
Torn [ Merces Letifer ]
Bezsenność czyli kto jeszcze nie śpi cz.137
Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.
Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano.
Sir klesk --> od niego się wszystko zaczęło, ale uciekl na Sybierie pozucajac nawet Karczme Pod Glodnym Trollem i teraz pewnie tam popija spirytus prosto ze zródła :) Niestety nie zdazyl na setke :(
SULIK --> reanimator wątku, człowiek który nie sypia (o ludzkich porach), ostatnio coraz rzadziej nas odwiedza...Gdyby tak jeszcze czasami postawił coś na stół... mały prowokator , dziewczyny podobno same mu sie pchaja do lozka, albo pcha je sam :) lubi strzelić striptiz w męskim towarzystwie,podobno czasem biega takze nago po parku... i odkrywa swoje małe ale zawsze jakieś atuty :) co przewaznie powoduje usmiech politowania na twarzach przechodniow... ostatnio ma problemy z ciagnieciem :> Postanowił więc trenować i coraz rzadziej nas odwiedza. Lubi podrywać obieżyświatów w karczmach... obiezyswiatow plci obojga oczywiscie ... jego pokoj to przyklad idealnej harmonii i porzadku ,ostatnio w ramach obchodow dnia geja zalecal sie do kilku znajomych z bezsennosci ;) podobno łączy go coś z Banitą :) jeden i drugi mówi że to tylko przyjaźń..:) Swa wielko milosc okazuje Banicie na kazdym kroku i w kazdym watku w ktorym "przypadkiem" sie spotkaja, niesty nie dobrzy ludzie szykanuja ich za to- bo to meska milosc :) A męska miłość jest piękna bo nie ma w związku osoby dominującej. Zresztą jest to prawdziwie zwierzęcy związek (Banita, kotku !Tak pieseczku ?) szkoda że nie ma przyszłości gdyż Banita jest hetero, czego Sulik nie może zrozumieć :P Podczas jubileuszu tak sie zabawial z pannami i z Banita, ze az nam setna czesc skasowano :(
Justynka --> ma bardzo dobry refleks :) Prawdę mówiąc, to gorzej już być z nią nie może... jaki ma gust skopany, banita... :D Chodzą plotki że ma dziecko z księdzem(Paudyn?)... :)lubi się zajmować niepełnosprawnymi i tylko dlatego jeszcze tu wytrzymuje, wszyscy ją kochają :))) Zawsze kochająca, z chęcią z Tobą porozmawia. Za 4.22 + VAT ,a glos ma tak erotyczny , ze albo tylko rano albo wieczorem mozna do niej dzwonic... ale i tak was nie stać na nią :P Lata praktyki i cena wysoka...Przez nia wielu Golowiczow wlasnie ma bezsennosc-a i tak jak juz zasna to im spac nie daje w snach... takie mają koszmary :)Inni znowu maja marzenia senne z nia w roli glownej... . Ona marzy o mańku i Paszczaku (ten wysprząta dom kiedy justa z mańkiem...), uwielbia być całowana po szyji... i nie tylko , ale gdzie jeszcze wie tylko Banita ... przez tydzien umila czas wczasowiczom w lebie - stawka jak za zboze ;))...teraz wiemy, czemu produkt ten znika ostatnio masowo z elewatorow w niewyjasnionych okolicznosciach :) niedługo jedzie na wycieczke nauczyć się stawiać namiot:) przez kilka dni bedzie miala klopoty z pisaniem przez nadwyrezona reke :P,pilna z niej uczennica...ostatnio czesciej pisuje na warszawskiej wyspie... Teraz gdzies nad morzem probuje podrywac marynarzy i ratownikow na numer z topielcem,ale jakos jej nigdy nie idzie i dlatego ratuje ja w ostatnich chwili jej wierny owlosiony Owczarek Niemicki o imieniu Azor , czasem pisze z jakiejs kawiarenki internetowej w czasie miedzy opalaniem sie, a zdzieraniem z siebie spalonej na słonku skóry... Czyż ona nie jest urocza ? wróciła i znowu zaprowadzi tu porządek :) przespala setna czesc ,tzn robiła to co zawsze,ale mniejsza z tym :P 15:0 świetna z niej zawodniczka :)
Banita_bb --> jak marynarz, nie dlatego ze ma dziewczyne w kazdym porcie, ale dlatego, ze tyle razy go pobili w knajpie. Ciekawe co ta biedna Justa w nim widzi... on tez sie zastanawia czym zasluzyl sobie na takiego aniolka:) podobno to kara za grzechy, ma gorzej niz Syzyf... ale i tak wszyscy wiedza ze to najlepsza partia na bezsennosci-tzn jemu sie tak wydaje, a prawda jest taka... :) Jest najlepsza partia, ale tylko dla kochajacego inaczej. Pod warunkiem ze bedzie to partia szachów :)Ok jest najlepsza partia dla plci obojga-ale sam gustuje w dziewczynach.... zabawa z nim przypomina gre w bierki ugotowanym spagetti :P -ale ugotowane spaghetti jest dopiero za trzecim razem..... miał się nie pojawiać ale się pojawia, bo za bardzo lubi Justynke zeby ją zostawić:) dobrze kopie, w ogóle miły z niego chłopak, w nocy trzyma forme ponad norme...spytajcie Juste,ona juz go nie raz miala okazje "przetestowac "...wedlug Wielkiej Palki bezrozumny i dziecinny :> czego dowodem jest fakt, iz zlamal sobie najwiekszy z palcow podczas tygodniowego pobytu na poludniu kraju z jakas tajemnicza niewiasta ,i gdzie mu tam teraz do Pedra ktory moze 4 razy pod rzad :> fałszywie skromny, ma namiot... :) Tylko po co mu namiot jak i tak zawsze sypia nago w towazystwie kilku mniej zidentyfikowanych osob roznych plci, koloru skory, orientacji i wieku - ale On mowi ze wszyscy byli pelnoletni - ale czy na pewno ? Przestał tu pisać, szkoda chłopaka. Jego związek z Sulikiem pochłonął go do reszty, a jego brak wpisów w miejscu gdzie zrodziła się ich miłość jest tylko przykrywką. Tylko jaka to przykrywka skoro "kochają się" w każdym innym wątku...Planuje wstąpić wraz z Sulikiem do organizacji "Mężczyźni na falach" co nie przeszkadza mu spotykać się z pewną kobietą... :) Tylko on i Sulik mieli szanse ujzec na swiatlo nocne setna czesc Bezsennosci, reszta, albo przespala, albo sie zagalipila - teraz bewnie biedaczek leczy kaca i zastanawia sie ilu synow moze spotkac za 9 misiecy ,na impotencje stosuje korzeń zen-szenia(trzeba go tylko dobrze przywiązać:P)
Torn --> kozak z niego jakich mało, nadpobudliwy ale uleczalny przypadek:) Czas pokaze czy wstapi do klubu anonimowych alkoholikow- jak wszyscy tutaj... czy zoofili jak niektórzy :) Poszukuje prozacu w kazdej ilosci - jakby nie mogl zrozumiec ze nie ma lepszego lekarstwa niz 0,5... ostatnio bredzil cos o wprowadzeniu prohibicji... A teraz siedzi i oglada 5 filmow na noc z ktorych zdaje relacje, czasem cos pogra - przynajmiej on tak twierdzi, ale my wiemy, ze sie upija do nie przytomosci po tym jak mu pamiec zaczela w kompie fiksowac ... niby taki z niego Kozak a setke przespal
