
Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Potrzebny program
Czy istnieje taki program, za pomocą ktorego moge sprawdzic jakie mam zablokowane porty? Żaden program pocztowy nie chce mi działac (z www wysyła bez problemu), podejrzewam za mam zablokowany port 23 - odpowiedzialny za wysylanie programem pocztowym.
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
No fajnie ale 23 to telnet. Poczta(smtp) to 25 poczta(pop3) to 110 zakaldam ze imapa4 nie uzywasz. Poza tym samemu bedzie Ci ciezko to sprawdzic. Jak masz kumpla z nmap-em (pod linuksem oczywiscie :) ) to popros o skan portow z zewnatrz.