
ilnik [ Chor��y ]
FTA2
feary tale adventure 2.
kody ,solucja , trainery plz podawac linki lub walic odrazu co sie wie :P
Fett [ Avatar ]
o kurcze pierwszy raz słysze o takiej grze a ty mi tu jeszcze z 2 czescia wyskakujesz.

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Właśnie co to za gra?
.Jacek 99. [ Senator ]
Hyhy znalazlem galerie screenow z tej gry:)
Malo tego ze galeria stworzona 1 stycznia 1970 roku to jeszcze jest w niej zero zdjec:) TO jedyny slad po tej grze jaki znalazlem - galeria screenow bez zadnego screena:)