amator [ Legionista ]
mam problem po swietach i sylwku,pomóżcie,prosze
Nie ukrywam,że przez świeta podjadlem troche i musze koniecznie schudnac 3kg w dwa tygodnie.mam zawody i musze sie zmiescic w kategorii wagowej.pliss,pomóżcie!!
Misio-Jedi [ Legend ]
No cóż:
Sałata + woda + pedałowanie na rowerku stacjonarnym po kilka godzin dziennie :(

bebzoon [ bucydonna ]
2 tygodnie ? wystarczy nie żreć kolacji...
pozdr

SzCz€sNy [ Pretorianin ]
Wcinaj marchewke[durzo] i mniej jedz na główne dania dzienne.:] Możesz się wybrać na siłownię:] A co to za zawody?? POZDRÓWKA

Big Money [ Senator ]
[durzo] <<<<<<<<< mega LOL :)))))))))

SzCz€sNy [ Pretorianin ]
Big Money===> co się stało?? Cos nie tak z [durzo]?? :]

..KmP.. [ Designed by AI ]
chyba czas na dietę typu "suchy chleb + woda". ;)

Gandalf-biały [ Mithrandir ]
amator --> nalej do wanny bardzo gorącej wody i siedz w niej zanużony po szyje około 15 min. słyszałęm ze sie chudnie :) wprowadz sobie diete wszystko gotowane :) oraz jazda na basen :)
ZeTkA [ ]
stary 3 kilo w 2 tygodnie to zaden problem
albo wiecej cwicz albo jedz troche mniej najlepiej unikaj kolacji ;))
powodzenia ;)))
amator [ Legionista ]
dzieki wszystkim za pomoc
SzCz€sNy --------->kick boxing te zawody
jakby ktoś jeszcze miał jakiś pomysł to niech powie,z góry dzięki
bartek [ ]
SzCz€sNy, wszystko w porzontku ale inteligencjom to Ty nie kszeszysz...

Big Money [ Senator ]
SzCz€sNy << "durzo" przed toba jeszcze ortografii do odkrycia :)))
vien [ łowca pip ]
no faktycznie....... tez mi problem
trzeba bylo sie nie obzerać