GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

System do pasjansa

01.01.2004
16:10
[1]

Qna [ Konsul ]

System do pasjansa

Jaki system polecacie do pasjansa? CHodzi mi o to żeby szybko chodził i był stabilny, ilość fps ma tutaj mniejsze znaczenie.

BTW.
W jakie pasjanse gracie i czemu byście je mi polecili?

Z góry dziękuję za wszytkie odpowiedzi.

01.01.2004
16:13
[2]

hugo [ v4 ]

:O


ale masz problem człowieku....

ja polecam sytem Stołowo-Obrusowy
obrus najlepiej zielony

01.01.2004
16:19
smile
[3]

Regis [ ]

Czyzby to bylo nabijanie sie z innego podobnego watka ? ;)

01.01.2004
16:28
[4]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Qna : Jesli dobrze kojarze to ty sie lepiej wez za tdzk, nowa runda ;P

01.01.2004
16:36
smile
[5]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

QNX

przy okazji tobie jest go łatwo zapamiętać

02.01.2004
08:06
[6]

Qna [ Konsul ]

Regis ---> a tam zaraz nabijanie się, każdy ma jakieś problemy, jedni mają głupie, a inni jeszcze głupsze ;)

LooZ^ ---> wziąłem się, wziąłem. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.