
Globus [ Generaďż˝ ]
Problem techniczny z forum - czy uwas jest tak samo?
Za każdy razem gdy uruchamiam forum odznaczają mi się wcześniej zaznaczone kategorie czyli KARCZMY, DOWCIPY po uprzednim dostosowaniu i zastosowaniu. Jest problem także z wątkami podwieszonymi które się "odwieszają". Co jest ?
Kompoholik [ Designed by AI ]
odpowiadam na twe pytanie z tytułu wątka - u mnie jest wszystko dobrze.
eJay [ Gladiator ]
Mialem ten sam problem..Soul napisal mi ze to wina cookies ale to chyba nieprawda bo cookies mam wlaczony.

milys [ spamer ]
moze kasujesz pliki cookies :>

Cuphay [ Mroczna Dusza ]
Mam to samo :(
A cookies mam włączone :(
Globus [ Generaďż˝ ]
complement - najpier dostosuj a pozniej zapamietaj

Big Money [ Senator ]
U mnie jest OK ;)

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Ja tez mam to samo... :(
Kompoholik [ Designed by AI ]
jeżeli ktoś z was używa Opery - to u mnie pomogło ustawienie: Plik - > Preferencje - > Historia i cache - > Sprawdzaj dokumenty - > zawsze