GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem...

01.01.2004
13:33
smile
[1]

Mayd [ Chor��y ]

Problem...

Mam pytanie. Mianowicie pod naporem jednej z osób które mają nade mną władzę, muszę ściągnąć nowe przedmioty do gry „the sims”. Znalazłem już stronę, ściągnąłem zestawy przedmiotów i gdzie bym ich nie władował nie pojawiają się one w samej grze. Wie może ktoś gdzie wrzucać te „dodatki”?

Ps: Mam dodatek „the sims gwiazda” i wszystkie wcześniejsze.

Z góry dzięki za odpowiedz „Mamusia Mayda”:)

ps2: na dole podaje link do tej strony z której mam zamiar ściągać te didatki.

01.01.2004
14:05
smile
[2]

Boginka [ Sybarytka ]

O ile się nie mylę (a mogę) to idzie to tak:
katalog z Simsami/User Objects/ i tu masz zestaw katalogów np. Objects, Skins, Roofs itp. Wejdź do katalogu odpowiadającego typowi ściągniętego pliku i tam go rozpakuj.
PS. Proponuję trochę pobuszować po oficjalnej stronie gry - tam znajdziesz dobrze dopracowane pliki (amatorskie dodatki często są...hm...mało kunsztowne)

Życzę mamie miłego grania! :-)

Możesz też obejrzeć:
https://www.thesimsresource.com/index.php
https://www.simplexer.net/index2.html
https://www.simosphere.com/
https://www.simskins.net/main.html
https://www.thesimstimes.com/HOME.htm
https://simsnobs.com/
https://www.walltowallsims.com/
https://members.cox.net/maximall/
https://groups.msn.com/SimsStudio

jeżeli chcesz żeby Mamunia nie wygrzebała się z tej gry do przyszłego roku. :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.