
scigall [ Konsul ]
Co jest pięć ? Pomóżcie!! Co to oznacza!?
Pliska pomozcie, bo chce sie dowiedziec co to jest pięć. Wiem, ze to jakas zagadka, ale naprawde nie moge jej rozgryzc. Moze ktos z was wie..

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
To dowcip z gatunku tych wojskowych ?

Regis [ ]
A moze "piędź" ? czy jakos tak :P

Regis [ ]
COM.PL.EMENT --> Jestes moim mistrzem :D Otworzyles mi oczy na matematyke !!! :)
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Complement-> Prawie dobrze. To jest cyfra a nie liczba.
gregol [ Junior ]
tego chyba w I klasie podstawówki uczą
scigall [ Konsul ]
nie no wlasnie nie wiem. juz dwie osoby pytały mnie o to, bo tez nie wiedziały a podobno to jest jakas trendy zagadka.. musze to rozkminic!

eJay [ Gladiator ]
cyfra to jeden znak np. 1, a liczba to 2 znaki i wiecej np. 24

Jaelle [ Konsul ]
Wam chyba zupełnie odbiło ;))))))))
rozmyślać nad niezwykłym zapewne znaczeniem cudownej cyfry , liczby itd jaką niewątpliwie jest 5 ... :P
co piliście ?!!!! ;)))))))

bartek [ ]
COM.PL.EMENT czyli 4,1; 4,2; 4,3; 4,4; 4,9999999...; 5,9999...; (...) to wszystko "piec"? Hoah, juz bede wiedzial... :)
Uzyles amen w zlym kontekscie, gdyz amen znaczy "Niechaj sie stanie"...
Jest dla mnie miejsce na czarnej liscie?

scigall [ Konsul ]
o juz chyba wiem o co chodzi! Co to jest piędź a nie pięć. A piędź to dawna miara długości równa mniej więcej ośmiu calom albo odległości od końca kciuka do końca środkowego palca rozpostartej dłoni.
to chyba to! rozwiazałem zagadke!;)

Qbaa [ Generaďż˝ ]
tyle na temat :P
https://www.google.pl/search?hl=pl&inlang=pl&ie=ISO-8859-2&q=%22znaczenie+cyfry%22+5+pi%EA%E6&lr=
https://www.google.pl/search?hl=pl&inlang=pl&ie=ISO-8859-2&q=%22cyfra+5%22OR%22cyfra+pi%EA%E6%22+jest&lr=

Kompoholik [ Designed by AI ]
niee, to Regis odgadł zagadkę :)
Qbaa [ Generaďż˝ ]
scigall ---> nie ty, ale Regis
ps.
dostane wiecznego opa? :P

Qbaa [ Generaďż˝ ]
i znowu za późno :/
scigall [ Konsul ]
Regis dał tylko wskazowke, nie napisał co to jest piędź, wiec do tego trzeba było dojsc...:)

Regis [ ]
Dzieki, dzieki :) Braw nie trzeba ;)
gregol [ Junior ]
dobra macie I miejsce drużynowo! :-D

scigall [ Konsul ]
ale co miał na mysli zolnierz, ktory zadawał to pytanie mojej dziewczynie !? Wrrr! Niech ja znajde tego drania! Juz ja wiem co on miał na mysli..
scigall [ Konsul ]
dzieki wszystkim za pomoc