maniek_ --> wysoki, przystojny, wysportowany... kobiety go kochają, ale kiedy wytrzeźwieje sytucja obraca się o 180 stopni...:) stara się pomóc sobie i innym upośledzonym, tak poznał Paszczaka :) Podobni wieczorem zadowala starsze panie za drobną opłatą, ale za wieksza oplata panami tez nie pogardzi .Ostatnio częściej się "uczy" niewiadomo tylko czego...:) Wzór cnót i bastion moralności w tym wątku. Czasami jego narządy płciowe odmawiają mu posłuszestwa...wtedy idzie do ślepej Justy która nic nie zauważa :)albo na dworzec glowny- tam partnerzy obu plci tez nie maja zbyt duzych wymagan... dzisiaj moze go nie być gdyż szykuje koperty na jutrzejszą mature :)albo załatwi sprawe sam na sam z nauczycielka... maturkę już napisał, czeka go jeszcze część USTNA. CZego się nie dotknie to spartoli, wszystko przez błedne pojęcie honoru :/ teraz przez 3 miesiace opija swoje "kujonstwo" :> kraza pogloski, ze jest nieslubnym synem Paszczaka, choc on sam zarzeka sie, ze co najwyzej corka :) ostatnio zaniedbuje bezsenność :/ pojawi sie po wakacjach jak skonczy 3 miesieczna libacje. Teraz jest z niego prawdziwy chlop - no tak co ten Krakow robli z ludzi - taki spokojny chlopak byl, a teraz nawet nie wie gdzie sie kladze spac, zreszta co to za roznica jak budzi sie i tak w innym miejscu z innymi osobami na sobie. Przepadł bez wieści, aż strach pomyśleć jak ten biedny chłopak, który boi się sam przejść przez ulice poradzi sobie w innych warunkach niż sterylny pokój bez klamek... to ze nie bedzie go w setnej czesci - to bylo oczywiste, nawet na niego nie liczylismy :P
BriskShoter --> czasami wpada ze słowami na twarzy "Witam Banda", podniecają go wiewiórki i inne gryzonie z ogonami oraz konwersacje o mamutach :) Lubi mówić o przystojnych paniach i pięknych panach-do teraz jest zagadka dla nas ktora plec bardziej woli.... zapytane wiewiórki nic nie wiedzą :)Szczesciarz - czyli nie jest bez szans i u mańka i u Justy :> Podobno znalazł szczeście z jedną Tatianą. Zna ją każdy podróżujący trasą A-4. Podnieca go zakładanie nowych wątków i podrywanie obiezyswiatek plci zenskiej....
zawsze usmiechniety, czeka az mu ktos postawi kolejke...albo cos innego :> Paszczak zgłosil się na ochotnika :) ostatnio bawi sie w nadwornego kronikarza bezsennosci. Chetnie pobawil by sie z Sulikiem i Banita pod prysznicem w podnoszenie mydla spiewajac: "la la la... mydelko fa... la la la", anie niesty wstydzi sie podac adresu. Gdyby wszystko robił tak dobrze jak grał w Americasarmy to byłby dużo lepszym człowiekiem, a musicie wiedzieć że wynik wyższy od jednego fraga na rozgrywkę to u niego święto :) Jeden z botow to jest, ale jednak przy czesci setnej wyskoczyl mu error czy inny syf i sie nie zdolal dopisac .Człowiek nieśmiały, skromny, coolturalny oraz wszechstronnie uzdolniony :D Pozatym straszny Dziad z niego i strachajło, ale juz wszyscy sie do tego przyzwyczaili :D
emorg --> czasami jest często, a czasami nie ma go wcale - mieszka w odległej krainie, ale czasem wpada do Polski, a teraz w Bochni siedzi w nagrode za wywolanie miedzynarodowego skandalu dyplomatycznego w czasie pracy w ONZ .. byl tu jako pierwszy, ale jakos na jubileusz nie trafil - moze przy 200 czesci sobie o nas przypomni
pred4tor --> następny człowiek który rzadko śpi, ale tez rzadko sie tu wpisuje. zwykle poprzestajac na wydaniu jedynego slowa, jakie zdolal opanowac, zlowieszczego "BUM" ... jak powiedzial BUM tak wyparowal i go rozerwalo
arthemide --> zagląda tu czasem wymyślajac jakiś tekst, by zniknac na długo w odmętach gierek sieciowych. Drugi nick <Pani Imperator> pasuje do Red Dragona bo faktycznie nia jest. Zeby tego malo bylo zglebia tajemnice mudowego swiata Cygnusa odnajdujac tam swoja druga nature. Eh... kiedys virtual zabije ja... poki co na pohybel wrogom!!!
Paudyn --> sen z oczu spędzają mu cRPG'ki, lubi obciągnąć nalewkę, a czasami przy blasku księżyca obciąga coś innego...:) zabawia sie na Bahamach ze swoją przyjaciółką czarną mulatką zostawiając dziecko na pastwe losu:) Podobno parę dziwnie wyglądających owieczek to jego sprawka,jak każdy duchowny lubi kobiety w kisielu i doświadczenia na zakonnicach, wszystko dla dobra nauki... :) Pojawia się coraz rzadziej...Z braku dostepu do baranow czesto jezdzi do schronisk dla zwierzat...lepiej nie wiedziec po co... , lubi filmy przyrodnicze:)hmm zwal jak zwal wszyscy wiedza jakie to filmy... ostatno zajęty w seminariu, ponoć ma dyżur w szafie... ostatnio widziany byl na meczu K.S.GOL, gdzie degustowal najnowsze probki mszalnego wina, typ urody, który preferuje u kobiet to chaotyczna ładna ,ostatnio ma problemy z twardym....Tylko czekać aż mu pamięć zacznie wysiadać... jak na ksiedza przystao musial odprawic nocna msze wraz ze skladaniem ofiar z dziewic - ktorych malo juz jest po jego akcjach duszpasterskich
Shakka --> powoli i bez pospiechu wpada na watek od czasu do czasu, ale z pospiechem znika z niego, nieszczesliwy posiadacz radeona ;) ,lubi seks, wódke, seks samochody, seks, kobiety, seks,,,aha i jeszcze seks :) lubi sie podlizywac Juscie ,zamieszkuje w przytulnym pokoiku bez katow i klamek :P .. eeee... nie bylo go podczas jubileuszu :(
NecroCannibal --> przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem i dlatego nie moze spac. a spi sobie smacznie pewnie w trumni i dlatego go nie bylo
Service Pack --> masta bitch, wieczny zwyciezca (przynajmniej on tak myśli), to jego brzydota nie pozwala mu spać, ostatnio nieobecny, kupił kominiarkę i chodzi na miasto... msci sie za Paszczaka na rowerach, podobno jego druga ksywa jest straszny pedro....ostatnio mu zeby mleczne wypadly.... kabelek z niego :)jedyny facet z jajami ktory nie boi sie dyskusji z panem m. ...czego nastepstwem byl ban na kilka nickow. Ale jest nadzieja ze sie ustatkuje- nie ma to jak bycie pantoflarzem :> ma problemy z samoocena, mysli ze wszystkie dziewczyny chca go poderwac...ostatnio udawal 64-letniego geya, za co zyskal wielka sympatie Paudyna...moze cztery razy pod rzad... chlip chlip-cytat z alternatywy 4- szkoda chlopa po prostu...dostal skierowanie na odwyk... ee nie tak mialo byc-dostal bana na ip :((( panie świeć nad jego duszą
