GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak odzyskać pliki

01.01.2004
16:47
smile
[1]

Zielik [ Centurion ]

Jak odzyskać pliki

Jak odzyskać usunięte pliki z dysku???!!!

01.01.2004
16:48
[2]

BukE [ Majster ]

W XP jest kreator odzyskiwania , a w '98 nie wiem..

01.01.2004
17:08
[3]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Mozesz zaniesc dysk do specjanej firmy, ktora za odzyskanie danych policzy sobie co mnajmniej kilkaset zlotych, lub skorzystac z programu typu EasyRecovery.

01.01.2004
17:32
[4]

wysiu [ ]

Loonatyk --> A to niby dlaczego?

01.01.2004
17:34
[5]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

COM.PL.EMENT --> programy do odzyskiwania danych, przywracają pliki nawet do kilku formatowan w tył. Zeby bezpowrotnie usunąc dane, trzeba uzyc specjalnego programu (np. Kill Disc), ktorym to formatwoanie trwa nawet kilka godzin.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.