GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pijemy dalej i bawimy się dalej czyli...Sylwester na GOLu cz.4

01.01.2004
12:32
[1]

Sayet [ White Star Soldier ]

Pijemy dalej i bawimy się dalej czyli...Sylwester na GOLu cz.4

poprzednie watki cieszyły sie popularnosciom........

01.01.2004
12:33
smile
[2]

red_baron [ pVd ]

fajna kategoria:)

01.01.2004
12:36
[3]

Sayet [ White Star Soldier ]

obosze!!!!!!! jeszcze mam kaca!!!

01.01.2004
12:38
smile
[4]

Yo5H [ spammajster ]

juz chyba troche za pozno na nast. watek ~~

01.01.2004
12:40
smile
[5]

Sayet [ White Star Soldier ]

nigdy niejest za pozno

01.01.2004
12:42
[6]

eJay [ Gladiator ]

Sayet----------------------->To mialo byc tajemnic a ale...umowilismy sie z Soulem przed polnoca ze zal;ozymy tylko 3 watki, a ten kto zalozy 4 dostanie bana...

01.01.2004
12:44
smile
[7]

red_baron [ pVd ]

ejay----> lol :-)

01.01.2004
12:45
smile
[8]

Sayet [ White Star Soldier ]

tak teraz to se mozecie....

01.01.2004
12:46
[9]

eJay [ Gladiator ]

Sayet--------------->Ja zawsze jestem powazny a Soul czuwa...

01.01.2004
12:48
smile
[10]

Sayet [ White Star Soldier ]

niezartuj se lol:))

01.01.2004
12:48
smile
[11]

Yo5H [ spammajster ]

pierwsze watki do dziennika, czwarty watek bananika !

01.01.2004
12:50
[12]

eJay [ Gladiator ]

Sayet--------------------->Zacytuje Soula nie szalejcie dzisiaj za bardzo, 3 watki max, nie wiecej bo bedzie kara

01.01.2004
12:50
[13]

Sayet [ White Star Soldier ]

no to trudno. tylko ja o tym niewiedziałem:PP

01.01.2004
12:51
smile
[14]

Kompoholik [ Designed by AI ]

a po co wątek o Sylwestrze o 12:32 następnego dnia ?

01.01.2004
12:52
smile
[15]

Yo5H [ spammajster ]

zebys sie pytal ? ~~

01.01.2004
12:52
smile
[16]

eJay [ Gladiator ]

Sayet--------------------> Happy New Year...zartowalem...wal sobie watki do woli:)

01.01.2004
12:54
smile
[17]

Sayet [ White Star Soldier ]

hyhyhhyhyhahahhahahahhahaahhhhohohohhohohohh!!!!! wiedziałem.najwyzej jak bym bana dostał to mam 2 konto:PP

01.01.2004
12:54
smile
[18]

eJay [ Gladiator ]

Sayet--------------------->aaaaaaaaaaaaa wydalo sie:)

01.01.2004
13:09
[19]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

ooo kurde...klawisze mi sie motają więc napisze krótko:

...przepraszam że mnie nie było, a miałem być razem z wami na forum o 0.00 ale cóż jak już nie rozróźniałem klawiszy od myszki...

dobra ide się napić....

01.01.2004
13:11
[20]

Sayet [ White Star Soldier ]

eJay>>>> mnie nieoszukasz:PP
BLADE22>>>> poprawiny????

01.01.2004
13:11
smile
[21]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Yoshu - > no chyba, że tak. :)

01.01.2004
13:14
[22]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Sayet ----> a można później ?? heheh jakoś dziwnie mi sie teraz patzrzy na monitor.... :)

01.01.2004
13:15
[23]

Sayet [ White Star Soldier ]

dobra:))

01.01.2004
13:18
[24]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Ale trochę załuje 1 rzeczy nom.... kilka minut po 0.00 chciałem zaglądnąć na forum, ale ni zabardzo kojazyłem co gdzie lezy...tymbardziej ze zapomniałem jak się kompa włącza i zrezygnowałem z dalszych prób....

01.01.2004
13:33
[25]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

a wiec dalej zajadam sie cukierkami łif ałLkohoooL

01.01.2004
13:41
[26]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

ehh na świętowanie nigdy nie jest za późno :)

01.01.2004
13:43
[27]

HopkinZ [ Senator ]

NA Boga ludzie znow kolejny atek :D?

echh... no nic, ja zem sobie juz wstal ,a raczej zostalem brutalnien obudzony przez mame z haslem "wstawj wstawaj MAŁYSZ LECI!!!!!"
echh, no nic ;]
pogram sobie epwnei w jakiegos rpga zaraz a potem na skoki lece ogladac
PS> achhh, żurek z jajkiem i kiełbaską na śniadanie :)

01.01.2004
13:45
smile
[28]

red_baron [ pVd ]

HopkinZ----> life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas:)

01.01.2004
13:48
[29]

HopkinZ [ Senator ]

no, niby tez racja :]
PS> a tyle postowe co walnalem dzis/wczoraj to nigdy w zyciu nie poszlo chyba... w 70 moze sie zamknnie ta lcizba, jak nie to ciut powyzej :)

01.01.2004
14:06
[30]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

Ale K@mil chyba nie wystatsował tych 180.....

a matki takie są Hopkinz, na szczęście moja wie że ja małysza nie lubie :)

01.01.2004
14:12
[31]

Garbizaur [ CLS ]

Ja wstałem, żeby obejrzeć Małysza, ale chyba zaraz pójde spać z powrotem.

01.01.2004
15:33
[32]

Sayet [ White Star Soldier ]

ja wstaje z łozka tylko na skoki i na gola:))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.