Paszczak --> alkoholik... to malo powiedziane, przyszły degenerat, ale kobiety lgną do niego jak muchy do gówna, to ten wrodzony, kobiecy instynkt opieki nad upośledzonymi stąd też sympatia Justy do mańka... i Paszczaka, ma slabośc do gorsetow, sam czasami nosi :) Bardzo cierpi, stracił przyrodzenie w wypadku rowerowym... teraz jest czestym klientem sex shopow-szuka protezy idealnej i tak jest tym zajęty że ostatnio go tutaj nie widać, obejrzał American Pie i bawiś się teraz swoją nową protezą i odkurzaczem... Marzy o złotej protezie, ale taka się słabo wygina, a mu potrzebna nadzwyczaj elastyczna :)dlatego od miesiecy eksperymentuje nad wkladkami zelowymi- jak widac bez skutku... do końca życia pozostanie mężczyzną niepełnowartościowym :) Ale .... ma tez - o dziwo - jakies zalety, dobrze gra w warcaby... ale upiera się by przesuwać pionki swoją protezą... Nic nie dopisze-trzeba chlopcowi wspolczuc po prostu ... :> ostatnio robi z siebie intelektualiste, z zalosnym skutkiem...lubi ogladac muskularnych panow i pieski podczas akcji :) i nie tylko oglądać... :) przez antypatie do Banity nie pisuje juz na Bezsennosci ;P, ale jdnak sprawa diametralnie sie odmienila gdy na lamy forum powrocila Katrin20, o tym człowieku po prostu złego słowa nie można powiedzieć, „ miły, uczynny, inteligentny, błyskotliwy, cnotliwy :), przystojny, kawaler, bogaty, hojnie "wyposażony" przez naturę - ten chłopak to złoto, nie człowiek ! „- tak mówi o sobie, widać że chłopak ma wybujałą wyobraźnie :) , po winie mszalnym od znajomego proboszcza zreszta :P Tak sie spil ze tydzien spal w rowie kolo remizy po piatkowej imprezie - wiec teraz odsypia imprezke na detoksie z milimy paniami ktore uwielbiaja robic mu z rana lewatywe
Hellcat --> Czołgista. Lubi się bawić swoim małym czołgiem a w przypływie radości pokazuje go nawet innym :) poniewaz uwielbia, jak ludzie wokolo sie usmiechaja. Wsiadl w czolg i pojechal podbijac inne karczmy, albo i nie wsiadl... a kto by go tam wiedzial.. najwazniejsze ze na jubileuszu nie byl :(
Danley --> miejscowa zegarynka :) siedzi na wiezy czasu i i obserwuje co przez portal przelazi :DD po awarii zegara nie moze spac ze zgryzoty :> kupil wiec sobie kompas,swoja punktualnoscia moglby zawstydzic niejeden zegar atomowy.. niesty reaktor atomowy w jego zegarku stracil chlodzenie, a co za tym idzie troche nawalil i potwtorzyla sie sprawa z 86 z miasteczka Charnobyl.... niesty zwiazku z ta sprawa jubileusz musial odbyc sie i bez niego :(
Mr.Bungle --> jak każdy tutaj, ma małe problemy z alkoholem, ale przypadek do uratowania:),zdobywa kobiety na swoje porsche 911-szkoda ze ma je tylko na zdjeciu :P Jego z kolei kreca zieloni snajperzy .....
Soul --> dobry pasterz, sprawuje piecze nad zbłąkanymi bezrozumnymi owieczkami (Banita) z bezsenności, przez wszystkich lubiany i szanowany za ojcowska reke, ktorej cudowna moc okazuje zwlaszcza w kontaktach ze swoimi adopotowanymi synami :> A Soul jak to Soul - niby go nie ma, niby nic nie widzi, a bana dac lubi. I to własnie nie daje spokoju Banicie, który po pierwszym kontakcie mailowym spodziewał się czegoś więcej, a Soul jak to Soul... pewnie to on skasowal watek :(
Adamss --> Dobry Reddsik utrzyma go przy życiu. Czasami nie wytrzyma napięcia i walnie w kimę...cóż, nie ma jeszcze zbyt wytrzymałej psychiki, ale co tam..Całe życie przed nim! :) Poszukuje czegoś, lecz do końca nie wie co to takiego, więc błąka się po nocach i czasem trafi w to właśnie miejsce." "Ostatnio fascynuje się gwiazdami i szuka innych ciekawych stron nocy poza siedzeniem przed komputerem :). Jak to zwykł mówić po bezsennej nocy: Całe spanie psu w dupę."
katrin20 --> Zoofilka. Kręcą ją różowe mamuty i owłosieni faceci. Sni o mamutach,i chyba brakuje jej zebow bo pisze doblanoć i nie chce pokazac zdjecia, liczba postów ponad norme :) Marzy o orgietce. Tzn marzy o wogole czymkolwiek co kojarzy sie z orgietka.... ostatnio jej tu nie widać ... niestety wrocila ;( :PPPP
Req --> a tai koles co niby jest, a go ni ma - pewnie zabawia sie z Cenobionitami w pokoiku rozkosz i dlatego na niego tez nie mozna bylo liczyc podczas spijania setki :)
Z Lisciem na Glowie --> nie chcial wpisu ale.. -tez ma
Allan alias Soul Hunter alias Soul Surfer alias Scandal tez sie tu czasem pałęta ;) , mysli ze jak zmienil nicka to go nikt nie pozna. A poki co popija z nasza Gromada jak zaczal nazywac innych bezsennikow. "Mozna go nazwać: "Dobry gośc" bo wie kiedy ma wyjść, wychodzi akurat wtedy gdy jest jego kolej na postawienie na stół jakiegoś trunku. Kiedy zaś niepostrzeżenie wraca (choć tylko jemu się tak wydaje) tłumaczy sie mówiać że własnie miał pilnego fona od swoich fanek (tak, tak a świstak siedzi..., które podrywa tekstem: "Cześć maleńka, ja jestem dziennikarzem a ty masz śliczne oczy, i stanowisz wspaniały materiał na artykuł do napisania u mnie w domu". To by może wyjaśniało dlaczego nieraz skarży się na bóle zębów. Jedno stwierdzenie ciśnie sie na usta: "Nie dość że kłamca to jeszcze kobieciaż" Jedną z jego niewielu (!) dobrych cech to, to że lubi rozdawać kwiaty pięknym dziewczynom choć jak życie pokazuje zdarzają się przypadki że dziewczynie podaruje piwo, a facetowi kwiatka..." by Allan
Angelord --> "Zwykłą nocą, bez opoki, albo świtem niegłębokim, w poplątanych, mrocznych myślach - gram w Bezsenność... Sen ostatni - taki tylko bowiem został - na godzinę czarną zsyłam... Niech go diabli ! Razem ze mną ! Ale póki nie śpię jeszcze, no to w zwykłej, prostej nocy, życiem bardzo niegłębokim, w poplątanych, mrocznych myślach - gram w Bezsenność... <Zamknę oczy - widzę Ciemność i... browara - a nie lubię, gdy on mara...;-P>"
Goozys[DEA] --> Wpada bardzo rzadko i wciąż ubolewa nad tym, że wątek zmienił się w kolejną karczmę...
Ewelina_m --> czule sie zegna zawsze ze wszystkimi ....
Mysza --> może zacznie tu wreszcie pisac...
Zetka --> zwabiła swoją osoba tu Myszę ......
Siwy4444 --> dziwne , ale nawet on sie tu zaczal wpisywac;) Mówi o sobie, że jest sympatyczny ale kto go tam wie :D
3 Kawki --> biedak leczy tu swoje małe :> kompleksy
Pisz --> wielbiciel męskich "słoników" oraz wszystkiego co koszerne :>
Soldamn --> Pragnie aby wszystkie krówki miały duże wyymiona :D
poprzednia część:
Torn [ Merces Letifer ]
back to movie_marathon...
Immothep [ Errare humanum est. ]
drugi???
Voorhees [ Centurion ]
sezon ogórkowy...

