GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS:U i efekt rozmazanego obrazu :/

01.01.2004
19:06
smile
[1]

Big Money [ Senator ]

NFS:U i efekt rozmazanego obrazu :/

Miałem NFS:U w tej wersji 1.0 cośtam i wszystko działało jak powinno, przy uzywaniu N2o obraz sie ładnie rozmywał. Zainstalowałem patcha v1.3 i dupa za przeproszeniem - zamiast blura przy dopalaczu mam czarny ekran, tak samo przy wiekszych predkościach, pozostaja jedynie widoczne wskazniki, reszta sie sciemnia i nic nie widac :/
Jesli któs miał cos takiego, to niech mi napisze jak to rozwiązac ( tak wiem - wyłaczyc blur - juz to zrobiłem, ale mimo wszystko chcicłabym zobaczyc go znowu).

Mam Radeona 9200 128 MB i jak juz napisałem, wczesniej wszystko było cacy :)

01.01.2004
19:15
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

Big Money-------------------->

1. To bardzo upierdliwy efekt
2. Poszukaj na zachodnich forach
3. Mogles napisac to w naszej Federacji:)

01.01.2004
19:31
[3]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

W ogóle ten montion blur jest g... warty.
Dla mnie wygląda jako tako DOPIERO w rozdzielczości 1280x1024 - a i tak w taki sposób grać nie moge bo w tedy mam odświeżanie 60hz :(
Wszystko jest rozmazane jakby grać w rozdzielczości 640x480 (i chyba tylko w takiej warto to włączać i na telewizorze), więc chyba żadna strata :)

01.01.2004
19:37
[4]

przemek__ [ PRZEMEK ]

big money przed chwilą pisałem to w wątku jakiegos amatora, ale żebyś ty ;)

wpisujcie swoje problemy do federacji, bo nfs to na tyle popularna gra, że są na forum jednocześnie wątki nfs dajcie sejva,nfs dajcie kraka, nfs dajcie patcha, dajcie cos tam, nfs problem, nfs:u efekt cos tam ;)

01.01.2004
19:39
[5]

przemek__ [ PRZEMEK ]

ps. nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ponieważ mam tak cienkiego kompa, że nfs minimum detal, minimum rozdzielczość, a i tak cienko chodzi tzn. tnie się niemiłosiernie, także nawet w v 1.0 mogłem pomarzyc o płynności a co dopiero o blur :(

02.01.2004
00:12
smile
[6]

Big Money [ Senator ]

UP !!

02.01.2004
00:17
smile
[7]

sapri [ ]

Eee nic nowego też tak mi się zrobiło po wgraniu patcha 1.3.0 (w wersji 1.1 coś tam i 1.2 coś tam był OK) :D

02.01.2004
00:22
smile
[8]

Big Money [ Senator ]

No własnie, nic nowego, ja jednak wolałbym rozkoszować sie tym za co zapłaciłem i co mi sie najbardziej w tej grze podobało:)) Chyba napisze do Tech - supportu, ciekawe tylko jak ukryje fakt posiadania kopi zapasowej a nie orginału <lol>

02.01.2004
00:39
smile
[9]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Big'y nie tylko Ty masz taki problem.Ja mam Radka 9500 Pro 128 i ten sam "efekt" czarny ekran na nitro + systematyczne ściemnianie im szybciej jade.Jush kiedyś pytałem w oficjalnym wątku o to, lae mnie olali więc dałem sobie spokój.Jak ktoś wie jak, to niech nam pomoże, bardzo proszę !

Pozdr.

02.01.2004
00:48
[10]

Anan Kofan [ Pretorianin ]

Big Money, Snorty --> juz sobie odpowiedzieliscie na pytanie... ten magiczny wyraz ktorego szukacie to... RA - DE - ON

02.01.2004
00:50
smile
[11]

Big Money [ Senator ]

Panie Ananie Kofanie ale innym osobom na Radeonach nie pojawia sie taki efekt :)
No nic, poczekamy pewnie na jakiegos nowego patcha, moze w nim naprawia ten bład.

02.01.2004
00:53
smile
[12]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Bigg'y (2PAC rulezz) nie wiem czy nie zauważyłeś, ale całkiem przypadkiem mamy pawie takie same kompy....może to coś z naszym konfigiem ??

02.01.2004
01:00
[13]

Big Money [ Senator ]

Zauważyłem, ale nie wydaje mi sie zeby to była wina całego kompa - jeśli juz to faktycznie jak Anan Kofan (lol) mówił, moze to być wina Radeona i jego sterownikow ( ja mam ATI CATALYST 3.9 wxp-w2k-catalyst-7-95-031028m-011774c )
Zrezygnował bym z tego patcha 1.3 ale bez niego nie pogram po sieci, a własnie mi sie to spodobało, wiec nie chce sobie odbierac tej przyjemnosci. Narazie mam wyłączony blur - i nie pojawia sie czarny ekran, tylko ze gra na tym duzo traci :(

02.01.2004
01:06
[14]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Tak jak Ty nie gram na motion'ie bo online to tragedia...Miejmy nadzieję że przyszły patch (oby) rozwiał nasze problemy.Ja jade na CATALYST 3.10

Pozdr.

02.01.2004
01:28
[15]

winner [ Generaďż˝ ]

wyłączcie TRIALS i bedzie dobrze ,fakt szkoda tego efektu rozmazywania świateł lamp ale no cóż może jakiś patch zrobią aby działały jednocześnie Motion Blur i trails

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.