
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Jaki kalendarz kupiliście na nowy rok?
Ja kupiłem sobie taki ładny, ze starożytnymi mapami. I choć te 32 zł za 13 kartek kredowego papieru do dość dużo, uważam, że było warto.
SULIK [ olewam zasady ]
Fajnie masz kalendarz na 13 miesiecy ;)
a ja mam niezawodny - z windowsa :]
wiec nie musialem kupowac :]

Kune [ TYCHY ]
Kalendarz Pirelli :)

Big Money [ Senator ]
Z gołymi babkami.

Kompoholik [ Designed by AI ]
ja nie kupiłem, dostałem za darmo :D
Cast Away [ Konsul ]
Mi matka przyniosła z pracy. (Firma TNT EXPRESS)

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Już jeden, firmowy ładny w skórze dostałem ale nie lubię takich. Kupię jakiś z fotografiami lub zrobię własny - ze swoich zdjęć.
J0lo [ Legendarny Culé ]
a ja nie kupie! wole myslec ze juz jutro bedzie wolne :)

Macu [ Santiago Bernabeu ]
A ja mam jak zwykle lotowski :)
SULIK [ olewam zasady ]
Syruysz - to nie glupi pomysl - tylko ile kasy wyniesie mnie wydruk ? :)
bo bym sobie zrobil kalendarzyk z moich pulpitow :P

Ficket [ BMX ]
A ja nie mam kalendaża i nie potrzebuję... :D
childlike [ Konsul ]
a ja jeszcze nie kupilem i moze nie bede musial :)
kumpel obiecal mi firmowy michelin

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Posiadam następujące kalendarze na 2004 rok : w Windzie, na poczcie,oraz na biurku :P
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Sulik - z fotek można robić za 20-30 złotych do 70-80 (zalezy od formatu)...Podejrzewam nawet że w labach foto które robią kalendarze mogą ci zrobić też z plików...
A jak nie to poszukaj...ja niedługo może będę w takim jednym miejscu to wezmę kontakt do drukarni kalendarzy.
HopkinZ [ Senator ]
mi tata z pracy przyniósł Junkersa...
bebzoon [ bucydonna ]
ahhh, tak dostać kalendarz Pirelli...
SULIK [ olewam zasady ]
Przewodnik - hmm - pomysle nad tym :]
ale raczej z plikow bym sobie robil - jakies tapetki itp. :)
Kuzi2 [ akaDoktor ]
ja mam chyba najcenniejszy :P 550 zl za kalemdarz
starczy mi do roku 2099 :)
Chodzi oczywiscie o kalendarz w nokii 6310i :P
Quicky [ Senator ]
"Maly poradnik zycia" firmy Media Rodzina, kupiony w EMPiKu :).
Na kazdy dzien zlota mysl :D
ZeTkA [ ]
heh ja jeszcze nie mam ale cos sie skombinuje
Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
CDA rządzi! (Mają fajne kalendarze:) )

Kune [ TYCHY ]
Kuzi -----> nio nie wiem... ci co pisali o kalendarzach w komputerach maja drozsze :D
Najlepsze sa takie stare kalendarze co na kazdy dzien jest inna karta i z tylu tej kartki jest jakis przepis na ciasto. Przednia kartak skalda sie z duzej (chodzi o wielkosc czcionki) cyfry/liczby, nazwy dnia, imienin itp. To jest klasyka... ciekawe czy jeszcze ktos takie kupuje??

bartek [ ]
Ja mam dlugowieczny kalendarz, w sumie za friko, innego nie mam zamiaru kupowac, bo i po co? :)

BukE [ Majster ]
Wiecie co Wam powiem moi mili ?
- SZCZEŚLIWI CZASU NIE LICZĄ - dlatego tez nie posiadam zegarka na rece ;-)
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Ckm
xKx [ CLINIC ]
ne używam :)

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
Ja mam taki z alkoholami :)

koqu [ forget-me-not ]
a ja mam ze zwierzakami jakimis ;)
Kuzi2 [ akaDoktor ]
no i fotka jeszcze :P
Fett [ Avatar ]
a ja mam z jakiejs olimpiady ekologicznej bo wygrał, ale chyba zakupie jakis ciekawy ze zdjeciami na kazdy miesiac bo ten jest nudny :)

SnT [ MokumManiac ]
A ja dostałem od kumpla, 8-mio pak Carlsberga i tam był kalendarz, z takimi świetnymi widokami (Prawdopodobnie najpiękniejsze widoki na świecie ;)) i na kazydm jest jakiś pojazd (cięzarowka, samolot, ten smiesny chinski rowerek itd) w kolorach Carlsberga:).
SirGoldi [ Gladiator ]
A ja zadnego nie kupilem :)

sapri [ ]
Ja mam kalendarz z CKM-u :D
Caleb [ The Evil That Men Do ]
Widziałem w metalshopie w Krakowie oficjalny kalendarz Iron Maiden. Bardzo ładny, niestety kosztował 60zł. Nie stać mnie :/

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Ja dostałem na mikołajki "Kultowe Komedie PRL" zajebist*!!
LuBeK [ Konsul ]
A Ja "Best of Black & White, 1993 - 2002" by Jens Brüggemann ...ale dostalem nie kupilem:) --------------------->

Lipton [ 101st Airborne ]
Mam kalendarz Carsberga, z promocji tegoż właśnie piwa:)
vien [ łowca pip ]
jeszcze żaden ale pirelli by mi odpowiadał :P

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ha a ja mam kalendarz junior!!! :P
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
a ja dostalam na gwiazdke taki sliczny z pieskami [do tego szczeniaczkami :D] i w styczniu mam sliczne boksery :D

Regis [ ]
A ja mam kalendarz robotniczy 2004 i w styczniu wita mnie plakat propagandowy wraz z haslem "Badz czujny wobec wroga narodu" :)