Brisk. [ Chomik ]
OK ja sie zmywam :D I tak moze 4 osoby na forum są więc ja se ide :D
ps. LotR RotK rulez :D
...........DObraNoc....

Siwy4444 [ Senator ]
Brisk zjechał do boxu.

Brisk. [ Chomik ]
Siwy chciałbyś :D
Ale że dzis było dużo wzruszeń, cierpienia, przemocy, odrąbywania kończyn, łez, pożegnań i końców to ja juz se idem :D
...............DobraNoc....

Siwy4444 [ Senator ]
To dobranoc.

..KmP.. [ Designed by AI ]
witam ! :)

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
hmm chyba JOŁ :D

Brisk. [ Chomik ]
To chyba Joł czy na pewno Joł? :D Moze telefon do przyjaciela? :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hmmm wole pół na pół :P a telefon wykorzystam kiedy indziej :D

Brisk. [ Chomik ]
Pół na pół już wykorzystałeś :D Masz tylko telefon do przyjaciela wiec dzwoń :D
No dzwoń bo czekać dłużej nie będe aż zadzwonisz do mnie :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
lepiej pytanie do publiczności - jakby co to służę pomocą ;)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Eeee tam publicznośc w wiekszości razy sie myli :P
dobra przyjacielu niech Ci bedzie zadzwonie :D i co mi przyjaciel podpowiada :D ?

...Soul Surfer... [ Legend ]
reporting in....
Briś --->> JOŁ ;D
Shakka ---->> JOŁ :D
kmp ----->> hmm JOŁ :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
Allan - > joł. przyznaj się, nie poznajesz ? :P

Brisk. [ Chomik ]
Idż na północ, nie oglądaj sie za siebie aż dojdziesz do niewielkiego wodospadu zwanego przez tubylców prysznicem :D Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania :D
ps.Wez mydło bo inaczej nic nie zdziałasz :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
"Fallow to white Brisiu" hihiehiehie co nie ?:P skąd ja wiedziałem ,że coś z tym związanego napiszesz :P :P

...Soul Surfer... [ Legend ]
kmp ---->> a powinienem ??

Brisk. [ Chomik ]
Nie wiem skąd :D TYmbardziej że ja nie wiedziałem że cos związanego z tym napisze :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
kmp ---->>eeee... hehe stop juz wiem Kompo :D

Brisk. [ Chomik ]
kmp ---> prosze bez mędrkowania :D
Alluś ojoj nie zauważyłem Cie jakiś takis malutki jezd :D joł :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
Allan - > no proszę, wystarczy zmienić nick i od razu stajesz się nierozpoznawalny ;). Dodaj sobie do tego "kmp" dwie literki "o" w odpowiednie miejsca. ;)
wiesz, zawsze możesz wziąć telefon do przyjaciela lub pół na pół (publiczność odpada, bo za często się myli ;))

..KmP.. [ Designed by AI ]
no tak, nie odświeżyłem :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hmm to coś Ty ostatnio bardzo mało wiesz skoro nie wiedziałeś ,że to napiszesz :P jak sie nie wie to sie nie pisze :P

Brisk. [ Chomik ]
A od kiedy ja myśle i wiem co pisze? :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Aaaa no tak dzięki za przypomnienie kurcze wiedziałem ,że coś jest nie tak, ale teraz już wiem :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Brisk ----->> yyy a tego to nawet najstarsi gorale nie wiedza :D
Kompo ---->> czyzbys zwatpil w moja nadzwyczajna ynteligencje ;D.. A co to sie stalo ze taki nick ?

..KmP.. [ Designed by AI ]
Allan - > niee, zawsze wierzyłem w Twoją ynteligencję ;)). A sprawa nicku to temat na wieloczęściowe, odrębne opowiadanie ;))
...Soul Surfer... [ Legend ]
Kmp ---->> a to teraz na tym nicku bedziesz "jechal" czy do starego bedziesz wracal ??

..KmP.. [ Designed by AI ]
Allan - > pojadę sobie na tym, starego niech obrosną pajęczyny w otchłani przeszłości, wraz z tym dumnym Legendem w stopniu ;). A tak serio, to w sumie głównym powodem zmiany to długość nicku: wolę krótkie KmP niż długaśnego Kompoholika. ;) [już nawet innym nie podobała się ta długość, ucinali więc 'holika' :D]

Brisk. [ Chomik ]
Zbyt cicho ojoj zbyt cicho :D I Siwego nie uuuuuuuuuuuuu cos sie święci :D
Ide na film :D

Brisk. [ Chomik ]
Siwego nie ma

...Soul Surfer... [ Legend ]
Hehe... znam ten bol... ale ten kto jest madry mojego nicka tez ucina tylko do SS... :D. Hmm.. panie Legionisto :P.

