GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwny proces w kompie svchost.exe... Help !

01.01.2004
13:52
smile
[1]

Big Money [ Senator ]

Dziwny proces w kompie svchost.exe... Help !

No wiec wczoraj nagle komp zaczoł mi chodzic jak slimak, popatrzyłem do menadzera zadan i sie okazało ze mam cały czas uzycie procesora 100% - w zasadzie przez jeden dziwny proces cały czas uruchomiony - svchost.exe czy jakos tak. Nie wiem o co biega, zrobiłem sobie przywracanie systemu, i teraz jest git, ale bardzo mnie to zaniepokoiło. To był jakis virus, czy cos innego?? Jak ktos wie za co jest odpowiedzialny ten cały svchost to bede wdzieczny za pomoc :)

Aha, teraz mam dalej w menadzerze zadan uruchomionych kilka takich svchostów, ale uzywaja 0% procka, wiec chyba jest ok... jak narazie, na przyszłosc chciałbym wiedziec czym było to spowodowane ...
Kompa mam takiego jak w sygnaturce, wiec nie mowcie ze mam za wolny :))

01.01.2004
13:57
[2]

wysiu [ ]

Proces jest systemowy, blad w jego dzialaniu mogl wynikac po prostu z przypadku - cos sie walnelo, albo np z dzialania Blastera..:) Upewnij sie masz poinstalowane latki microsoftu, jak sie sytuacja nie bedzie powtarzala, to sie nie przejmuj.

01.01.2004
13:59
smile
[3]

Big Money [ Senator ]

Łatek nie mam żadnych, bo komp jeszcze świezy, ma jakies 2 tygodnie od instalacji wina. Mozliwe ze to faktycznie blaster, bo zainstalowałem bratu pirata "Bob Budowniczy buduje park" <lol> i od tego czasu sie tak zaczeło dziac.

01.01.2004
14:01
smile
[4]

wysiu [ ]

Jak nie masz latek, to to na 99% Blaster..:) I nie chodzi o pirata, system ma dziure po prostu:)

01.01.2004
14:18
[5]

Rezor [ Defibrylator ]

Dziś bez SP1 i łatek jest kapota, byle jakie gówno ci wlezie na kompa.. lepiej bedzie jak będziesz instalował te poprawki. :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.