
HuntERjf [ Konsul ]
Jaki sposób na kac???
Hmm mam mega kaca.. poradzcie co wziąć by było lepiej :D

Cuphay [ Mroczna Dusza ]
Poszukaj w tym wątku :)

Zacker [ Stanley ]
Było tyle nie pić :)

Kune [ TYCHY ]
Kac to tez czesc tradycji sylwestrowej :)
dojek [ Pretorianin ]
wypij jeszcze jedna 50-stke i zobaczysz ze cie postawi na nogi,mowie serio
pinkowski [ Pretorianin ]
woda mineralna, zimna i gazowana
Kune [ TYCHY ]
pinkowski ----> Woda mineralna?????? hmm... na moj gust to ne najlepszy pomysl... ale jakies piwko lub jeden mocniejszy powinien troche pobudzic chec do zycia... pozatym Coca-Cola jest tez dobra na takie rzeczy... albo poprawiny sylwestrowe :)

Cast Away [ Konsul ]
Weż zanóż sagan w lodowatej wodzie. Powinno pomóc, przynajmniej tak słyszałem. :-)

Ficket [ BMX ]
Piwo... Jedno lub dwa, na prawdę skutkuje...

M'q [ Schattenjager ]
Niekończąca się bania też nie spowoduje kaca :]