..KmP.. [ Designed by AI ]
Allan - > mądryś, bo trzy nicki masz doprowadzone do generała (tak ? :)). Poczekamy za kilka miesięcy, kiedy to już drugim nickiem dobiję do Legendy ;))))

...Soul Surfer... [ Legend ]
kmp ----->> chcialbym zeby wszytkie byly Generalskie na jednym tym srodkowym mam 823 o ile dobrze pamietam. Ale ten poszedl juz dawno w odstawke, i w ogole go nie uzywam. Za to SS'a gonie do Senatora... :D. Kilka miesiecy powiadasz ?? Wystarczy ze zachaczysz o 2-3 karczmy to pewnie dobijesz :D.

Siwy4444 [ Senator ]
witam
Jutro idę do kina na Trylogię. Chyba wezmę jakąś karimatę czy cóś.
:)
Brisk --> Aż stąd widać jak parujesz po wczorajszym.

..KmP.. [ Designed by AI ]
Allan - > no właśnie, o karczmy :). Nawet gdybym chciał, to wiesz jakby mi było trudno się wkomponować w jakieś towarzystwo typu VL czy klub buraka ? :)
Siwy - > cześć. :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Kmp ---->> sprobuj... w karczmach gada sie o wszytkim nie tylko w klimatach danej karczmy. Poza tym nie zawsze musisz brac udzial w takich rozmowach. A przeciez napewno jest cos w czym moglbys sie "wykazac". VL czy Troll choc ten moze zmianil ostatnio klimat to tak naprawde taka "dzienna bezsennosc" :D.
Torn [ Merces Letifer ]
reporting in...

..KmP.. [ Designed by AI ]
branoc wszystkim :)
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
hmm nikogog nie ma??
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
kmp--> imo w bezsennosc najtrudniej sie wkomponować :)
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
kto dziś idze do wora ?? coś pustawo tu :(

Siwy4444 [ Senator ]
Brisk się skroplił.
:)
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
dobra to ja tez zwiewam

Brisk. [ Chomik ]
Siwy nie kimbinuj :D
Soldamn <papa> :D

Brisk. [ Chomik ]
grrrrrr kombinuj
I sie aż zdenerwowałem ;D
Kuzi2 [ akaDoktor ]
jest tu ktos jeszcze ? :P

Brisk. [ Chomik ]
Ja jestem :D
CCoś wygrałem? :D

Gilmar [ Easy Rider ]
jestem, ale nie bardzo wiem po co.....
Kuzi2 [ akaDoktor ]
ja bede jeszcze chwile sciagam jeden plik sprawdzam czy dziala... jak tak to ide spac :P
jak nie to chyba tez

Siwy4444 [ Senator ]
Brisk --> Zawsze na kacu taki rozdrzaźniony?
Gilmar [ Easy Rider ]
Bohaterowie są chyba zmęczeni po sylwku i wymiękli...

Brisk. [ Chomik ]
Ja już spadam :D Dziś wypadałoby pojawic sie na zajęciach z matmy na uczelni w Krakowie :/ Ale chyba nie pojade.
............DobraNoc....

Brisk. [ Chomik ]
Siwy nie mów do mnie niezrozumianym językiem :D Albo daj mi czas żebym mógł sprawdzic co znaczy słowo "kac" :D 1.trzeba byc tfardim, 2.trzeba umiec pić, 3.trzeba znac strażaka 4.nie pytać o strażaka w pkt.3
.........DobraNoc....
Kuzi2 [ akaDoktor ]
patch z crackiem dziala wiec...
dobranoc milych snow :P

Gilmar [ Easy Rider ]
Siwy -----------> czy to tylko my robimy za niedobitki sylwestrowo - noworoczne...???

Siwy4444 [ Senator ]
Gilmar --> Być może ale sądzę, że Brisk jeszcze kilka razy nie bedzie mógł zasnąć i mimo wszystko się odezwie. Zawsze tak ma w tej fazie księżyca.
:)
Gilmar [ Easy Rider ]
Z przykrością zawiadamiam, że z powodu braku sensowniejszego zajecia, zdecydowałem położyć sie spać.
Dobranoc...
Torn [ Merces Letifer ]
branoc..

Adamss [ -betting addiction- ]
Bryyyy, mój nowy opis nie jest wpisany :|.
Torn [ Merces Letifer ]
Adamss - napisz jeszcze raz o co chodzi i pogrub. Nie wiem, moze ja będę zakładał next part to poprawie, jak nie to ktoś inny zauwazy.
Torn [ Merces Letifer ]
branoc 4 real.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dobranoc
SULIK [ olewam zasady ]
witka all - wlasnie sie oderwalem od Projekty Entropia :)
zajebista giera :)
SULIK [ olewam zasady ]
Ide ciac dalej w projek entropia :)
Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc

...Soul Surfer... [ Legend ]
Dźin dybry :D....

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
Joł Alluś :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
no cześć :]

Shakka [ Pogromca Chomików ]
SS >>>> joł :)
Brisk >>>> joł and joł :D
KmP >>>> joł and joł and joł :]

..KmP.. [ Designed by AI ]
no hej, Shakka. :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
:]]

Yo5H [ spammajster ]
wielkie jol all ~~

Brisk. [ Chomik ]
Joł Wam :D
dziś zabijam Niemców tzn Nazistów :D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
witam
brisk --> moh, cod czy inne badziewie ??
kurde jak teraz trudno wypatrzyć karczmy
odruchowo szukam czegoś szarego a tu zonk karczmy sązielonkawe :(

Brisk. [ Chomik ]
Soldamn DoD :D
Paul12 [ Buja ]
A ja nie śpię :D Ściągałem dzisiaj płytkę Seana Paula (nie bluzgać mnie za to! to nie dla mnie :D) i teraz ściągam programik, który mi zmieni .ogg na .mp3, żebym mógł spokojnie nagrać płytkę Audio za pomocą NERO :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
JOŁ JOŁ :D:D
Brisiu ---->> a zdaje sie w poniedzialek albo jutro a moze w niedziele bedzie Vaterland - 3 Rzesza... trzeba ogladac. Film o tym ze Niemcy jednak wygrywaja 2 wojne swiatowa.....

