GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem techniczny z forum - czy uwas jest tak samo?

01.01.2004
16:41
smile
[1]

Globus [ Generaďż˝ ]

Problem techniczny z forum - czy uwas jest tak samo?

Za każdy razem gdy uruchamiam forum odznaczają mi się wcześniej zaznaczone kategorie czyli KARCZMY, DOWCIPY po uprzednim dostosowaniu i zastosowaniu. Jest problem także z wątkami podwieszonymi które się "odwieszają". Co jest ?

01.01.2004
16:44
[2]

Kompoholik [ Designed by AI ]


odpowiadam na twe pytanie z tytułu wątka - u mnie jest wszystko dobrze.

01.01.2004
16:44
[3]

eJay [ Gladiator ]

Mialem ten sam problem..Soul napisal mi ze to wina cookies ale to chyba nieprawda bo cookies mam wlaczony.

01.01.2004
16:45
smile
[4]

milys [ spamer ]

moze kasujesz pliki cookies :>

01.01.2004
16:49
smile
[5]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Mam to samo :(
A cookies mam włączone :(

01.01.2004
16:51
[6]

Globus [ Generaďż˝ ]

complement - najpier dostosuj a pozniej zapamietaj

01.01.2004
16:53
smile
[7]

Big Money [ Senator ]

U mnie jest OK ;)

01.01.2004
17:04
smile
[8]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Ja tez mam to samo... :(

01.01.2004
17:06
[9]

Kompoholik [ Designed by AI ]


jeżeli ktoś z was używa Opery - to u mnie pomogło ustawienie: Plik - > Preferencje - > Historia i cache - > Sprawdzaj dokumenty - > zawsze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.