Sayet [ White Star Soldier ]
Pijemy dalej i bawimy się dalej czyli...Sylwester na GOLu cz.4
poprzednie watki cieszyły sie popularnosciom........

red_baron [ pVd ]
fajna kategoria:)
Sayet [ White Star Soldier ]
obosze!!!!!!! jeszcze mam kaca!!!

Yo5H [ spammajster ]
juz chyba troche za pozno na nast. watek ~~

Sayet [ White Star Soldier ]
nigdy niejest za pozno
eJay [ Gladiator ]
Sayet----------------------->To mialo byc tajemnic a ale...umowilismy sie z Soulem przed polnoca ze zal;ozymy tylko 3 watki, a ten kto zalozy 4 dostanie bana...

red_baron [ pVd ]
ejay----> lol :-)

Sayet [ White Star Soldier ]
tak teraz to se mozecie....
eJay [ Gladiator ]
Sayet--------------->Ja zawsze jestem powazny a Soul czuwa...

Sayet [ White Star Soldier ]
niezartuj se lol:))

Yo5H [ spammajster ]
pierwsze watki do dziennika, czwarty watek bananika !
eJay [ Gladiator ]
Sayet--------------------->Zacytuje Soula nie szalejcie dzisiaj za bardzo, 3 watki max, nie wiecej bo bedzie kara
Sayet [ White Star Soldier ]
no to trudno. tylko ja o tym niewiedziałem:PP

Kompoholik [ Designed by AI ]
a po co wątek o Sylwestrze o 12:32 następnego dnia ?

Yo5H [ spammajster ]
zebys sie pytal ? ~~

eJay [ Gladiator ]
Sayet--------------------> Happy New Year...zartowalem...wal sobie watki do woli:)

Sayet [ White Star Soldier ]
hyhyhhyhyhahahhahahahhahaahhhhohohohhohohohh!!!!! wiedziałem.najwyzej jak bym bana dostał to mam 2 konto:PP

eJay [ Gladiator ]
Sayet--------------------->aaaaaaaaaaaaa wydalo sie:)
BLADE22 [ Krew Śmierci ]
ooo kurde...klawisze mi sie motają więc napisze krótko:
...przepraszam że mnie nie było, a miałem być razem z wami na forum o 0.00 ale cóż jak już nie rozróźniałem klawiszy od myszki...
dobra ide się napić....
Sayet [ White Star Soldier ]
eJay>>>> mnie nieoszukasz:PP
BLADE22>>>> poprawiny????

Kompoholik [ Designed by AI ]
Yoshu - > no chyba, że tak. :)
BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Sayet ----> a można później ?? heheh jakoś dziwnie mi sie teraz patzrzy na monitor.... :)
Sayet [ White Star Soldier ]
dobra:))
BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Ale trochę załuje 1 rzeczy nom.... kilka minut po 0.00 chciałem zaglądnąć na forum, ale ni zabardzo kojazyłem co gdzie lezy...tymbardziej ze zapomniałem jak się kompa włącza i zrezygnowałem z dalszych prób....
Qbaa [ Generaďż˝ ]
a wiec dalej zajadam sie cukierkami łif ałLkohoooL
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
ehh na świętowanie nigdy nie jest za późno :)
HopkinZ [ Senator ]
NA Boga ludzie znow kolejny atek :D?
echh... no nic, ja zem sobie juz wstal ,a raczej zostalem brutalnien obudzony przez mame z haslem "wstawj wstawaj MAŁYSZ LECI!!!!!"
echh, no nic ;]
pogram sobie epwnei w jakiegos rpga zaraz a potem na skoki lece ogladac
PS> achhh, żurek z jajkiem i kiełbaską na śniadanie :)

red_baron [ pVd ]
HopkinZ----> life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas:)
HopkinZ [ Senator ]
no, niby tez racja :]
PS> a tyle postowe co walnalem dzis/wczoraj to nigdy w zyciu nie poszlo chyba... w 70 moze sie zamknnie ta lcizba, jak nie to ciut powyzej :)
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
Ale K@mil chyba nie wystatsował tych 180.....
a matki takie są Hopkinz, na szczęście moja wie że ja małysza nie lubie :)
Garbizaur [ CLS ]
Ja wstałem, żeby obejrzeć Małysza, ale chyba zaraz pójde spać z powrotem.
Sayet [ White Star Soldier ]
ja wstaje z łozka tylko na skoki i na gola:))