
Neneh [ Junior ]
Mam Problem
no nie wazne nie wiem jak sie z tego korzysta ale coz nie wazne
Gral ktos w Syberie mam maly problem
wysiu [ ]
Grał ktoś.

red_baron [ pVd ]
no gral ktos, nawet znam jednego takiego:)
bebzoon [ bucydonna ]
zdefiniuj mały problem:
SirGoldi [ Gladiator ]
Ja przeszlem cala ale moze byc napisal w czym problem albo podal numer gg?