GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam problem po swietach i sylwku,pomóżcie,prosze

01.01.2004
20:04
[1]

amator [ Legionista ]

mam problem po swietach i sylwku,pomóżcie,prosze

Nie ukrywam,że przez świeta podjadlem troche i musze koniecznie schudnac 3kg w dwa tygodnie.mam zawody i musze sie zmiescic w kategorii wagowej.pliss,pomóżcie!!

01.01.2004
20:07
[2]

Misio-Jedi [ Legend ]

No cóż:
Sałata + woda + pedałowanie na rowerku stacjonarnym po kilka godzin dziennie :(

01.01.2004
20:07
smile
[3]

bebzoon [ bucydonna ]

2 tygodnie ? wystarczy nie żreć kolacji...
pozdr

01.01.2004
20:10
smile
[4]

SzCz€sNy [ Pretorianin ]

Wcinaj marchewke[durzo] i mniej jedz na główne dania dzienne.:] Możesz się wybrać na siłownię:] A co to za zawody?? POZDRÓWKA

01.01.2004
20:18
smile
[5]

Big Money [ Senator ]

[durzo] <<<<<<<<< mega LOL :)))))))))

01.01.2004
20:40
smile
[6]

SzCz€sNy [ Pretorianin ]

Big Money===> co się stało?? Cos nie tak z [durzo]?? :]

01.01.2004
20:41
smile
[7]

..KmP.. [ Designed by AI ]


chyba czas na dietę typu "suchy chleb + woda". ;)

01.01.2004
20:47
smile
[8]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

amator --> nalej do wanny bardzo gorącej wody i siedz w niej zanużony po szyje około 15 min. słyszałęm ze sie chudnie :) wprowadz sobie diete wszystko gotowane :) oraz jazda na basen :)

01.01.2004
21:01
[9]

ZeTkA [ ]

stary 3 kilo w 2 tygodnie to zaden problem
albo wiecej cwicz albo jedz troche mniej najlepiej unikaj kolacji ;))

powodzenia ;)))

01.01.2004
22:29
[10]

amator [ Legionista ]

dzieki wszystkim za pomoc
SzCz€sNy --------->kick boxing te zawody
jakby ktoś jeszcze miał jakiś pomysł to niech powie,z góry dzięki

01.01.2004
22:33
[11]

bartek [ ]

SzCz€sNy, wszystko w porzontku ale inteligencjom to Ty nie kszeszysz...

02.01.2004
00:19
smile
[12]

Big Money [ Senator ]

SzCz€sNy << "durzo" przed toba jeszcze ortografii do odkrycia :)))

02.01.2004
00:47
[13]

vien [ łowca pip ]

no faktycznie....... tez mi problem
trzeba bylo sie nie obzerać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.