
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Dziś moje urodziny :-)
Dziś moje urodziny :-)

Kompoholik [ Designed by AI ]
masz szczęście, że nie wczoraj ;))
sto lat wszystkiego najlepszego.

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Wszystkiego najlepszego .!!!!

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Kompoholik >>> thx 4u ;-)
Garbizaur [ CLS ]
Szystkiego najlepszego!

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
===Elvis=== >>> thx 4u

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Garbizaur >> Tobie też dienx :)
Rezor [ Defibrylator ]
Nie pozostaje nic innego jak pogratulować: Wszystkiego Naj :-)
Kune [ TYCHY ]
WYSZYSTKIEGO NAJ....
Przerabane tak troche... Budzisz sie rano, kac posylwestrowy a tu zas trzeba brac sie za picie bo urodziny :D Tzn. moze nie przerabane bo zajebiste <lol>

Zacker [ Stanley ]
Wszystkiego najlepszego :)

SirGoldi [ Gladiator ]
najlepszego...

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Rezor >> Dięki
Kune >> thx

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Zacker >>thx
SirGoldi >>spoko
pinkowski [ Pretorianin ]
najlepszego

Cuphay [ Mroczna Dusza ]
Najlepszego, zdrowia, szczęścia etc. :)
Czekoladki dla Ciebie ! :D

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
COM.PL.EMENT >>> Liczbo zastrzeżona ale powinieneś wiedzieć
pinkowski >>> dzięki juniorze!!!

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Cuphay >>> Mniam pycha

pinkowski [ Pretorianin ]
Marbi-->a ile kończysz latek dzisiaj?

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
pinkowski >>>zastrzeżone
pinkowski [ Pretorianin ]
znam pare osob w FBI i CIA, jak bede chcial to i tak sie dowiem.

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
pinkowski >>>hehe gratuluję legionisty
pinkowski [ Pretorianin ]
czat maarbi, zaraz bedziesz mi gratulował konsula, być cierpliwy,hihihihi
MadGregor [ Pretorianin ]
moj brat mial wczoraj 18-stke .... 31 grudnia urodzinki
to jest dopiero lipa
jedno swietowanie w roku przepada :D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
No nic. Wszystkiego naj;)
A i nie dziękuj mi:D

Sayet [ White Star Soldier ]
zdrowia, szczescia, pomyslnosci......wszystkiego naj....naj....naj....i czego sobie zyczysz.....

Cast Away [ Konsul ]
To gratulacje! Wzystkiego najlepszego.

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Zdrowia, Szczęścia od ***Half-Life***-a gościa :)

Hitmanio [ KG 21 ]
STO LAT SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI OD HITMANIA :D

Trader27315349 [ Junior ]
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
gregol [ Junior ]
STO LAT SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI

hugo [ v4 ]
no i co?

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Dzięki wszystkim!!!

kamil210 [ Generaďż˝ ]
No to jakas impreza kombo: sylwek + urodziny...jakos 2dni balu:)
Najlepszego:)

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
kamil210 >>> Tylko głupio z prezentami bo czasem dostaję tylko jeden na gwiazdkę i urodziny

koqu [ forget-me-not ]
Marbi-- Wszystkiego naj,naj!!!!
A co do prezentow - wspolczuje :(

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
STO LAT !!! hehe 01.01 urodziny :D

bitek1 [ Pretorianin ]
no to wsiego najlepszego Nowy Roczku w tym Nowym Roczku.no to dzisiaj powtóreczka z wczorajszego dzioneczka??.Musisz mieć kondycję ,tak raz za razem.jeszcze raz powodzenia!!!!!!!!!

Anarki [ Demon zła ]
Wszytkiego naj naj najlepszego :)) zyczy miłosz ;)

Skibi [ Konsul ]
Wesołych świąt

Magdulla [ Konsul ]
No to ja też się przyłączam do życzeń ( zaraz mnie COM.PL.EMENT zjebie bo chyba źle napisałam jeden wyraz )

childlike [ Konsul ]
wszystkiego NAJ.....
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Dolaczam sie do innych i tez zycze Ci wszystkiego najlepszego... (ale tu wieje pustoslowiem)

BukE [ Majster ]
Kiedy flaszka ?

Misio-Jedi [ Legend ]
..:::Marbi:::.. ---> 100 lat !!! (ja też z 01.01.) :)
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Marbi, Misio-Jedi - wszystkiego najlepszego :D

bone_man [ Powered by ATI ]
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich urodzonych 01.01 :)

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Misio-Jedi >>> Fajnie
vien [ łowca pip ]
wszystkiego, a kiedy nas zapraszasz?? :P

Father Michael [ Padre ]
..:::Marbi:::.. -> dobra, Twoje urodziny sie juz skonczyly... teraz sa MOJE URODZINY :)

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Father Michael >>> No to wszystkiego najlepszego

dacar [ Cult ]
Father ---> no to sto lat! I zdrowko! :)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
stoooo laaaat, stoooo laaaat.. :)
btw. moje za kilka dni :)

BRzYDak [ Pretorianin ]
no to wszytskiego najlepszego... tylko nie pij za duzo woody ognistej :D
davhend [ Garrett ]
wszystkiego dobrego ! a ile jush przeżyłeś wiosen ?

xkxtx [ KBR ]
wszystkiego naj i żebyś sie spił tym co ci przysłał dacar he
100-tu lat ci życze i wódki w barku zawsze życze

..KmP.. [ Designed by AI ]
Father Michael - > sto lat wszystkiego najlepszego !
BTW, coś dużo tych urodzin w styczniu ;)
Filipesco [ Centurion ]
To wszystkiego najlepszego!!!!!
Masz caly rok zeby byc starszym o rok od zeszlego roku ;))

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Już dzięki nie piszcie bo miałem wczoraj ale możecie pożyczyć Father Michael'owi

bone_man [ Powered by ATI ]
..:::Marbi:::.. --> Wszystkiego najlepszego, sorki za spoznienie :P
Father Michael --> Wszystkiego najlepszego, 4 u 2 ;]