GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki kalendarz kupiliście na nowy rok?

01.01.2004
19:02
smile
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Jaki kalendarz kupiliście na nowy rok?

Ja kupiłem sobie taki ładny, ze starożytnymi mapami. I choć te 32 zł za 13 kartek kredowego papieru do dość dużo, uważam, że było warto.

01.01.2004
19:04
[2]

SULIK [ olewam zasady ]

Fajnie masz kalendarz na 13 miesiecy ;)

a ja mam niezawodny - z windowsa :]
wiec nie musialem kupowac :]

01.01.2004
19:06
smile
[3]

Kune [ TYCHY ]

Kalendarz Pirelli :)

01.01.2004
19:09
smile
[4]

Big Money [ Senator ]

Z gołymi babkami.

01.01.2004
19:09
smile
[5]

Kompoholik [ Designed by AI ]

ja nie kupiłem, dostałem za darmo :D

01.01.2004
19:11
[6]

Cast Away [ Konsul ]


Mi matka przyniosła z pracy. (Firma TNT EXPRESS)

01.01.2004
19:12
smile
[7]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Już jeden, firmowy ładny w skórze dostałem ale nie lubię takich. Kupię jakiś z fotografiami lub zrobię własny - ze swoich zdjęć.

01.01.2004
19:15
[8]

J0lo [ Legendarny Culé ]

a ja nie kupie! wole myslec ze juz jutro bedzie wolne :)

01.01.2004
19:15
smile
[9]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

A ja mam jak zwykle lotowski :)

01.01.2004
19:20
[10]

SULIK [ olewam zasady ]

Syruysz - to nie glupi pomysl - tylko ile kasy wyniesie mnie wydruk ? :)
bo bym sobie zrobil kalendarzyk z moich pulpitow :P

01.01.2004
19:22
smile
[11]

Ficket [ BMX ]

A ja nie mam kalendaża i nie potrzebuję... :D

01.01.2004
19:45
[12]

childlike [ Konsul ]

a ja jeszcze nie kupilem i moze nie bede musial :)

kumpel obiecal mi firmowy michelin

01.01.2004
19:47
smile
[13]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Posiadam następujące kalendarze na 2004 rok : w Windzie, na poczcie,oraz na biurku :P

01.01.2004
19:51
[14]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Sulik - z fotek można robić za 20-30 złotych do 70-80 (zalezy od formatu)...Podejrzewam nawet że w labach foto które robią kalendarze mogą ci zrobić też z plików...

A jak nie to poszukaj...ja niedługo może będę w takim jednym miejscu to wezmę kontakt do drukarni kalendarzy.

01.01.2004
19:52
[15]

HopkinZ [ Senator ]

mi tata z pracy przyniósł Junkersa...

01.01.2004
19:53
[16]

bebzoon [ bucydonna ]

ahhh, tak dostać kalendarz Pirelli...

01.01.2004
20:28
[17]

SULIK [ olewam zasady ]


Przewodnik - hmm - pomysle nad tym :]

ale raczej z plikow bym sobie robil - jakies tapetki itp. :)

01.01.2004
20:32
[18]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


ja mam chyba najcenniejszy :P 550 zl za kalemdarz
starczy mi do roku 2099 :)
Chodzi oczywiscie o kalendarz w nokii 6310i :P

01.01.2004
21:22
[19]

Quicky [ Senator ]

"Maly poradnik zycia" firmy Media Rodzina, kupiony w EMPiKu :).
Na kazdy dzien zlota mysl :D

01.01.2004
21:25
[20]

ZeTkA [ ]

heh ja jeszcze nie mam ale cos sie skombinuje

01.01.2004
21:25
[21]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

CDA rządzi! (Mają fajne kalendarze:) )

01.01.2004
21:26
smile
[22]

Kune [ TYCHY ]

Kuzi -----> nio nie wiem... ci co pisali o kalendarzach w komputerach maja drozsze :D
Najlepsze sa takie stare kalendarze co na kazdy dzien jest inna karta i z tylu tej kartki jest jakis przepis na ciasto. Przednia kartak skalda sie z duzej (chodzi o wielkosc czcionki) cyfry/liczby, nazwy dnia, imienin itp. To jest klasyka... ciekawe czy jeszcze ktos takie kupuje??

01.01.2004
21:31
smile
[23]

bartek [ ]

Ja mam dlugowieczny kalendarz, w sumie za friko, innego nie mam zamiaru kupowac, bo i po co? :)

01.01.2004
21:35
smile
[24]

BukE [ Majster ]

Wiecie co Wam powiem moi mili ?

- SZCZEŚLIWI CZASU NIE LICZĄ - dlatego tez nie posiadam zegarka na rece ;-)

01.01.2004
21:37
[25]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Ckm

01.01.2004
21:39
[26]

xKx [ CLINIC ]

ne używam :)

01.01.2004
21:54
smile
[27]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Ja mam taki z alkoholami :)

01.01.2004
22:05
smile
[28]

koqu [ forget-me-not ]

a ja mam ze zwierzakami jakimis ;)

01.01.2004
22:16
[29]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


no i fotka jeszcze :P

01.01.2004
22:19
[30]

Fett [ Avatar ]

a ja mam z jakiejs olimpiady ekologicznej bo wygrał, ale chyba zakupie jakis ciekawy ze zdjeciami na kazdy miesiac bo ten jest nudny :)

01.01.2004
22:57
smile
[31]

SnT [ MokumManiac ]

A ja dostałem od kumpla, 8-mio pak Carlsberga i tam był kalendarz, z takimi świetnymi widokami (Prawdopodobnie najpiękniejsze widoki na świecie ;)) i na kazydm jest jakiś pojazd (cięzarowka, samolot, ten smiesny chinski rowerek itd) w kolorach Carlsberga:).

01.01.2004
22:59
[32]

SirGoldi [ Gladiator ]

A ja zadnego nie kupilem :)

01.01.2004
23:00
smile
[33]

sapri [ ]

Ja mam kalendarz z CKM-u :D

01.01.2004
23:04
[34]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Widziałem w metalshopie w Krakowie oficjalny kalendarz Iron Maiden. Bardzo ładny, niestety kosztował 60zł. Nie stać mnie :/

01.01.2004
23:52
smile
[35]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]


Ja dostałem na mikołajki "Kultowe Komedie PRL" zajebist*!!

02.01.2004
00:13
[36]

LuBeK [ Konsul ]

A Ja "Best of Black & White, 1993 - 2002" by Jens Brüggemann ...ale dostalem nie kupilem:) --------------------->

02.01.2004
00:17
smile
[37]

Lipton [ 101st Airborne ]

Mam kalendarz Carsberga, z promocji tegoż właśnie piwa:)

02.01.2004
00:54
[38]

vien [ łowca pip ]

jeszcze żaden ale pirelli by mi odpowiadał :P

02.01.2004
01:24
smile
[39]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ha a ja mam kalendarz junior!!! :P

02.01.2004
09:39
[40]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

a ja dostalam na gwiazdke taki sliczny z pieskami [do tego szczeniaczkami :D] i w styczniu mam sliczne boksery :D

02.01.2004
10:00
smile
[41]

Regis [ ]

A ja mam kalendarz robotniczy 2004 i w styczniu wita mnie plakat propagandowy wraz z haslem "Badz czujny wobec wroga narodu" :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.