nie mówić:P:P ALe ona nie chce przyjść:PP

02.01.2004
21:53
[60]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Ja już musze znikać, bo sie siły starsze do komputera pchają i chyba już dzisiaj nie wrócę, więc:
DOBRANOC

02.01.2004
22:24
[61]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Cza się pożegnać.

Dobranoc Nazgule! Spokojnej nocy i miłych snów!

03.01.2004
00:14
smile
[62]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Właśnie jestem po seansie trzeciej części Władcy Pierścieni. Film jest robi spore wrażenie, ale faktycznie jest zbyt rozwlekły, ma kilka żenujących momentów (Legolas obezwładniający w pojedynkę słonia, nalot duchów na pole bitwy, wyraz twarzy Arweny :D ). Jedna rzecz, która mnie bez przerwy denerwowała, to to, że zrobili d*** wołową z Gandalfa, taki czarodziej, a musi do walki bez przerwy używać laski, ale po to, by nią uderzać, a nie czarować :o))) Jest jednak kilka scenek wciskających w fotel, jeśli chodzi o efekty specjalne, choćby bitwa, fantastycznie zrobiony taran oraz świetnie zrobiona Sheloba, Jak dla mnie 8/10 i zdecydowanie niezasłużone zwycięstwo w kategorii FILM ROKU.

03.01.2004
00:42
[63]

sarenka [ Senator ]

Zostałam odizolowana od komputera na kilka godzin

El f[ik] -> Ale fajnie tez bym tak chciała

Pirix -> Wiesz co one po prostu mnie nie bawią... nie wiem czemu

Avi -> Nie ma prywaty wiec sie do Ciebie nie odzywam:P

PAudyn -> Fajnie masz, ja nie wiem kiedy bede miala mozliwosc isc do kina:/

A teraz się pożegnam spokojnej nocy i erotycznych snów

03.01.2004
03:02
smile
[64]

el f [ RONIN-SARMATA ]

W nowym roku sie nie czepiam :-)

Paudyn --> a były ploty że Szeloby nie będzie... :-)D
Ja sie chyba w przyszły weekend wybiorę.

Sarenka --> bardzo fajnie było, morze zimą też ma swój urok - na spacery jest bardzo przyjemnie.

Avi, Pirix --> odkąd w tramwajach są automatyczne drzwi, przestałem sie ich czepiać :-)D

Dobrej nocy, pełnej erotycznych snów życzę i sam sie udaję w objęcia Hypnos (Morfeusza pozostawiam paniom).

03.01.2004
13:41
smile
[65]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witajcie Nazgule.

Paudyn------->ja bym nie był aż taki sceptyczny - jak dla mnie 9/10

sarenka------>jednych bawi to innych co innego:)

el f----->nie mów - nie będziesz się czepiać - łeeee....:-)

03.01.2004
13:42
smile
[66]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Łeee?

03.01.2004
16:57
smile
[67]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pirix :::>
Tytuł wątku zamierzony :) Ja zawsze surowo oceniam :PP

el F ::::>
Nie ma to walki Gandalfa z Sarumanem... no właśnie, jakiej walki?? :oD

03.01.2004
19:57
[68]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
witaj Nazgulu po dłuuugoej przerwie...:)

uwaga SPOILERY Z ROTK


ech, byłam dzis drugi raz na Powrocie Krola - cos mam powiedziec...Jest tyle rzeczy, krire zaprzataja moj umysł w zwiazku z tym filmem...I nie mam tu na mysli wyłacznie Denethora-Komety, slużących Namiestnikowi Zombie i bardzo interesujące znikniecie koni (ktore najprawdopodobniej poszły galopowac sobie z Ustami Saurona - i ogolnie caly Morannon).
Nie bede teraz pisac recenzji, musze wiele razu ogladac...dwa to zbyt malo.
Piesn Pipina mnie rozwaliła...cos pieknego <chlip> az lezka w Oku, eee, back, oku - staje. Mimo, ze slyszalam ja z plytu przed filmem - t [rzy tych scenach jest 100 krotnie lepsza.

A tak w ogole co u Was slychac? (ja jestem w zalobie po Barad-dur:(((

04.01.2004
11:53
[69]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witajcie Kochane Nazgulątka!!

el fik--> W czym Ci przeszkadzają automatyczne drzwi??:P:P

Paudyn, Cody--> Fajnie macie... tylko nie opowiadajcie za dużo, bo ja też bym chciała na spokojnie obejrzeć...

04.01.2004
12:10
[70]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Wpadnę póżniej!!!

04.01.2004
13:08
smile
[71]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witajcie!

