xkxtx [ KBR ]
Kto wygra turniej czterech skoczni ? Typujemy .
Kto według was wygra 52 TCS ??

red_baron [ pVd ]
MAŁYSZ!!!;-)
xKx [ CLINIC ]
KAMIL T. :)
xkxtx [ KBR ]
nie bo Kuba.D . A tak wogóle to typujemy skoczków a nie przypadkowych ludzi .
faloxxx [ Generaďż˝ ]
Tonio Tajner

Yo5H [ spammajster ]
Bachleda~! ^^
xKx [ CLINIC ]
Dobra wygra Parki Ji San :)

Sayet [ White Star Soldier ]
i co chwile musze mowic ze wygra ADAM MAŁYSZ!!!!!
xkxtx [ KBR ]
moim zdaniem jest dwóch kandydatów :
Sigurd Petersen i Adam MAŁYSZ
eJay [ Gladiator ]
A moim zdaniem wygra Edek Poprzeczka...
Kompoholik [ Designed by AI ]
Pettersen

Sayet [ White Star Soldier ]
pettersen to se moze pierdnac....
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Patriotycznie stawiam na małysza.

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Oczywiscie ze Adam Małysz, nie wygra żadnego z konkursów ale ostatecznie bedzie 1.!!!!!!!!!!!!!!

Zacker [ Stanley ]
Konkurs wygra Sigurd Pettersen a MałYSZ lepiej nie mówić :(

Sayet [ White Star Soldier ]
Zacker>>>>>>> podpadłes mi:))
Romanek [ Legionista ]
Małysz :)
J0lo [ Legendarny Culé ]
Pettersen. Małysz nie ma szans a jesli powtorzy wczorajsze "wyczyny" to dzisiaj sie nawet nie zakwalifikuje do 30
Kompoholik [ Designed by AI ]
Sayet - > każdy może to zrobić.

Sayet [ White Star Soldier ]
co?

yediii [ also known as duszek ]
Pettersen
wystarczy zobaczyć na dzisiejszą serię próbną

Arczens [ Legend ]
a kiedy skaczą ?

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
adaś :] ^_^

Big Money [ Senator ]
Radik Żaparow !! To mój faworyt :)
Kompoholik [ Designed by AI ]
Małysz wygrał z Funakim, ale jest dopiero 10.
zaniedługo Pettersen.
J0lo [ Legendarny Culé ]
Małysz 19.
prowadzi Pettersen przed Speatem i Ahonenem.
jest za dobry ten Pettersen. zupelnie jak Małysz 3 lata temu
lez [ Konsul ]
Nie pamiętam jak on ma na nazwisko ale ten co spadł gdzieś na konkursie w Andrzejki na plecy teraz bedzie na progu skakał na wuzku inw.
pinkowski [ Pretorianin ]
matura

Kompoholik [ Designed by AI ]
Pettersen wygrał.
eJay [ Gladiator ]
Oj adas adas...niedobrze:/

Quicky [ Senator ]
Don't worry, za 30 lat bedzie nastepny dobry polski skoczek ;).
dacar [ Cult ]
lez ---> Morgenstert austryjak, juz skacze normalnie :)
Moim zdaniem wygra Pettersen, a ze slabej dyspozycji Malysza sie ciesze, bo ludzie beda bilety do Zakopanego oddawac i wtedy ja dostane :D:D:D:D:D:D
GBreal.II [ Konsul ]
Myślę, że wygra Pettersen. Małysza już prawie na pewno nie zobaczymy w Bischofschofen* na podium. Pogrzebał dziś swoje szanse...
_____________________
*Tym podium za całokształt turnieju.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jeśli Pettersen nie wygra, to znaczy, że jest cipka. Teraz moża go już uznac za zwycięzcę, a Małysza w ogóle nie będzie na podium. Myślę, że skończy konkurs na 7-10 miejscu.

eJay [ Gladiator ]
Mysle Tajner to cipka:)

xkxtx [ KBR ]
po dzisiejszym konkursie widać że w wyśmienitej formie jest Petersen i to on ma najwieksze szanse na zwyciestwo w TCS
zooz [ TS Wisła Kraków ]
Ja myślę tak:
1.Pettersen
2. ---------
3. Morgenstern
9. Małysz
Globus [ Generaďż˝ ]
Adaś sie już wypalił, nie będzie nic już z tego jego skoków...

KaMaT [ Legionista ]
WYGRA PETTERSEN

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Juz niewierze w Małysza...jego era sie skonczyła.