Brisk. [ Chomik ]
Alluś a tam :D I tak wszystkich wybije :D

Paul12 [ Buja ]
Brisk, Soldamnn - A ja myślę, że lepiej się rzucać ze swoim kroczem na niemców w BloodRayne :P
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
hmm dla mnie moh rulez moh był jedyna gierka ktora tak mnie pochlonęłą na multi

Brisk. [ Chomik ]
Paul12 Panne Rayne mam już bardzo dawno za sobą :D Teraz czekam na BR 2 :D
Soldamn w MoHAA tez sie grało :D le teraz mam lepsze warunki do DoD'a :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
a dla mnie CoD rulez, bo MoH już stary ;)
Seng [ Chor��y ]
Buuu kurde ludzie!
SULIK [ olewam zasady ]
dobranoc - koniec czowania :]

Brisk. [ Chomik ]
KmP na CoD grałem bardzo krótko ale troche bardziej mi przypadł do gustu niż MoHAA mimo że na CoD'zie duuuużo gorzej mi szło :D
Paul12 [ Buja ]
Brisk - Ja też, ja też :D Pozostały tylko miłe wspomnienia ;)
i czytaj mój opis zanim coś napiszesz :)

..KmP.. [ Designed by AI ]
Brisk - > CoD singleplayer krótkie jest, a szkoda :). a w multiplaya jeszcze nie grałem ;]

Brisk. [ Chomik ]
SULIK ---> Branoc :D
Paul12 jesteś druga osoba która mi dzis pisze żebym przeczytał jej opis :D
KmP co do SP to fakt a na MP na pewno bym grał gdybym jeszcze miał CoD'a :D

Paul12 [ Buja ]
Brisk - Grrr! PAUL, PAUL, PAUL! Nie paul12! Ten nick jest przeterminowany ;P
A co do CoD - Fuckt, krótkie :(

..KmP.. [ Designed by AI ]
Paul - > to sobie nowego załóż. Bierz przykład ze mnie ;]

..KmP.. [ Designed by AI ]
btw, nie bylo kontroli radiotechnicznej ;))
Paul12 [ Buja ]
A już sobota! Weekend, weekend, weekend :) Jutro idę na łyżwy :) A zaraz będę spał z Seanem Paulem :P KmP, opowiedz jak Cię dzisiaj brzuch od wiśni rozbolał :P
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
w coda nie grałem :(
teraz mecze deus exa 2 raz
Paul12 [ Buja ]
Poprawka - dzisiaj idę na łyżwy :D Tj. w sobotę. Czyli dzisiaj. No.

Brisk. [ Chomik ]
Pan z nickiem na P. ---> własnie załóz sobie nowy :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
Paul - > nie, bo na samo wspomnienie mnie zaś boli... :]]]

Paul12 [ Buja ]
Briś - Jak Paul12 będzie już tylko (aż?) legendą, to wymyślę coś nowego :) "Pan z nickiem na P." - dobre :)

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Witam was bezsenni Golowcy!!
Pobede jeszcze chwile i walne w kime zeby ostatecznie zapomniec o tym ze juz niema roku 2003:)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Ja mowie ...
Dobranoc... :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
brej nocy, Allan :)
Mr. Mojo Risin' [ Pretorianin ]
Siema, dzieńdobrywieczór. Ja jeszcze nie śpie, ale to chyba nie jest mistrzostwo świata... tak czy siak jak przed swietami mialem pare kół to prawie nei spałem przez 3 noce.... (szkoda ze nei mialem czasu sie tu wpisywać) doszedłem do wniosku ze ilość spania jest odwrotnie proporcjonalna do stanu psycho-fizycznego --- jak spałem 1h to sie nawet rześko czułem, jak spałem 3-4h to byłem jak zombie... btw: sesja idzie, faken! znowu nie bede spał, bynajmiej z własnej woli... lubie spać, ale nie zawsze mam ku temu okazje...hmmm ma to też swoje dobre strony, np. muzyka w nocy smakuje zupełnie inaczej niż w dzień...... wszyscy wielcy ludzie pracowali w nocy... cisza.... spokoj....

Paul12 [ Buja ]
"Najlepsza na świecie jest miłosć w klozecie, a każdy szalet jest pełen zalet..." - zna ktoś dalszy ciąg? Bo to dobiega z pokoju moich rodziców. A że oni śpią no to raczej TV tak śpiewa :P

Brisk. [ Chomik ]
Mr. Mojo Risin' Witam :D A w nocy wszystko smakuje inaczej :D
Papa Alluś :D
OK mam dość Nazistów :D Może kiś film :D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Albo lepiej upolowac jakies jedzenie z lodówy...

Mr. Mojo Risin' [ Pretorianin ]
Paul to Twoi starzy słuchają Big Cyca ? Hehe
"...ani w PZU ani w PKP, tylko tylko w WC..."
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
paul---------mój kuzyn to zna ale mam do niego daleko. to cos big cyca
Paul12 [ Buja ]
A niee... To HAKER (czy jakos tak) leci w HBO :P A stary tylko stopami rusza :P Moze snilo mu sie, ze na dysce jest? :) Ja zaraz spadam, takze branoc. Bo juz Sean Paul 73% ma.

..KmP.. [ Designed by AI ]
< Paul
Mr. Mojo Risin' [ Pretorianin ]
Dobra to własnei jestescie swiadkami jak wymiekam i ide spac, wielki masta blasta idze lulu. Kolorowych snów zycze. Dobranocka.
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
hmm czyzby watek coraz bardziej upadał ?? normalnie jeden watek wystarczał na 1,5 dnia a teraz 4 dzien klepiemy jeden i mamy ok. 100 :(
BTW gdzie sa szakkus i siwy ?? razem w w worze ??

Brisk. [ Chomik ]
Soldamn były czasy kiedy na noc było tu po 5 wpisów :D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Żegnam sie z Państwem...czas sie zregenerowac....kobra na noc

..KmP.. [ Designed by AI ]
a ja sobie siedzę sam :)
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
brisk masz gg --> napisz do mnie chce cie mieć :)
to samo do szakkusia i siwego
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
kmp ----> nie sam

..KmP.. [ Designed by AI ]
Soldamn - > no, a już myślałem :)

Brisk. [ Chomik ]
Soldamn ---> chce cie mieć OMG! :D Do tej pory cos takiego powiedziała mi pewna PPP :D ale żebys Ty mnie chciał mieć :D No rozumiem gdyby to Shakkuś lub Alluś napisał :D
ps.Co z tego będe miał? :D
KmP a se siedż sam :D
Ja ide :D Może cós wreszcie przeczyttam hmmm może Pratchetta hmm mogłoby byc gdym tylko miał cos z jego twórczości :D
Idem po jutrze zaczyna sie ostra jazda :D
............DobraNoc....
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
ojej jestem az taki straszny ?? zebys mi nie dał ?? i nie chce ciebie, tylko nr twojego gg :)

Brisk. [ Chomik ]
hmmm a może se poczytam Revolter'a? :D sie nie podlizuje :D
............DobraNoc....