Avi --->wszyscy co oglądali ostrzegali, że będą pisali o LOTR. Nie musisz tych kwestii czytać, a zresztą wybierz się jak najszybciej na film:P

Wpadne poźniej.
Do pogadania.

04.01.2004
13:39
[72]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam ponownie!

Pirix--> Ja nie widzialam żeby ostrzegali, ale skoro tak.... no moge nie czytac...P:

04.01.2004
15:01
[73]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Skoro nikogo nie ma ja już znikam!!!
Miłych pogaduszek!!!

04.01.2004
16:09
smile
[74]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi-------->ostrzegali:

"uwaga SPOILERY Z ROTK"
Autor: X-Cody

"Właśnie jestem po seansie trzeciej części Władcy Pierścieni"
Autor: Paudyn

Czyż to nie są ostrzeżenia?

04.01.2004
19:12
[75]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam!!
Jeszcze nikogo nie ma??

Pirix--> Ale...... no niech Ci będzie..... po raz drugi przyznaję Ci rację... jest remis 2:2 :P:P:P

04.01.2004
19:23
[76]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Paudyn----->Gandalf nie był czarodziejem tworzącym fireballe - tego Tolkien unikał i chwała PJ'owi, że to akurat uszanował. Inaczej jak Denethora:(

04.01.2004
19:29
[77]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pelle ::::>
Ale przy walce z Sarumanem w pierwszej części widać, że mógł zrobić z niej użytek. Rażąca niekonsekwencja.

04.01.2004
19:39
[78]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

FoXXXMagda, Paudyn--> Witajcie!!!

04.01.2004
19:47
[79]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zresztą w paru jeszcze sytuacjach pokazano, że Gandalf moc magiczną posiada, a w trzeciej części zrobiono z niego po prostu staruszak okładającego laską wrogów :o)) O Denethorze nie będę się już wypowiadał... zresztą czego się można spodziewać, skoro nawet portret psychologiczny Faramira zmieniono...

Avi ::::>
Witaj :)

04.01.2004
19:48
smile
[80]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Tak sobie siedze, i siedze, i nadal siedze, i postanowiłem zobaczyć jak to dzewiej bywało w Karczmie pod Rozbrykanym Nazgulem. Jak postanowiłem tak też zrobiłem. Użyłem wyszukiwarki - do czego Soulcatcher - zresztą nie tylko on - tak intensywnie namawia - i odnalazłem część 9 tejże karczmy. I stego co tam przeczytałem wnioskuje, że w dawnych czasach to tu się w klimatach tolkienowskich rozmawiało:) Czyli temat rozmów i nazwa karczmy miały wiele wspólnego ze sobą:)
I przy tej okazji nasuneło mi się pytanie. Kto jest założycielem karczmy Pod Rozbrykanym Nazgulem?
O jeszcze jedno pytanie. Jak skończyła nasza konkurencja - Karczma Pod Rozbrykanym Kucykiem - bo z tego co przeczytałem w części 9 naszej karczmy to Kucyk stał na skraju bankructwa?
Znawców tematu prosiłbym o odpowiedź.
Dzięki wielkie!


Avi------->no widzisz...jeszcze trochę i wyjdę na prowadzenie:).....jeśli się uda.....pewnie się uda.....tak sądze....:P


04.01.2004
19:59
[81]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Ja też się nad tym zastanawiem, ale mi się jeszcze nasuneło pytanie: dlaczego pod Nazgulem?? Jak Nazgule mogą być rozbrykane skoro to chyba wysłannicy Mordoru??

04.01.2004
20:01
[82]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> i jeszcze jedno: Nie pozwolę Ci się wysunąć na prowadzenie:P:P:P

04.01.2004
20:13
[83]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi---->pozwolisz...jeszcze sie o tym przekonasz:P


A wszystkim życze spokojnej nocy i znikam.

Jutro koniec wolnego i czas na zajęcia iść:(

Licze, że ktoś mi odpowie na moje pytania:)

04.01.2004
20:17
[84]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> A co jak Ci nie pozwole?? Kolorowych snów...

04.01.2004
21:09
[85]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Paudyn---->Nie zgodzę się. Tej sceny z walką czarodziejów nie ma w książce ;) A Gandalf nie mógł miotać czarów, bo to przeczyło wizji Tolkiena. A Faramir filmowy jest taki jak w książce;P

04.01.2004
21:14
[86]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Foxxxik--> Mogę tak na Ciebie mówić??
O której części mówicie??

