Qna [ Konsul ]
System do pasjansa
Jaki system polecacie do pasjansa? CHodzi mi o to żeby szybko chodził i był stabilny, ilość fps ma tutaj mniejsze znaczenie.
BTW.
W jakie pasjanse gracie i czemu byście je mi polecili?
Z góry dziękuję za wszytkie odpowiedzi.
hugo [ v4 ]
:O
ale masz problem człowieku....
ja polecam sytem Stołowo-Obrusowy
obrus najlepiej zielony

Regis [ ]
Czyzby to bylo nabijanie sie z innego podobnego watka ? ;)
LooZ^ [ be free like a bird ]
Qna : Jesli dobrze kojarze to ty sie lepiej wez za tdzk, nowa runda ;P

Qbaa [ Generaďż˝ ]
QNX
przy okazji tobie jest go łatwo zapamiętać
Qna [ Konsul ]
Regis ---> a tam zaraz nabijanie się, każdy ma jakieś problemy, jedni mają głupie, a inni jeszcze głupsze ;)
LooZ^ ---> wziąłem się, wziąłem. :)