Brisk. [ Chomik ]
Soldamn nie chcesz mnie? *płacze* :D
ps. Nie odezwe sie bo mi siem nie kcem :D
pps.Link dla Ciebie :D Nie tylko 5999 z cyferek tam zostało :D
............DobraNoc....

..KmP.. [ Designed by AI ]
ktoś tu wspomniał o Revolterze ? :D
brej nocy, Brisk.

Brisk. [ Chomik ]
KmP ---> O Revolter'ze ? E tam wydawało Ci sie :D
...........DobraNoc....

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
- z lisciem na glowie?
- obecny
- spozniles sie!
- przepraszam, pani psorko, mialem kaca po sylwku jak stad do warszawy...

..KmP.. [ Designed by AI ]
Z Liściem - > cześć a zarazem do widzenia :)
spać idę...
brej nocy for all

Torn [ Merces Letifer ]
...ja jeszcze nie śpie.
(ale juz ide...)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
nie smuc sie potworku, sa brzydsi od ciebie...

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
nie ma, ja jestem najbrzydszy i nikt mnie nie kocha

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
mnie tez, ide sie powiesic i podciac sobie gardlo

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
ja probowalem, ale sie nie udalo

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
to trza bylo kogos poprosic o pomoc

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
nikogo nie bylo, wszyscy poszli na sylwester

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
przykro mi

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
przykro ci, ze nie udalo mi sie popelnic samobojstwa?

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
przykro mi, ze cierpisz
Szwaroc [ ]
JOŁ!!!!!!!!
Kurde co to za ponura atmosfera???????? NIeeeeeeeeeeeeeeeeeee no tak nie mozna panowie!

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
a mi jest przykro, ze zyje
idespac

Szwaroc [ ]
dobranoc brzydki potworku

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
czwarta.
anyone?!

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
piata.
cos kiepsko z wami, mlodziezy, taki stary pryk jak ja was bierze...
gdyby ktos byl, posiedzialbym jeszcze, ale ze nie ma... spac ide.
i kolorowych zycze.

Szwaroc [ ]
JOŁ!!!!!!
SULIK [ olewam zasady ]
jeszcze tylko 32,5h i musze byc w szkole - tym "optymistycznym" akcentem: Witam :)

eJay [ Gladiator ]
Witam ale zaraz spadam:)
SULIK [ olewam zasady ]
Z Liściem Na Głowie - posiedzal bym wczoraj z toba, ale poszlem okolo 22 spad po okolo 40h bez snu :]

Szwaroc [ ]
sulik ani mnie nie denerwuj!!!!!!!!
SULIK [ olewam zasady ]
OK udalo sie :]
rowno 23:00
OTWARTE juz nie musicie sie dobijac do drzwi :)
SULIK [ olewam zasady ]
Szawarc - nie mozna sie opieprzeac cale zycie :)
zreszta ja mam gorzej :P
cala laktura do przeczytania na 7:30 w pon, sprawdzian, drugi sprawdzian (chyba) - poprawa semstru :/
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
to gg briskshootera to twoej gg brisiu ??
WITAM wszystkich :)
zaraz szkołą :(

Szwaroc [ ]
Kurde moj zegarek jest cos zcentrowany... :D ja mialem 23 jak sie wpisywalem a tu 22:58 :D
sulik ->
1.masz racje
2.juz ci wspolczuje ;) ja juz nie pamietam co to znaczy "musze lekture przeczytac" --> no to jak musisz to juz a nie na GOLu :)
3.ja wcale nie mam lepiej: 3 zadania z fizyki na 6.01; poprawka kolosa z ASC; kolejny kolos z ASC; program nr2. na PK; schemat blokowy do pr. nr1. ze juz nie wspomne o tym ze sesja idziei :((((((((((((((((
SULIK [ olewam zasady ]
Szwaroc - przypomialem sobie jesczze mam: napisac zadanie a anglika, polaka (jakies przekrojowe) i jakies tam kilka referatow :)
ale... nie chce mi sie :P
zreszta... czytac lekture musze, ale chyba nie bede - zobacze - zreszta mam jeszczee cale trzydziesci kilka godzin :P
(ktpre bede lezal i nic nie robil :P )
Szwaroc [ ]
heh angieslki polski :D chetnie bym do tego wrocil. Jak znam zycie to pewnie bedzie jakas sciaga co :D
ps: jaka to lekturka???????
Hadriel [ Screener's ]
ano siema :)
joł :D
Szwaroc [ ]
joł hadriel
SULIK [ olewam zasady ]
Szwarc - nie uzywam sciag, albo czytam cala lekture lub fragmenty, albo wcale :)
angielski - nieznosze - prawdopodobnie przez nauczycieli
polski - heh - procz ortografii i gramatyki (ktore nie do konca jestem nauczony) - to imho dla mnie zbedna wiedza - tech. chem. sie klania :)
a lekturka to Dzuma - nawet ciekawa - mam juz tylko 200 ston do przeczytania, ale nie chce mi sie, bo... mam troche zabawy z php itp. wole popracowac umyslowo przed kompem niz czytac :/
SULIK [ olewam zasady ]
O kurde :/
termin oddania pracy dyplomowej mija za 2 tygodnie :/
zapomnialem o tym na smierc :/
(ale to nie dzis :P )

Siwy4444 [ Senator ]
witam
Nie odzywałem się wczoraj bo wyszedłem do kina o 21,30 a wróciłem po 8 AM rano. Wszystkie części #Lord of the Rings# pod rząd.
:)
Wpadnę za jakąś godzinkę.

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
Soldamn przecież BriskShoter = Brisk :D To i tez ten sam numer "mamy" :D
...Soul Surfer... [ Legend ]
Reporting in.....
Sulik ---->> hehe ja tez cos tam na studia mialem przygotowac ale nie wiem co zreszta i tak biore jeszcze wolne do konca przyszlego tygodnia ;D
Brisk ---->> jol :D
All ---->> JOL :)
Hadriel [ Screener's ]
a ja mam w pon szkołe i tez sie noie ciesze
Szwaroc [ ]
sulik no to pogratulowac tylko zaciecia :D mi sie nie chcialo lektur czytac :D. Ale dzuma z opowiadan na lekcji nawet fajna sie wydawala
Joł kowal, brisk.

Brisk. [ Chomik ]
Allan Yoł :D
SULIK [ olewam zasady ]
Szwaroc - pogratulowac to moge tylko belfrom w omijaniu pzepisow mojej szkoly :/
bo w statucie szkoly zabronione maja, aby zadawac cos na dluzsze przerwy swiateczne i na weekendy :/
a jak to wyciaglismy to powiedzieli, ze jak zadaja zadanie na weekend to nie zadaja na weekennt tylko na piatek wieczorem - i pogadal :/
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
brisiu ---a ja myslalem ze ten brisk shooter to jakis morderca naslany na ciebie lub sommething like this :)

Brisk. [ Chomik ]
Szwaroc Yoł :D
Soldamn ano bo ten to faktycznie morderca tyle że nasłany na mnie w innym celu ale to już innna bajka :D
Hadriel [ Screener's ]
No co ty BriskShoter to potwór mieszkający na bagnach obok, w nocy wychodził kiedyś i pożerał dziewice, lecz raz pożarł przez przypadek prawiczka z długimi włosami i od tej pory nikt go nie widział, może kiedyś sie pokaże :), tak słyszałem
a tak serio tom ty Brisk założyłeś drugie konto żeby mieć większe statsy ?? :>
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
heh, ja nie spie...as usual:)
Hadriel [ Screener's ]
gdzie znikliscie?