04.01.2004
21:21
[87]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pelle :::::>
Ale skoro się już ją przedstawiło, to chyba trzeba ponieść tego konsekwencje?? :o))
I o ile sobie przypominam, to reakcje "filmowego" i "książkowego" Faramira na pierścień, "nieco" się różniły :o)))

04.01.2004
21:42
[88]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Musze się już na dzisiaj rozstać z komputerem, więc życzę wszystkim miłych i spokojnych snów!!!

04.01.2004
21:49
[89]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Cześć, Avi :) Mów na mnie "Pelle" po prostu ;) Mówimy o RoTK.

Paudyn---->Pj to wytłumaczył i mnie to usatysfakcjonowało po obejrzeniu wersji poszerzonej;P

04.01.2004
22:08
smile
[90]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Avi :::>
Mówimy o LOTR ;oPPP

Pelle :::::>
Nie wiem, co on tam nagadał w tej edycji kolekcjonerskiej, ale jak dla mnie był to zabieg, dzięki któremu mógł pokazać nieco więcej efektów specjalnych pod koniec filmu ;o))))

04.01.2004
22:25
smile
[91]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Dzieńdoberek Nazgulątka :-)

Avi -> przez te cholerne automatyczne drzwi strasznie ciężko jest sie czepić tramwaju :-)




05.01.2004
00:10
[92]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Jako przykladny bywalec Nazgula na RoTK bylem, ogladnalem i sie mi podobalo.
Nie podobal mi sie tylko Legolas biegajacy po olifancie niczym cyrkowiec po trampolinie... ;)

05.01.2004
01:04
smile
[93]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F ::::>
Przyczep się do jakiejś kobity... i powiedz, że to niechcący ;o))

Jolo ::::>
Robimy głosowanie... co fajniejsze... Legolas jadący na desce surfingowej a`la mistrz surfingu, czy Legolas wspinający się na olifanta a`la Spiderma ;o)))

05.01.2004
13:56
smile
[94]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Powitać Waszmościów i Waćpanny!

Z radością muszę stwierdzić, że to był mój najbardziej samotny Sylwester w ciągu kilku ostatnich lat. Tak mniej więcej o 23.58 zgubiłem się i przez 10 minut szukałem znajomych. Obleciałem wszystkie piętra, kuchnie, swój pokój i klub. Znalazłem ich, kiedy robiłem drugie podejście. Nawet nie zauważyłem, kiedy wybiła dwunasta. Pewnie między jednym schodkiem a drugim, hihihihi. A potem jeszcze dostałem z szampana w plecy. No, może nie z całego, ale z zawartości :) A dzisiaj robię za Quake'a, co na język polski tłumaczy się jako Trzęsisław, a to z tego powodu, że Nowy Rok przeciągnął się do wczoraj i dzisiaj zaczynam odczuwać wszelkie efekty uboczne pięciodniówki. Chyba puszczę sobie jakąś ścigankę, albo innego Dooma i dostanę epilepsji :)

05.01.2004
14:33
smile
[95]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witajcie!

Paudyn---->ja bym postawił na Legolasa biegającego po olifancie:) fajniejsze

Avi----->jeszcze się o tym przekonamy:P

FoXXXMagda------>czy ja również moge mówić na Ciebie Pelle?

05.01.2004
15:43
[96]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
ja tylko na jednego posta:( bo nielegalnie siedze:(((

wiec..
Erotycznych Snow/Vizji/zdarzen:)

Bye all

05.01.2004
17:58
[97]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witajcie!!!

Pelle--> OK!!!

el fik--> Z kąd wiesz próbowałeś?:D:D:D

Paudyn-->Wedlug mnie na desce serfinkowej Legolas wyglądał by lepiej, ale jako spiderman też bym chciała go zobaczyć:P:P:P

Pirix--> No przekonamy się... mam nadzieję, że nie zdobędziesz porowadzenia, bo to by była tragedia!!!:P:P:P

05.01.2004
19:00
[98]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Paudyn---> zdecydowania bardziej beznadziejny byl surfingowiec. A no i jeszcze podobny numer zrobil w Morii wskakujac na tego wielkiego kolesia (troll?) z pala i lancuchem. Ale surfing najbardziej sux!

05.01.2004
19:10
[99]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jolo--> Witaj!!! Właśnie dlatego wybrałam surfingowca!!! Czy zauważyłś, że w książce Legolas ma poczucie humoru a w filmie to taki sęp (prawie nic nie mówi)!!!:P:P

05.01.2004
19:28
[100]

cronotrigger [ Rape Me ]

HAPPY NEW YEAR LUDZIE!!!! zakladam nowa czesc dawno tego nie robilem

05.01.2004
19:46
[101]

cronotrigger [ Rape Me ]

link do poprzedniego watku.... follow the mount road

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.