GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do milosnikow i znawcow anime i mang !

01.01.2004
17:13
smile
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Pytanie do milosnikow i znawcow anime i mang !

Chcialbym zebyscie mi wyjasnili czym wlasciwie rozni sie anime od mangi i o co mniej wiecej w tym wszystkim chodzi. A druga sprawa, poniewaz wlasnie obejrzalem Spirited Away i jestem pod bardzo wilekim wrazeniem, daltego tez chcialbym, zebyscie polecili mi jakis film tego typu oprocz Princess Mononoke i Ghost in the shell ktore rowniez widzialem:)

01.01.2004
17:14
smile
[2]

Atreus [ Senator ]

Zapraszam...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.