GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto wygra turniej czterech skoczni ? Typujemy .

01.01.2004
12:33
[1]

xkxtx [ KBR ]

Kto wygra turniej czterech skoczni ? Typujemy .

Kto według was wygra 52 TCS ??

01.01.2004
12:34
smile
[2]

red_baron [ pVd ]

MAŁYSZ!!!;-)

01.01.2004
12:36
[3]

xKx [ CLINIC ]

KAMIL T. :)

01.01.2004
12:38
[4]

xkxtx [ KBR ]

nie bo Kuba.D . A tak wogóle to typujemy skoczków a nie przypadkowych ludzi .

01.01.2004
12:39
[5]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

Tonio Tajner

01.01.2004
12:40
smile
[6]

Yo5H [ spammajster ]

Bachleda~! ^^

01.01.2004
12:41
[7]

xKx [ CLINIC ]

Dobra wygra Parki Ji San :)

01.01.2004
12:41
smile
[8]

Sayet [ White Star Soldier ]

i co chwile musze mowic ze wygra ADAM MAŁYSZ!!!!!

01.01.2004
12:42
[9]

xkxtx [ KBR ]

moim zdaniem jest dwóch kandydatów :
Sigurd Petersen i Adam MAŁYSZ

01.01.2004
12:43
[10]

eJay [ Gladiator ]

A moim zdaniem wygra Edek Poprzeczka...

01.01.2004
12:54
[11]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Pettersen

01.01.2004
12:56
smile
[12]

Sayet [ White Star Soldier ]

pettersen to se moze pierdnac....

01.01.2004
12:56
[13]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Patriotycznie stawiam na małysza.

01.01.2004
13:00
smile
[14]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Oczywiscie ze Adam Małysz, nie wygra żadnego z konkursów ale ostatecznie bedzie 1.!!!!!!!!!!!!!!

01.01.2004
13:02
smile
[15]

Zacker [ Stanley ]

Konkurs wygra Sigurd Pettersen a MałYSZ lepiej nie mówić :(

01.01.2004
13:03
smile
[16]

Sayet [ White Star Soldier ]

Zacker>>>>>>> podpadłes mi:))

01.01.2004
13:04
[17]

Romanek [ Legionista ]

Małysz :)

01.01.2004
13:04
[18]

J0lo [ Legendarny Culé ]


Pettersen. Małysz nie ma szans a jesli powtorzy wczorajsze "wyczyny" to dzisiaj sie nawet nie zakwalifikuje do 30

01.01.2004
13:04
[19]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Sayet - > każdy może to zrobić.

01.01.2004
13:27
smile
[20]

Sayet [ White Star Soldier ]

co?

01.01.2004
13:32
smile
[21]

yediii [ also known as duszek ]

Pettersen
wystarczy zobaczyć na dzisiejszą serię próbną

01.01.2004
13:33
smile
[22]

Arczens [ Legend ]

a kiedy skaczą ?

01.01.2004
13:40
smile
[23]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


adaś :] ^_^

01.01.2004
13:57
smile
[24]

Big Money [ Senator ]

Radik Żaparow !! To mój faworyt :)

01.01.2004
14:11
[25]

Kompoholik [ Designed by AI ]


Małysz wygrał z Funakim, ale jest dopiero 10.
zaniedługo Pettersen.

01.01.2004
14:34
[26]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Małysz 19.
prowadzi Pettersen przed Speatem i Ahonenem.
jest za dobry ten Pettersen. zupelnie jak Małysz 3 lata temu

01.01.2004
14:37
[27]

lez [ Konsul ]

Nie pamiętam jak on ma na nazwisko ale ten co spadł gdzieś na konkursie w Andrzejki na plecy teraz bedzie na progu skakał na wuzku inw.

01.01.2004
14:41
[28]

pinkowski [ Pretorianin ]

matura

01.01.2004
15:28
smile
[29]

Kompoholik [ Designed by AI ]


Pettersen wygrał.

01.01.2004
15:29
[30]

eJay [ Gladiator ]

Oj adas adas...niedobrze:/

01.01.2004
15:53
smile
[31]

Quicky [ Senator ]

Don't worry, za 30 lat bedzie nastepny dobry polski skoczek ;).

01.01.2004
15:53
[32]

dacar [ Cult ]

lez ---> Morgenstert austryjak, juz skacze normalnie :)

Moim zdaniem wygra Pettersen, a ze slabej dyspozycji Malysza sie ciesze, bo ludzie beda bilety do Zakopanego oddawac i wtedy ja dostane :D:D:D:D:D:D

01.01.2004
15:59
[33]

GBreal.II [ Konsul ]

Myślę, że wygra Pettersen. Małysza już prawie na pewno nie zobaczymy w Bischofschofen* na podium. Pogrzebał dziś swoje szanse...

_____________________
*Tym podium za całokształt turnieju.

01.01.2004
16:16
[34]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jeśli Pettersen nie wygra, to znaczy, że jest cipka. Teraz moża go już uznac za zwycięzcę, a Małysza w ogóle nie będzie na podium. Myślę, że skończy konkurs na 7-10 miejscu.

01.01.2004
16:18
smile
[35]

eJay [ Gladiator ]

Mysle Tajner to cipka:)

01.01.2004
16:41
smile
[36]

xkxtx [ KBR ]

po dzisiejszym konkursie widać że w wyśmienitej formie jest Petersen i to on ma najwieksze szanse na zwyciestwo w TCS

01.01.2004
16:47
[37]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

Ja myślę tak:

1.Pettersen
2. ---------
3. Morgenstern

9. Małysz

01.01.2004
16:53
[38]

Globus [ Generaďż˝ ]

Adaś sie już wypalił, nie będzie nic już z tego jego skoków...

01.01.2004
17:38
smile
[39]

KaMaT [ Legionista ]

WYGRA PETTERSEN

01.01.2004
17:40
smile
[40]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Juz niewierze w Małysza...jego era sie skonczyła.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.