...Soul Surfer... [ Legend ]
<ziewa> nudno....

Brisk. [ Chomik ]
Allan a tam nudno :D Jest bardzo ciekawie ja bym powiedział że aż zbyt ciekawie :D
...Soul Surfer... [ Legend ]
Hadriel ---->> ja tam nic nie chce mowic ale, chyba Brisk sie wkurzyl...
Hadriel [ Screener's ]
<ziewa> straaaaaasznie ciekawie
Hadriel [ Screener's ]
brisk, wkurzyles sie ? :E

Brisk. [ Chomik ]
Allan ---> ja? :D czas na filozoficzne pytania :D A więc: jak, gdzie i kiedy (dlaczego też:D sie wkurzyłem? :D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
jest dobrze jak nie pasuje to papa:)
SULIK [ olewam zasady ]
X-Cody - za pamieci --->
...Soul Surfer... [ Legend ]
Brisiu --->> a bo tak jakos... :), wiesz sam, jak to nieraz jest. Rozumiesz mnie? Nie? No co ty .. przeciez wytlumaczylem ;D

Brisk. [ Chomik ]
Allus no eeee aha eeeee yyyyy :D NO :D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
Soul Surfer ---> wybacz brisiowi wkońcu każda kobieta ma te dni.............

Brisk. [ Chomik ]
Soldamn miałes nikomu nie mówić :D Ale skoro tak to dziś śpisz sam :D
...Soul Surfer... [ Legend ]
Brisiu ---->> a co to sa te steki ?? robisz cos ?? a to ja nie przeszkadzam w takim razie ;D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
brisk----> chcesz powiedzieć że zabierzesz mi misia - maskotkę ?? beeeee

Brisk. [ Chomik ]
Hmmm dzis jedynie potrafie sie dogadać z Aliantami :D Ot kulka w łeb i sie rozumiemy :D

Brisk. [ Chomik ]
Soldamn dokładnie o tym mówiłem :D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
sulik----zauważylem w watku o sylwestrze w bytomiu że dexter666 ma taka sama lekturke jak ty...moze warto isc na priva po strzeszczenie ??
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
brisiu zdradzałęś mnie z konczitą, esmeraldą, don huanem, gonzalesem, glorią, wiktorią,................................................(312474370812 odcinków minęło)..............................................................................................................ALE JAK MOŻESZ ZABRAĆ MI ULUBIONEGO MISIA!!.....TY......TY....ŚWINIO!!
Torn [ Merces Letifer ]

Siwy4444 [ Senator ]
Brisk --> Aż tyle ich było? To już nie rozpusta, to dewiacja!
:)
SULIK [ olewam zasady ]
Soldamn - pomysle nad tym :)
SULIK [ olewam zasady ]
cos was nie ma :/
TrzyKawki [ smok trojański ]
Joł
Szwaroc [ ]
Joł 3K... i dobranoc ;)
SULIK [ olewam zasady ]
ehhh - slabiaki :P
Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Witam z rana :]

..KmP.. [ Designed by AI ]
zdążyłem ? ;)
SULIK [ olewam zasady ]
A ja jeszcze nie spie - ogladalm: Ciało :)

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
A ja se strzelam do Aliantów :D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Ja tez niespie!
Siedze i pisze namietnego maila do kolezanki :P

Siwy4444 [ Senator ]
witam
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
ja równierz witam, ale dzisiaj musze odespać ??

Mazio [ Mr.Offtopic ]
joł joł
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
wiec mnie nie bedzie??

Brisk. [ Chomik ]
Yoł Wam :D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
kurwa po co ja daje te znaki zapytania??

Brisk. [ Chomik ]
LoL :D Właśnie próbowałem wstać z pozycji siedzącej przed kompem do stojącej i wiecej tego nie bedde próbował robic :D A przynajmniej nie tak szybko :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
JOŁ and JOŁ :D
Brisiu a co złamał sie ? :P

...Soul Surfer... [ Legend ]
A moze by tak ktos zalozyl nowa czesc ??
JOŁ JOŁ JOŁ.... ide poogladac dwie panienki w IDOLU :)).

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś chcesz nam o czyms powiedzieć? :D
Allan Yoł :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
- Panie doktorze ostatnio mam problemy z wątrobą
- A dużo pan pije?
- Dużo... ale to nic nie pomaga

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu ja nie o niczym :D a może Ty ? :P
- Przychodzi baba do lekarza z nożem wbitym w kolano
- Co sie pani stało ? pyta lekarz
- Chciałam popełnić samobójstwo
- To trzeba było celować dwa palce poniżej piersi
- No to tak zrobiłam
:)

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś nie jakoś nie chce sie z Wami niczym dzielić :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu a kto powiedział ,że z nami ? :P

Brisk. [ Chomik ]
Sie znalazł filozof :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Wiem wiem już mi to kilka osób mówiło, że powinienem zostać filozofem :P ale Brisiu to może podzielisz sie tym ze mną co ? :P

Brisk. [ Chomik ]
No nie wiem :D Jakos...wiesz....nie ufam Ci :D hmmm ciekawe czemu? :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu hmm ,a co sie stało takiego ,że mi nie ufasz ? hę ? no powiedz bo nie bede mógł spać przez całą noc przez Ciebie :)

Brisk. [ Chomik ]
Shakkus mydła nie oddałeś mydła :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu ojjj no dobrze to Ci odkupie nawet dwa :P a teraz mów :D

Brisk. [ Chomik ]
Shakkus mówic? :D ale so? :D
ps. Chyba ide troche postrzelac do Aliantów :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu a moge Ci potowarzyszyć we dwóch zawsze raźniej :P

Brisk. [ Chomik ]
Shakkus ale obawiam się że ze swoim świetliczkiem tylko byś rozsmieszał ludzi :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Briś ----->> JOŁ :)
I ide spac... JOL... :)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu mi jest niepotrzebny tam świetliczek poradze sobie rónież doskonale bez niego :P
Torn [ Merces Letifer ]
hej... zakładam next part i ide spać.

Brisk. [ Chomik ]
Allus <papa> :D
Shakkus tak tak jasne :D Filozof :D

Torn [ Merces Letifer ]
Here it is:

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu eee tam odrazu filozof, prawde mówie :P